Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet 2020

Ülkemizde çok sayıda internet operatörü ve internet sağlayıcısı çeşitli kampanyalar ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Birçok insan bu internet servis sağlayıcılarının sunduğu bedava ve hediye internet hizmetlerinden faydalanmak için kampanyaları araştırmaktadır. Bu firmalar çeşitli zamanlarda bedava internet kampanyaları ile insanların ücretsiz bir şekilde internet kullanmasını sağlamaktadır. Bedava internet 2020 kampanyaları ile devam ediyor.

Bu tür kampanyalar dönemlik olabildiği gibi belirli şartları sağlayan müşterilerin katılımının sağlandığı şekilde de olabilmektedir. Bazen bu firmalar yeni gelen müşterilerine bedava internet 2020 kapsamında ücretsiz internet sunarak kendi servislerini kullanmaya sevk etmektedirler. Bunun yanında çeşitli operatörler de mevcut müşterilerine hediyeler şeklinde ücretsiz bir şekilde bedava internet hizmeti sunmaktadır. Bu tür kampanyalardan haberdar olmak için operatörlerin kendi uygulamalarını takip etmek faydalı olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell ülkemizde çok sayıda insana cep telefonu üzerinden hizmet sunan bir mobil ağ operatörüdür. Turkcell sunduğu hizmetler ve bedava verdiği ürünler ile müşterilerin beğenisini kazanmış önemli bir firmadır. Turkcell bedava internet kendi müşterilerine olduğu kadar diğer operatörlerden hizmet alan müşterileri kendi müşterisi yapmak için de verilebilmektedir. Turkcell firmasının kampanya şartlarını taşıyan herkes bu imkânlardan yararlanabilir.

Eğer bir Turkcell abonesi iseniz Turkcell Sürpriz noktalar kampanyası ile hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell keşfet özelliği sayesinde her gün farklı lokasyonlarda yer alan internet hediyelerini elde etmek oldukça kolay görünüyor. Bu imkândan yararlanmak için BIP uygulaması üzerinden söz konusu noktaları keşfetmeniz gerekiyor. Söz konusu kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam ediyor. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında internet üzerinden Turkcell operatörüne geçiş yapan müşteriler 4 ay boyunca kullanabilecekleri 8 GB internet hakkı kazanıyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet hizmeti veren firmalar arasında yer alıyor. Türk Telekom gerek kendi müşterilerine gerekse de yeni gelen müşterilerine ücretsiz olarak internet kampanyaları yürütüyor. Bu kapsamda Türk Telekom üyesi iseniz, HEDIYE INTERNET yazarak 5555 numarasına mesaj attığınızda 50 TL ve üzeri yüklemelere aylık 1 GB internet yükleyebiliyorsunuz. Toplamda 5 GB internet kullanabiliyorsunuz.

Bunun yanında Türk Telekom bedava internet için başka kampanyalar da yürütüyor. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz ve tarife değişikliği yapmayı düşünüyorsanız, Türk Telekom Prime paketlerine geçişlerde ücretsiz olarak hediye GB veriyor. Prime olmayan bir tarifeden Prime bir tarifeye geçişlerde 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB hediye internet sizlere tanımlanıyor.

Vodafone Bedava İnternet

Ülkemizde sunulan bedava internet kampanyalarından bir kısmı da Vodafone operatörü üzerinden sunuluyor. Vodafone bedava internet kampanyaları gerek yeni gelen müşterileri, gerekse de eski müşterileri ilgilendiren kampanyalar oluyor. Vodafone gerek cep müşterilerine gerekse de ev müşterilerine özel kampanyalar ile müşterilerin doya doya internet kullanmasına imkân veriyor. Ülkemizde çok sayıda Vodafone müşterisi var. Bu müşterilerin dışındaysanız ve Vodafone üyesi olmak istiyorsanız, Vodafone yeni gelen müşterilere 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri 6GB internet hediyesi veriyor.

Vodafone 6 GB internet kampanyasından yararlanmak için dijital ortamdan internete başvurmanız gerekiyor. Dijital ortam üzerinden dilediğiniz paketi seçerek ücretsiz olarak internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile de ücretsiz olarak internet kazanmak mümkündür. Ücretsiz olarak hediye çarkını çevirerek hızlı bir şekilde internet kazanmak ve kullanmak mümkündür. Genellikle günlük ya da haftalık sürelerde kullanabileceğiniz internet paketleri bulunuyor.

Vodafone bunun yanında 15 GB internet veriyor. Vodafone bedava internet kapsamında arkadaşlarınızı Vodafone çağırarak ve onların Vodafone’lu olmasını sağlayarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı çağırarak ücretsiz internet edinebilirsiniz.