Bedava İnternet 2021

Bedava İnternet 2021

Bedava internet kampanyaları çeşitli operatörlerin ve internet servis sağlayıcıların müşterilerine özel olarak sunduğu kampanyalar ile sunulan bedava internet 2021 kampanyalarını kapsamaktadır. Birçok farklı internet servis sağlayıcısı gerek mobil hatlar için gerekse de ev interneti hizmetleri için ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında çeşitli firmalar internet servis sağlayıcısı olmasa da farklı hizmetler altında promosyon olarak ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde Turkcell, Vodafone, TTnet, Superonline, Kablonet gibi farklı internet servis sağlayıcısı hizmeti veren firmalar çeşitli şartlar altında ücretsiz internet hizmeti sunmaktadırlar. Bu firmalar gerek yeni müşteri çekmek, gerekse de müşterilerini ödüllendirmek amacı ile bedava internet hizmeti sunarak müşterilerin dikkatini çekmeye çalışmaktadırlar.

Verilen ücretsiz internet kampanyaları belirli zaman dilimleri için belirli şartları sağlayan internet kullanıcılarını kapsamaktadır. Örneğin 12 ay taahhüt veren müşterilerine bedava internet hizmeti sunacağını ifade eden çok sayıda internet firması mevcuttur. Bu firmalar bazı durumlarda günlük olarak da bedava internet hizmeti sunabilmektedirler. Örneğin firmaların çekiliş ya da hediye çarkları altında günlük ya da haftalık zaman dilimleri için ücretsiz olarak bedava internet hizmeti verdiği de görülmektedir.

Aynı zamanda internet servis sağlayıcılar pandemi nedeni ile uzaktan eğitim ihtiyaçları olan bireylerin bu uzaktan eğitim hizmetini yerine getirmek için ihtiyaç duydukları 8 GB interneti de EBA üzerinden kullanmak kaydıyla ücretsiz olarak sunmaktadırlar. Aylık olarak kullanılan bu 8 GB internet sadece uzaktan eğitim maksadıyla EBA platformu üzerinden aktif olabilmektedir.

Bedava İnternet 2021

Bedava internet 2021 kampanyaları bazı durumlarda kullanım amaçlı olarak da verilebilmektedir. Örneğin bazı firmalar sosyal medya araçlarında kullanılmak üzere belirli miktarlarda bedava internet hizmeti vermektedir. Bunun yanında örneğin firmalar kendi internet araçlarını kullanan kullanıcılara da bedava internet hizmeti ya da indirimli internet hizmeti sunabilmektedirler.

Bu yönlerden bakıldığında firmaların bedava internet hizmetleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Her şeyden önce bedava internet hizmeti veren firmalar bu hizmeti bazı kampanyalar ile birlikte belirli zaman dilimlerinde verebildikleri gibi yıl boyu taahhüt veren müşterilerine de bu hizmetleri sunabilmektedirler. Firmaların ve internet servis sağlayıcılarının sunduğu bu tür hizmetlerden faydalanabilmek için firmaların internet sayfalarını ve sosyal medya hesaplarını yakından takip etmek uygun olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet hizmeti zaman zaman firmanın sunduğu bedava internet hizmetlerini kapsamaktadır. Bu kapsamda gerek yeni gelen müşterilere gerekse de mevcut müşterilere yeni internet kampanyaları ve ücretsiz internet kampanyaları verilebilmektedir. Bu yazımızda Turkcell firmasının mevcut ücretsiz internet kampanyalarından bahsedilecektir.

Turkcell’in sunduğu kampanya kapsamında 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli Turkcell ücretsiz internet kampanyası kapsamında “sürpriz nokta kampanyası” düzenlenmektedir. Turkcell’in sunduğu bedava ve ücretsiz internet hizmeti kapsamında BİP uygulaması üzerinden sürpriz noktalar keşfedilerek ücretsiz internet hizmeti sunuluyor.  Yine Turkcell BIP üzerinden yapılan aramalarda yapılan SMS gönderimlerinde de ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

Turkcell’in sunduğu ücretsiz internet hizmetlerinden birisi de Joker Hediyeler kampanyasıdır. Bu kampanya halen Turkcell abonesi olan mevcut müşterileri kapsamaktadır. Turkcell müşterileri mevcut paketlerinden üst pakete geçişte belirli oranlarda ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Sadece belirli pakete dâhil müşterilerin yararlandığı bu kampanyada haftalık 2 GB boyutuna kadar bedava internet kazanabilmek mümkün. Bu kampanya yıllık en fazla 3 defa yararlanabileceğiniz bir kampanya olarak öne çıkıyor.

Turkcell bedava internet kampanyaları yeni gelen müşterileri de kapsıyor. Bu kapsamda müşteriler yeni Turkcell abonesi olduklarında 4 ay boyunca ayda 2 GB ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Turkcell müşterisi olmak isteyen internet kullanıcıları bu hizmetten Turkcell internet sitesi üzerinden başvuru yaparak yararlanabiliyorlar. Kampanya sadece yurt içi internet kullanımına kapsamaktadır.

Turkcell ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmek için salla kazan yöntemi de tercih ediliyor. Telefonunuz üzerinden Turkcell müşterisiyseniz kazanabileceğiniz bu bedava internet hizmetine Salla kazan uygulaması üzerinden erişebiliyorsunuz. Salla kazan kampanyasına tekrar tekrar dâhil olabilmek için telefonun VPN ve tarih-saat ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet

Türk Telekom gerek mobil cihazlar üzerinden gerekse de ev internet cihazları üzerinden internet hizmeti sunuyor. Sunulan bu internet hizmeti sayesinde internet kullanıcıları bedava internetin keyfini çıkarıyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarına gerek mobil telefonlar üzerinden gerekse de bilgisayarlar üzerinden başvuru yapmak mümkündür.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından mevcut müşterilere yönelik olan kampanya kapsamında cep telefonları üzerinden başvuru yapmak mümkündür. Cep telefonları üzerinden HEDİYE İNTERNET yazarak 5555 numarasına mesaj atarak kolayca bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmek için 50 TL yükleme yapmak gerekmektedir. Bu şartları sağlıyor iseniz aylık kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanmaktadır. Aynı yöntemi kullanarak aylık 5 GB ücretsiz internet kazanabilmek mümkündür.

Türk Telekom yine mor hediye kampanyası kapsamında 2020 yılı için geçerli olmak üzere SMS yolu ile hediye internet alabilirsiniz. Cep telefonlarından 4545’e MOR HEDİYE yazarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom diğer operatörlerde olduğu gibi belirli kullanım şartlarını kapsayan ücretsiz ve indirimli internet kampanyaları düzenliyor. Örneğin Youtube üzerinden ya da sosyal medya uygulamaları için kullanabileceğiniz ücretsiz internet kampanyaları Türk Telekom tarafından müşterilere sunuluyor.

Türk Telekom bedava internet kapsamında tarife değişikliği yapan müşterilerine de ücretsiz internet veriyor. Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşterilere özel kampanya kapsamında 3 ay süreyle kullanabilecek 30 GB internet Türk Telekom tarafından müşterilerine veriliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için PRIME HEDİYE yazıp 5555’e SMS atmak yeterlidir. Türk Telekom yeni gelen müşterilerine özel kampanyalar da sunmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet

Ülkemizde sunulan bedava internet kampanyalarından bir kısmı da Vodafone operatörü üzerinden sunuluyor. Vodafone bedava internet kampanyaları gerek yeni gelen müşterileri, gerekse de eski müşterileri ilgilendiren kampanyalar oluyor. Vodafone gerek cep müşterilerine gerekse de ev müşterilerine özel kampanyalar ile müşterilerin doya doya internet kullanmasına imkân veriyor.

Vodafone yeni gelen müşterilerine 3 ay boyunca kullanabilecekleri 6 GB internet hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin başvurularını dijital ortam üzerinden yapmaları gerekiyor. İnternet üzerinden formu doldurarak ve istediğiniz tarifeyi seçerek 3 aylık 6 GB internet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone bedava internet kampanyalarından bir diğeri de Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulama ile haftada bir kez hediye çarkını çevirebilmek mümkündür. Hediye çarkını çevirebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek gerekiyor. Hediye çarkını çevirerek ücretsiz hediye Gigabyte’lar kazanabilirsiniz.

Vodafone aynı zamanda müşterilerin arkadaşlarını çağırarak bedava internet kazanmasına imkân tanıyor. Bu kapsamda Vodafone müşterileri arkadaşlarını Vodafone ailesine davet ediyorlar. Eğer davet ettiğiniz arkadaşlarınız Vodafone müşterisi olursa 15 GB internet kazanılabiliyor. Ne kadar çok sayıda arkadaşınızı Vodafone müşterisi yaparsanız o kadar 15 GB internet hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Vodafone aynı zamanda faturalarını e fatura yapanlara da bedava internet veriyor. Bu kapsamda bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için kâğıda basılı faturalarınızı e fatura olarak almak istediğinizi beyan etmek zorundasınız. Eğer bunu yaparsanız ücretsiz olarak 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Sonuç olarak birçok farklı internet servis sağlayıcısı farklı kampanyalar ile müşterilerine bedava internet hizmeti sunuyor. Sunulan bu hizmetler farklı zaman dilimlerinde ya da belirli uygulamaları kapsayacak şekilde olabildiği gibi geniş kapsamlı da olabiliyor.