Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

turktelekom bedava internet

 

Türk Telekom parasız web ayarları ile sizlere web parasız ve süratli şekilde bağlanabilirsiniz. Türk Telekom 4.5G kalitesinde web hizmet vermesinin yanında yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye iş yapmaktadır.

 

Türk Telekom faturalı ve faturasız müşterilerine yönelik bir fazlaca kampanya paketi düzenlemektedir. Türk Telekom bedava internet 2020 paketlerine katılarak sizlerde parasız web kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web ayarları, Türk Telekom parasız web apk ve apn ayarları hakkın informasyon vermeye çalışacağım. Ek olarak Türk Telekom parasız web vpn ayarlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Parasız İnternet Ayarları 2020

Türk Telekom parasız web ayarlarını yaparak sizlere derhal parasız web kazanabilirsiniz. Bilhassa Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar yardımıyla lüzumlu ayarları doğru yapmanız halinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Türk Telekom Parasız İnternet APN 2020

Türk Telekom parasız web apn ayarları ile parasız şekilde internete bağlanabilirsiniz. Türk Telelom APN ile sınırsız parasız web ayarları ise;

  • İsim: Türk Telekom
  • Proxy: 213.161.151.201
  • Bağlantı Noktası: 8080
  • Apn: mms
  • Kullanıcı Adı: mms
  • Gizyazı: mms

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonrasında kaydet tuşuna basmanız yeterlidir.

Türk Telekom Parasız İnternet VPN Ayarları

Türk Telekom VPN parasız web 2020 ayarları yardımıyla parasız internete girmek istiyorsanız telefonunuza her hangi bir tane VPN uygulaması indirmeniz gereklidir. Her hangi bir tane VPN uygulamasını indirmek için Play Store ya da App Store mağazalarına giriş yapmanız yeterlidir.

 

Türk Telekom parasız web VPN uygulaması indirdikten sonrasında gerekleri ayarları aşağıdaki benzer halde girebilirsiniz.

  • Profile: Türk Telekom
  • Server: ID numarası
  • Remote Port: 443
  • Local Port: 1080

VPN uygulamasını etken etmeden ilkin yukarıdaki bilgileri girdikten sonrasında kaydetmeniz yeterlidir. Artık VPN ile Türk Telekom parasız web kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Parasız İnternet APK İndir

Türk Telekom parasız web kazanmak için Sil Süpür apk indirmeniz yeterlidir. Sil süpür ile her hafta parasız web ve parasız kazanmak için yalnız sil süpür apk indirmeniz yeterlidir. Eğer sizde Türk Telekom abonesi iseniz derhal Türk Telekom parasız web apk indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Derhal Türk Telekom Sil Süpür indir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web ayarları hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.