Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom parasız web hilesi; Toplumsal medya, e-posta, bir kaç video, whatsapp’dan bişeyler gönderme derken, aylık satın aldığınız web paketlerinin aniden bitiverdiği her insanın çoğunlukla karşılaşmış olduğu bir durumdur. İnternet paketi bitince, operatörler tarafınca ek olarak bir paket satın alınması için sms informasyon mesajı gönderilmektedir ya da belirlenen durağan(durgun) bir ücret ile MB başına ücret alınmaktadır.

 

Bu ücretler oldukca pahalı olup, ay sonunda ya oldukca kabarık bir satmaca karşılaşılması ya da ay sonu gelmeden yüklenen TL’lerin oldukca acele bitmesi durumuyla karşı karşıya kalınır. Bu durumlarla karşılaşılmaması için, parasız web kazanma hilelerini izlemek ve bilmek gerekmektedir. Her an devamlı yenileri eklenen, daha ilkin belirtilenler geçersiz kılınan bu hilelerinden en güncel olanlarından bazılarından bahsedeceğiz.

Türk Telekom Parasız İnternet Hileleri

Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu, oldukca yararlı bir hizmet olan arayanı bil servisi her insana parasız 1 GB web paketi kazandırıyor.  Arayanı bil servisi, telefonunuzun şarjı bitmişken, rahatsız etme moduna almışken ya da siz bilerek telefonunuzu tamamen kapatmışken yada çekmiyorken kimin sizi kaç kere aramış olduğu, numarası ile beraber telefonunuzu etken hale getirdiğinizde SMS aldığınız servistir.

Eğer telefonunuzda sizi arayan numara, hem kendi rehberinizde, hemde e-devlet üstünde kayıtlıysa, aldığınız SMS’te ad soyad olarak da görülmektedir. Eğer arayan şahıs sizin rehberinizde kayıtlı değilse, bir tek numara olarak SMS yollanmaktadır. Ek olarak arayanı bil plus üyesiyseniz kayıtlı adları görme şansınız olacaktır. Hem bu yararlı servise abone olayım hem de parasız internetim olsun diyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Aylık olarak bu servise abone olmak için PLUS yazıp 7065’e göndererek, 1 haftalık 1 GB web paketi kazanabilirsiniz. Eğer servise 6 aylık üye olursanız aylık 1 GB parasız web paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermelisiniz. Bilmenizde yarar olan öteki bir dipnot ise; eğer aboneliği ay sonunda ya da 6 ay bitince iptal etmeniz, servis otomatikman yenilenir. Sadece kampanyadan bir tek 1 kez yararlanabilirsiniz. Servise aboneliği iptal etmek için IPTAL yazıp 7070’E sms göndermelisiniz.

Türk Telekom Parasız İnternet Hilesi

Bireysel faturalı abonesi iseniz ve daha sim kartınızı 4,5G uyumlu hale getirmeydiyseniz, telefonunuz ne marka olursa olsun, abone merkezlerine gidip ücretsiz bir şekilde sim kartınızı değiştirebilirsiniz. Sim kartınız etken hale geldikte sonrasında telefonunuzdan 4.5G 30 GB yazıp 5555’e göndeririseniz, 1 ay geçerli olan armağan 30 GB web paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Ek olarak armağan internetim biter mi kaygınız var ise INTERNET yazıp 5555’e sms göndererek, kalan GB’larınızı öğrenebilirsiniz.

İnternetsiz bir yaşam düşünemeyen gençler, günün nerede ise her saati GB’a gereksinim duymaktadırlar. Oldukca süratli web paketlerini tüketen 25 altı, Türk Telekom’un gençlere hizmet verdiği Selfy topluluğu için, gece 00:00, sabah 06:00 arası 3 GB web parasız… Birazda uykusuz bırakacak bu parasız web hilesi için; GECENET yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Eğer 25 yaşın altında ve Selfy üyesi değilseniz GECENET boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4545’e göndermelisiniz. Böylelikle 6 satmaca süreci geceleri geçerli 3 GB internetiniz hattınıza tanımlanır.

 

Türk Telekom Armağan İnternet Hilesi

Hala faturanızı kağıt üstünde, posta yöntemiyle alıyorsanız, elektronik ortamda, çevreye duyarlı olarak doğrusu kağıtsız faturanızı alabilirsiniz. Böylelikle çevreye yararınız olurken bununla beraber cebinizede iyi gelecek 1 GB web paketine kavuşabilirsiniz. Bu hediyeyi almak için, 1 GB boşluk e-mail adresinizi yazdıktan sonrasında 3008’e gönderebilirsiniz. Hattınıza tanımlanan 1 hafta süresince geçerli olan 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabileceğiniz SMS yolu ile belirtilecektir. SMS ulaştıktan sonra 1 hafta süresince kullanmayı bitiremediğiniz GB iptal edilir.

Faturasız hatların, çokça parasız web kazabileceği bir başka hile ise; banka yükleme kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak için ilk olarak BANKA yazıp 5555’e kısa bildiri gönderilmelidir. Hemen sonra banka atmleri, web şubesi, mobil şube yada telefon bankacılığı şeklinde yollarla hattınıza TL yüklemelisiniz. Tek seferde 40 TL yükleme yapmış olursanız günlük 5 GB, 50 TL yükleme yapmış olursanız haftalık 5 GB, 100 TL ve üstü yükleme yapmış olursanız aylık 5 GB web paketi kazanabilirsiniz.

Ek olarak telefonunuzda bakiyeniz her bittiğinde, belirtilen miktarlarda yükleme yaptığınızda, yeniden parasız GB kazanabilirsiniz. Sadece kampanyalar birleştirilememektedir. Şu demek oluyor ki aynı anda 50 TL yükleme yaparak haftalık GB kazandığınızda, yeniden 40 ya da 100 TL yükleme yapmış olursanız, o hafta içinde gene GB kazanamazsınız.

Türk Telekom’un her yöne  tarifelerinden birine abone iseniz, aylık size tanınan SMS’lerinizi kullanmıyorsanız, dönüşen kampanya ile bu SMS’leri GB’a çevirebilirsiniz. Her yöne aboneliklerinde 1000 dakika ve 1000 kısa mesajın yanında 2-4-6-8-10 GB olmak suretiyle satın alınabilinen web paketleri değişkenlik göstermektedir. İnternet paketinizi ne kadar yüksek olursa o denli fazla ücret ödersiniz.

Bu tarifeye ilişkin SMS’lerinizi asla kullanmazsanız derhal 1 GB internete dönüştürebilirsiniz. Bunun için DONUSTUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Her ay tertipli olarak kullanmadığınız SMS’leri bu şekilde dönüştürebilirsiniz. SMS’leriniz GB’a dönüştürebilmek için, ayda en fazla 100 SMS kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer fazla SMS kullanmışsanız, size geri bildirim yapılarak kampanyanın o ay için kaydınızın başarısız olduğu, GB kazanamayacağınız haber verilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir