Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom parasız web kampanyaları 2020 senesinde abonelerine parasız web vermektedir. Faturalı ve faturasız bireysel müşterilerine en ucuz hizmeti sunmasının yanında en oldukça parasız web veren operatörlerden biridir.

 

Öteki operatörlere nazaran daha ucun web hizmeti sunan Türk Telekom parasız web kampanyaları ile abonelerini sevindirmek için parasız web dağıtmaktadır. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web kazanma yolları ve şekilleri hakkında sizlere en güncel detayları vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu parasız web kampanyaları ile 30 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. Rakiplerine kıyasla daha çok armağan web veren Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Sizlere için Türk Telekom parasız web kampanyaları detaylı bir şekilde derlemeye çalıştım. 2020 güncell parasız web kazanma yolları yazımızın devamında.

 

Türk Telekom 10 GB Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom parasız web kampanyalarından kabul edilen hafta 2 gün armağan web kazanmak için telefonunuzun bildiri kısmından GIGA yazarak 5555 bildiri göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 10 gb parasız web tanımlanarak haftanın 2 günü istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Parasız İnternet kazanmak için selfy’li olduktan sonrasında mor paketlerinden her hangi birini kullanmaya başladıktan sonrasında hattınız her 30 TL yüklemeye 1 GB parasız web verilmektedir.

1 GB parasız interneti almak için telefonunuzun bildiri kısmına “MOR HEDIYE”  yazıp 4545’e bildiri atmanız yeterlidir. Kampanyaya katıldığınıza dair bildiri ulaştıktan sonra armağan web derhal hattınıza yüklenecektir.

 

Türk Telekom 1 GB Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekomun resmi sitesi üstünden kredi kartı ile 15 TL üstü yükleme icra eden her insana 1 GB web armağan vermektedir. Faturasız tüm hat sahiplerine sunulan bu kampanyadan yararlanmak için 15 TL yükleme yapılması yeterlidir.

Türk Telekom 2 Katı Parasız İnternet

Türk Telekom 2 katı web paketi ile şu an kullanmakta olduğunuz paketiniz 2’ye katlanmasını sağlayabilirsiniz. 2 katı web paketi kullanmakta olduğunuz paketin derhal 2 katı olması sağlar. Mesela şu an 3 GB olan web paketiniz derhal 6 GB olmasını sağlar.

Bir tek 4.5 uyumlu sim kar sahiplerinin yararlanabileceği Tür Telekom 2 katı kampanyasından yararlanma için 2KAT YAZIP 5555’e bildiri göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 500 MB Parasız İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekoma taşıyanlara türk Telekom kalitesi ile tanışmaları için parasız 500 MB web verilmektedir. Numara taşıma sonrası 500 MB hattnıza otomatikman tanışma armağan olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Armağan İnternet Kampanyası

Türk telekom arayanı bil servine abone olanlar 1 GB armağan web vermektedir. Arayanı bil servisine aylık abone olanlara haftalık 1 GB web, 6 aylık abonelik alanlara ise aylık 1 gb armağan web.

 

Türk Telekom arayanı bil plus servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e gönderebilir yada 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’e bildiri göndererek aboneliğini başlatıp 1 GB Armağan interneti alabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Kazan 5 GB Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarifelerinden birine gelen her insana 12 ay süresince her ay 5 GB web armağan vermektedir. Bilhassa yeni katılan abonelere yönelik cazip kampanyalar icra eden Türk Telekom gel kazan ile her ay tertipli olarak parasız web sunmaktadır.

Öteki parasız web veren kampanyalardan biri ise Faturasız hat alan her insana ücretsiz bir şekilde 40 TL yükleme icra eden Türk Telekom ek olarak bu hat üstünden ‘’BALLI 4 GB’’ yazıp SMS ile 2070 bildiri gönderen her insana 4 GB web olarak 1 ay vermektedir.

 

türk telekom hediye internet

Türk Telekom Faturasız 1 GB Parasız İnternet Kampanyası

Türk telekom faturasız hat kullananlar Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonuna indirdikten sonrasında bu uygulama üstünden tl yükleme işlemlerinde anında 1 GB parasız web kazanabilirler.

Mobil uygulama üstünden banka yada kredi kartı ile yükleme yaptıktan sonrasında ‘’1 GB KAZAN’’ yazıp 5555 bildiri göndermeleri yeterlidir. Parasız 1 GB web hattınıza otomatikman derhal yüklenecektir.

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1 GB Parasız İnternet Kazan

Türk telekom faturalı hat sahiplerine sunmuş olduğu bu kampanyada e-faturaya geçen her insana 1 ay süresince geçerli 1 GB parasız web vermektedir.

 

Türk Telekom 4.5G 30 GB Armağan İnternet Kampanyası

Türk telekom 30 GB parasız web kazanmak için en yakın Türk Telekom ofislerinden ücretsiz bir şekilde sim kartınızı 4.5G ile değiştirmeniz gereklidir. 4.5G uyumlu sim karta geçen tüm abonelere 1 ay süresince kullanabilecekleri 30 GB verilecektir.

Eski hattınızı 4.5G uyumlu sim kar ile değişiklik yaptıktan sonrasında 4.5G 30GB yazıp 5555’e bildiri gönderdikten sonrasında hattınızı parasız GB derhal yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Kazanma Yolları

Türk Telekom Senelik Parasız İnternet Kampanyası

Yeni abonelere hususi kampanyalar icra eden Türk Telekom eski abonelerini elinde tutmak için bazı hususi kampanyalar yapmaktadır. Türk Telekom ailesine katıldığınız yıla bağlı olarak her yıl için 3 GB armağan web hakkınız bulunmaktadır. Sizde bu kampanyadan yararlanmak ve armağan internetinizi almak için ‘’YILLAR’’ yazıp 5555’e bildiri göndermeniz yeterlidir.

Kaç senedir Türk Telekom abonesi iseniz 3 katı kadar parasız web armağan web 3 satmaca periyodu hattınıza yüklenecektir. Örnek verecek olursak 5 senedir Türk Telekom abonesi olan biri toplam 3 katı kısaca 15 GB parasız web kazanacak ve bunu 3 ay süresince 5 GB olacak şekilde kullanabilecek.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır

Türk Telekom Toplumsal Paket Parasız web Kampanyası

30 TL ve üzerime yükleme icra eden her insana toplumsal medyada kullanabileceğiniz 2 GB parasız web veren Türk Telekom verdiği armağan webin 1 GB whatsapp kalan 1 GB ise toplumsal medya hesaplarında kullanmanıza olanak tanımaktadır.

 

 

Türk Telekom Toplumsal Paket kampanyasından yararlanmak ve armağan 2 GB web almak için telefonunuzun bildiri kısmına “SOSYAL PAKET” yazıp 5555′ e bildiri göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Parasız web Kampanyası

Faturasız hat sahipleri 50 TL üstü yükleme yaptıklarında anında armağan 1 GB parasız web kazanabilirler. Hattınıza 50 tl üstü yükleme yaptıktan sonrasında “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e bildiri gönderdiğinizde 1 GB parasız intenet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Parasız İnternet

Türk Telekom cepten parasız web kazanmak için sil süpür yaparak armağan web kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üstünden Sil Süpür oyununa girerek hafta bir kere sil süpür yaptıktan sonrasında armağan web almanız mümkün.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web kampanyaları 2020 senesinde yapmış olduğu armağan web paketleri hakkında güncel şekilde data vermeye çalıştım. Peki ya siz parasız web kazanmak için hangi yöntemi kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak öteki kullanıcılara data verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir