Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyası; Türk Telekom yapmış olduğu kampanyalarla ve yeniliklerle pek oldukça müşteriyi kendine çekmeyi başarmış bir firmadır. Tüm kullanıcılarına hususi pek oldukça kampanya ve fırsat sunan Türk Telekom devamlı müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Bu kampanyalardan ilk olarak haberdar olmak ve informasyon alabilmek için sayfamızı belli aralıklarla ziyaret edebilirsiniz.

 

Türk Telekom Parasız İnternet Kazanma

Sizlere Türk Telekom parasız web kazanmak için en oldukça tercih edilen bazı yöntemlerden anlatmak isterim. Eğer bunlar içinde uygun paketi bulamadığınızı düşünüyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

  • Türk Telekom Kullanıcılarına Hususi Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Armağan İnternet

Tüm Türk Telekom mağazalarından yapmış olacağınız 40 TL ve üstü TL yüklemelerinize karşılık günlük 10 GB parasız web, 50 ve üstü TL yüklemelerinize ise haftalık 10 GB parasız web veren Türk Telekom, yapacağınız her 100 TL ve üstü yüklemelerinize ise aylık 10 GB mobil hattınızda kolayca kullanabileceğiniz parasız interneti tanımlayacak ve armağan edecektir. 

  • Tüm Türk Telekom Kullanıcılarına Sil Süpür Kampanyası

Sil süpür kampanyası Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu bolca kazançlı kampanyalarından yalnızca bir tanesidir. Aynı süre da sil süpür kampanyasından her hafta faydalanabilirsiniz.  

 

İlk olarak yapmanız ihtiyaç duyulan şey, telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek ve arkasından sisteme giriş yapmak olacaktır. Üye olduktan sonrasında ise Sil Süpür oyununu oynayarak armağan kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Sil süpür tarafınca dağıtılan hediyeler her Çarşamba ya da her hafta Cuma günü saat 06:00’a kadar güncellenip yenilenecektir. Aynı süre da bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız tüm kullanıcılar faydalanabilir. 

>>>>> Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

  • 4Türk Telekom 4,5 G Parasız 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un tüm kullanıcılarına hususi sunmuş olduğu 4,5G hizmeti yalnızca 4,5G hizmeti değil aynı süre da Parasız İnternet Kampanyası’nı da sunmaktadır. 

 

Aynı anda iki güzel hizmeti almak ve bu kampanyaya katılmak için,  müşterilerin yapması ihtiyaç duyulan şey, kullanmış oldukları mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu herhangi bir kartla değiştirdikten sonrasında yapacağınız işlem yalnızca 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz basamakları icra eden ve uyan hepimiz 30 gün geçerli 30 GB parasız internete haiz olacaktır.

  • E- Faturaya Geç Parasız İnternet Kazan

Parasız web kazanmak için yapabileceğini yöntemlerden biride e-faturaya geçmektir. Hem israfı önlemek hemde parasız web kazanmak için 1 GB boşluk e-mail adresini yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. 1 ay süresince kullanabileceğiniz internetiniz hattınıza yüklenecek.

  • Armağan Toplumsal Medya İnternet Paketi Kampanyası

Bir tek hanım müşterilerine hususi olarak meydana getirilen bu kampanyada 30 tl olmak suretiyle yükleme yaptığınızda 1 ay süresince toplumsal medya için 1 GB olmak suretiyle toplamda 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e göndermeniz kafi.

  • Arayanı Bil Parasız İnternet Kazan

Türk telekomun ücretli servislerinden kabul edilen ArayanıBil Plus servisine üye olduğunuzda haftalık 1 GB armağan web kazanabilirsiniz. Eğer 6 aylık üye olursanız aylık 1 GB web kazanırsınız.

Aylık üyelik için PLUS yazıp 7065 SMS atmanız yeterlidir. 6 Aylık üyelik için PLUS yazıp 7066 SMS göndermeniz gerekmektedir.

 

Peki ya siz parasız web kazanmak için hangi şekilleri kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak öteki kullanıcılara destek olmak ister misiniz?

  • Armağan İnternet Gönder 1 GB Parasız İnternet Kazan

Türk Telekom armağan web gönder kampanyası ile 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Kampanya süresinde 1 GB ve 4 GB web gönderen kullanıcılar anında 1 GB parasız web kazanamaktadırlar.

1 GB armağan web gönderdiğinizde haftalık 1 GB web kazanırken 4 GB web gönderen kişiler ise aylık 1 GB web kazanmaktadırlar.

 

Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarından biride Türk Telekom Eba bedava internet kampanyasıdır. Ulusal Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sistemine geçiş ile birlikte belli bir süre eğitimler evden yapılacaktır. Türk telekom ise yapmış olduğu kampanya ile 8 GB aylık parasız web vermektedir.

EBA kullanımında geçerli 8 GB web her ay otomatikman yenilenecektir ve her hangi bir ücret talep edilmeyecektir. Faturalı ve faturasız tüm abonelerin hatlarına 8 GB otomatikman tanımlanacaktır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyaları hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir