Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom kullanıcılarına neredeyse her dönem fırsatlar, kampanyalar ve imkanlar elde etmiştir. Neredeyse tüm operatörler kullanıcılara hususi faturalı ve faturasız olacak şekilde iki değişik bölümde pek oldukça fırsat sunmaktadır. Peki, Türk Telekom armağan web paketleri nedir? Türk Telekom’un hangi uygulamaları parasız web kazandırmaktadır? Bu soruların yanıtını yazımızda paylaşacağız. 

 

Türk Telekom kampanyalar her yıl olduğu benzer biçimde bu yıl da müşterilerini düşünerek, paketine ek devamlı olarak armağan web fırsatı sunmakta ve kampanyalardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Sadece hepimiz aynı kampanyalardan yararlanamayabiliyor, bu bilgiyi söylemekte de yarar var. Siz, size uygun olan kampanyayı öğrenerek kolay bir halde yararlanabilirsiniz. Şimdi birkaç kampanyaya göz atalım.

Türk Telekom Parasız İnternet Fırsatları

Türk Telekom abonelerine yönelik yapmış olduğu parasız web kampanyaları 2020 güncel şekilde sizinle paylaşmaya çalışacağım. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları yazımızda.

Türk Telekom 1 GB Parasız İnternet 2020

Türk Telekom parasız web kampanyası 2020 senesinde armağan web gönder kazan ile sevdiklerinize web gönderdiğinizde sizde parasız web kazanabilirsiniz. Kmapanya süresinde 1 GB yada 4 GB web gönderen tüm abonelere anında 1 GB web armağan.

 

Armağan İnternet Göndermek İçin;

HEDIYE yazıp, Armağan İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Armağan İnternet Talep Etmek İçin;

 

ISTE yazıp, Armağan İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen web miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Armağan web gönderdikten sonrasında 1 GB parasız web hattınıza 48 saat içinde tanımlanacaktır.

Türk Telekom Uygulamasıyla Sil Süpür Kampanyası 

Türk Telekomun sunmuş olduğu kampanyalardan en fazla kullanılanı sil süpür kampanyası hem faturalıları hem de faturasızları kapsamaktadır. Parasız internete haiz olmak isteyen Türk Telekom cep operatörü kullanıcıları bu fırsattan her hafta yararlanabiliyorlar. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasıyla yalnızca web değil aynı süre da dakika, sms de kazandırıyor. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan telefonunuza uygulamayı indirerek fırsatlardan yararlanmak olacaktır. Peşinden lüzumlu bilgilerinizi girerek giriş yapmış olup, üye olun, sil süpür oyununu indirin ve oynamaya, oynarken de kazanmaya başlayın. 

Not:  Türk Telekom’dan armağan, dakika, sms ve web kazandıran Sil Süpür Uygulaması her hafta Perşembe günü sabah saat 08:00’de güncellenip, yenilenmektedir.

Türk Telekom Kullanıcılarına Hususi Parasız İnternet

Türk Telekom’un parasız web kampanyalarından yararlanabileceğiniz ve webin yanı bir ekip servis hizmetleri sunan ArayanıBil Plus 1GB parasız web kampanyasından da faturalı ya da faturasız olmaksızın tüm Türk Telekom kullanıcıları faydalanabilmektedir. Sadece Arayanı Bil Servisi yalnızca web armağan eden bir servis değildir ve ücretli bir servistir. Bu yüzden bu servisin sunmuş olduğu kampanyalarından da bir tek bu ücretli servisi kullanıcıları yararlanabilmektedir.

 

Arayanı bil servisine aylık abone olanlar haftalık 1 GB, 6 aylık abone olanlar ise aylık 1 GB parasız web kazanmaktadırlar. Aranı Bil servisine aylık abonelikiçin PLUS yazıp 7065’e SMS göndermeniz gereklidir. Arayanı Bil servisine 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS atmanız yeterlidir. Onay mesajı ile birlikte armağan web hattınıza derhal tanımlanacaktır.

Türk Telekom 500 MB Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları gün içinde attıkları 3 tane MMS karşılığında günlük 500 MB parasız web kazanmaktadırlar. Gün içinde attığınız 3. MMS’den sonrasında hattınıza 500 MB armağan web tanımlanacaktır. MMS tutarı ise her MMS için 1.25 krş bakiyeniz den düşecektir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Parasız İnternet

Türk Telekomun kullanıcılarına sunmuş olduğu armağan web kampanyalarından bir diğeri de 4,5G hat sahibi olmuş olmaktır. Adınızı tanımlı olan mevcut sim kartınız eğer 4.5 G uyumlu değilse, parasız bir halde Türk Telekom Cep Merkezine giderek değiştirin bir ay süresince geçerli 30 GB parasız web kazanın.

 

Yapmanız Ihtiyaç duyulan İşlemler: 

Türk Telekomun size en yakın bayisine ne gidip (hattınız 4.5 G uyumlu değilse) 4,5G uyumlu olan bir kartla parasız bir halde değişiklik yapma işlemini gerçekleştirin, arkasından telefonunuzdan SMS kısmına “4,5G SIM” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu adımları yaptıktan sonrasında bir ay süresince geçerli parasız 30 GB armağan interneti kullanabilirsiniz.

türk telekom bedava internet

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy gençlere yönelik sunmuş olduğu bol miktarda web kampanyası içeren paketlerden biridir. 7 ile 25 yaşın aralığında gençlerin katılımına açık olan Selfy ile armağan web kazanmanız mümkün. Selfy’den Armağan 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üstü yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA web kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL üstü yükleme yaptıktan sonrasında DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 ileti atmanız kafi. Ek olarak SELFY faturalı hatta geçenler her ay 2 GB parasız web hatlarına 12 ay süresince tanımlanacaktır.

 

Bir öteki Selfy bedava internet kampanyalarından biri ise  Selfy’nin Mor Paketlerinden birine abone olmak ve 1 GB parasız web kazanmaktadır. Selfy mor paketlerinden birine geçtikten sonrasında MOR HEDIYE yaz 4545’e ileti atmanız yeterlidir. Faturasız hatlara yönelik bu kampanyada 30 tl üstü yüklemeye ek 1 GB web kazanmaya devam edeceksiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası Parasız İnternet

Türk telekom hoşgeldin kampanyasında yeni hat alan yada hattınız Türk Telekoma taşıyan faturasız hat aboneleri İlk ay 750 DK 750 SMS 15 GB Armağan kazanmaktadırlar. Ek olarak 3 ay süresince 30 TL üstü bakiye yüklemelerine karşılık her insana ek 15 GB web armağan verilecektir. Doğrusu faturasız hat aldıktan sonrasında BOLBOL yazıp 5555 kısa ileti atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Parasız 10 GB İnternet Kampanyası

Türk telekomun parasız web kampanyalarının içinde en oldukça satan paketlerinden önde gelen 10 gb parasız web kazanmak için 4.5G müşterisi olmanız ve 12 ay Türk Telekom da kalma sözü vermeniz yeterlidir.

Kampanyadan yararlanmak için HEDİYE 10GB yazıp 5555 gönderdiğinizde 12 ay süresince her ay hattınıza 10 gb parasız web yüklenecektir. Kampanyadan yararlanmak için 4.5 G uyumlu telefonunuz ve sim kartı olması gerekmektedir.

  • 10GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu aleti ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üstü web içeren tarifelerde* bulunan tüm müşterilerimiz kaydolabilir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimizin tarifelerindeki web kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü web paketi ile toplam 10GB’a tamamlanacaktır.
  • Paket tutarı pakete kayıt ilk 12 satmaca süreci için 15TL’dir, 12 satmaca süreci sonrasında paket tutarı 25TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 satmaca süreci süresince pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 satmaca süreci paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.

Türk Telekom Armağan İnternet Kampanyaları

Türk telekom parasız web kazanmak için yapabileceğiniz yöntemlerden biride otomatik ödeme talimatı vermek. Derhal otomatik yönerge vererek E-fatura abonesi olursanız anında haftalık 1 GB web kazanabilirsiniz. Parasız web kazanmak için derhal telefonunuzdan 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz kafi.

 

 

Türk Telekom Armağan Toplumsal Medya Kampanyası

Faturasız hat sahibi bayanlara yönelik toplumsal medya paketi ile toplumsal medyada geçerli 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Yalnız bayanlara özelik bu kampanyada hatlarına minimum 30 TL yükleme meydana getiren hepimiz toplumsal medyada geçerli 2 GB kazanıyor.1 GB’ı WhatsApp için, 1 GB ise Feysbuk ve Twitter kullanabileceğiniz bu paketten yararlaanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 kısa ileti atmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir