Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom parasız web kazanma yolları ve Türk Telekom parasız web kampanyaları 2020 senesinde da kullanıcılarına armağan web dağıtmaya devam ediyor. Abone sayısını her geçen artıran Türk Telekom hem durağan(durgun) müşterilerini elinde tutmak hemde yeni aboneler kazanmak için kucak kucak armağan web kampanyaları düzenlemektedir.

 

Türk Telekom eski adı ile Avea faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik Türk Telekom parasız web 2020 kampanyaları ile sizde armağan web kazanabilirsiniz. Bilhassa Sil Süpür ve parasız web veren uygulamaları ile sizlere 10 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz.

Belli aralıklarla Türk Telekom parasız web 2020 kampanyaları yapmaktadır. Güncel paketlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda Türk Telekom parasız web kazanma yolları, Türk telekom parasız web kampanyaları, Güncel parasız web paketleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

İster faturalı olsun isterse faturasız Türk Telekom parasız web güncel 2020 kampanyaları ise;

 

Türk Telekom 10 GB Parasız İnternet Kazanma

Türk telekom parasız web kampanyalarından kabul edilen 10 GB web kazanmak için mobil hattınızın ileti kısmından GIGA yazarak 5555’e kısa ileti göndermeniz kafi. Hattınıza Türk Telekom tarafınca haftanın 2 günü parasız web hakkı tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Parasız İnternet Kazanma

Türk telekom sil süpür parasız web kazanmak için derhal telefonunuza sil süpür uygulamasını indirerek 30 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. Türk telekom sil süpür ile hem armağan web hemde parasız dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet

Türk Telekom selfy parasız web kazanmak için derhal Mor paketlerden birine geçerek yükleme yaptığınızda Türk Telekom parasız web kazanırsınız. Hattınıza 30 TL ve üstü yüklem yaptıktan sonrasında telefonunuz ileti kısmına MOR HEDİYE yazarak 4545’e ileti göndermeniz kafi. Gelen onay SMS ile parasız internetinizi kullanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Parasız 1 GB İnternet

Krem kartınızı ile Türk Telekom Online İşlemler üstünde hattınıza TL yükleyerek anında parasız 1 GB web kazanabilirsiniz. Kredi kartınıza 30 tl ve üstü yüklemelerde 1 aylık 1 GB parasız web yükleme hattınıza derhal yüklenecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 4 GB Parasız İnternet

Türk telekom abonesi olarak 4 GB hoşgeldin armağan olarak parasız web kazanabilirsiniz. Yeni hat alarak yada hattınızı Türk Telekoma taşıdığınızda 4 GB web kazanmak için telefonundan ileti olarak BALLI 4GB yazdıktan sonrasında 2070 SMS göndermeniz kafi. Ek olarak hoş geldiniz hediyesinin yanında hattınzza parasız 40 tl bakiye yüklemesi yapılacaktır.

Türk Telekom Parasız İnternet Faturasız 2020

Türk telekom yalnız faturalı hat sahiplerine değil faturasız hat sihiplerine yönelik parasız web kampanyaları ve parasız web paketleri vermektedir. Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yükledikten sonrasında 1 GB web kazanmak için kullancı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonrasında hattınıza tl yükledikten sonrasında  1 GB KAZAN yazarak 5555 ileti gönderdiğiniz hattınıza 1 GB parasız web yüklenecektir.

Türk Telekom 4.5G Parasız İnternet

Halen Türk Telekom 4.5 G uyumlu sim kart kullanıyorsanız yada hattınız 4.5G uyumlu değilse derhal 4.5G geçerek 1 ay süresince geçerli 30 GB parasız web kazanabilirsiniz. Sim kartınızı ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikten sonrasında 4.5G 30GB yazdıktan sonrasında 5555 kısa ileti göndermeniz kafi parasız web paketinizi hattınıza derhal yüklenecektir.

Türk Telekom Senelik Parasız İnternet

Türk Telekom sadık müşterilerini unutmayarak onlar içinde parasız web paketleri hazırlamıştır. Abone olduğunuz yıla nazaran 3 GB, 6 GB, 10 GB parasız web kazanabilirsiniz. Abonelik yılınıza bağlı olarak parasız web kazanmak için YILLAR yazıp 5555 SMS göndermeniz kafi.

 

Türk Telekom Toplumsal Medya Parasız İnternet

Türk Telekom 2 GB parasız web kazandıran toplumsal paket ile parasız toplumsal medya hesaplarında kullanabilirsiniz. 2 GB parasız webin 1 GB whatsapp kalan 1 GB armağan interneti ise toplumsal medya hesaplarında rahatça kullanabilirsiniz.

Toplumsal paketi almak için hattınızdan almak hattınızdan SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS atmanız kafi.

Türk Telekom Armağan 1 GB İnternet

Türk telekom parasız web kazanmak için yapmanız gerken oldukça kolay. Telefonunuzun ileti kısmına “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e ileti gönderdikten sonrasında 50 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. 1 aylık parasız web kullanımı bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza yüklenecektir.

 

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet 2020 kampanya ve paketler hakkında informasyon vermeye çalıştım. Mevzu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir