Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom parasız web paketi 2020; Yapmış olduğu bir oldukça kampanya ile müşterilerine parasız web dağıtan Türk Telekom 2020 parasız web paketleri ile web paketiniz bittiğinde imdadınıza yetişiyor.

 

Türk telekom parasız web paketi kazanmak için bilhassa sil süpür başta olmak suretiyle bir oldukça kampanya ve pakete katılarak armağan web kazanmaya başlayabilirsiniz. Güncel kampanya ve paketleri sizlere paylaşarak parasız web kazanmaya yollarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yazımzıda Türk telekom parasız web paketleri 2020, Türk Telekom parasız web iyi mi yapılır sorusuna yanıt bulacaksınız. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine hususi armağan web paketi bilgileri;

Türk Telekom Parasız İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine hususi olarak hazırlanmış parasız web paketleri günlük, haftalık ve aylık parasız web armağan sunmaktadır. Bilhassa sil süpür yaparak parasız web kazanabileceğiniz şeklinde bazı kampanyalara katılarak parasız web alabilirsiniz.

 

Abonesi sayısını hızlıca yükselten Türk Telekom hem elinde müşterileri korumak hemde yeni müşteriler kazanmak için Türk Telekom parasız web paketi 2020 kampanyaları düzenlemektedir. Kim kampanyalar kısa sürelerine geçerli olmasına rağmen bazı kampanyalar yıl sonuna kadar geçerlidir.

Türk Telekom Parasız İnternet Paketi Iyi mi Yapılır

Türk Telekom parasız web kazanmak için sil süpür yapabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler üstünden her hafta sil süpür yapabilirsiniz. Türk telekom en oldukça parasız web dağıtan uygulaması olan Sil Süpür ile günlük, gece, haftalık ve aylık parasız 20 GB kadar parasız web vermektedir. Bilhassa en oldukça çıkan gece geçerli 10 GB 1 ay süresince geceden sabaha kadar kullanabileceğiniz web paketidir.

Türk Telekom sil süpür faturası ve faturasız tüm abonlerin hafta 1 kere katılarak kazanmasını sağlamaktadır. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapmış olup Sil Süpür oyununu oynayarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Türk Telekom sil süpür hakkında informasyon veren Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak Türk Telekom Sil Süpür Hilesi hakkında informasyon veren öteki yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom Parasız İnternet Yapma 2020

Türk Telekom Armağan İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyasına katılarak sevdiklerine web gönderdiğinizde 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 1 GB ve 4 GB Armağan İnternet gönderdiğiniz gereklidir. Sevdiklerinize 1 GB web gönderdiğiniz haftalık 1 GB kazanırken 4 GB armağan web gönderdiğinizde aylık parasız 1 GB alırsınız.

Türk Telekom 10 GB Parasız İnternet Paketi

Türk Telekom 10 GB parasız web paketi 2020 kampanyası bazı belirli bölgelerde geçerlidir. İle hususi kampanyasında yeni hat alan hattını Türk Telekoma taşıyan tüm müşterileri ilk ay 10 GB parasız web armağan edilecektir. İle hususi 10 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom mağazalarına gidip Efsaneleşmiş 8, Efsaneleşmiş 12, Prime Efsaneleşmiş 20 yada Selfy Efsaneleşmiş 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB armağan web kazanın.

Türk telekom tarafınca meydana getirilen öteki 10 GB parasız web paketi ise Türk Telekom web kalitesi ile tanışmak için 4.5G hızında web için HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e kısa ileti göndermeniz yeterlidir. Ileti sonrasında hattınıza yüklenecek 10 GB parasız web 30 gün süresince geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Parasız İnternet paketine geçiş yaparak sizde 30 GB parasız web kazanabilirsiniz. 4.5G kalitesi ile tanışmak hemde sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirebilmek için Türk Telekom mağazalarından yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom mağazalarından ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart değişikliği yaptıktan sonrasında 4.5G 30GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza 1 ay süresince geçerli 30 GB yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Paketleri

Türk Telekom selfy parasız web paketi kazanmak için Selfy abonesi olmanız gereklidir. Gençlerin katılıma açık olan Türk Telekom selfy’de bir oldukça armağan web kampanyası bulunmaktadır.

Gençlerin sesine kulak veren Türk Telekom Selfy’li olan gençlerin toplumsal medyada web harcamadan zaman geçirmeleri için  akşam 09:00 ve sabah 09:00 saatleri içinde armağan web vermektedir. Telefonunuza selfy uygulamasını indirdikten sonrasında  ‘’GECE’’  yazıp 4545 kısa ileti atmalarıyeterlidir.

 

Türk Telekom mağazalarından Selfy kart alıp bu kartı selfy uygulamasından ekleyen tüm Selfy müşterine 5 GB parasız web verilecektir. Türk Telekom selfy kartını Türk Telekom Bayi, D&R mağazaları mağazalarından derhal alıp ne olursa olsun selfy uygulamasına eklemeniz gereklidir. Kartınızı ilave ettikten sonra otomatik olan 5 GB hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy hakkında informasyon almak için Türk Telekom Selfy Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Parasız İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada otomatik ödeme talimatı vererek anında 2 GB armağan web kazanabilirsiniz. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması yada banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik satmaca ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı Türk Telekom müşterilerin hatlarına armağan 2 GB yüklenecektir.

Türk Telekom Faturasız Parasız İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız web paketleri 2020 almak için Arayanı bil servisine abone olarak 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Telefonunuz kapalı olduğu sizi kimin aramış olduğu öğrenebilir hemde 1 GB armağan netin sahibi olabilirsiniz.

 

Arayanı bil plus servisine aylık abone olursan haftalık 1 GB 6 aylık abone olursanız 30 gün geçerli 1 GB alırsınız. Aryanı bil servisine 1 aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz. 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermeniz yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom parasız web 2020 güncel kampanyalar hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir