Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

By | 2 Kasım 2020

 

Ülkemizin en sevilen ve en popüler GSM operatörlerinden önde gelen Türk Telekom; parasız web paketi kampanyaları ile müşterilerini her daim mutlu etmeyi başarıyor.

 

Türk Telekom’da neredeyse tüm abonelerine hususi, hepsi birbirinden cazip parasız web paketleri yer ediniyor.

Türk Telekom üyesiyseniz; sizler de parasız web paketlerinden yararlanabilir, web hakkınız dolduğunda bu paketleri kullanabilir; internete kesintisiz bir halde erişebilirsiniz.

Bu yazımızda özetlemek gerekirse Türk Telekom parasız web paketi iyi mi kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağım.

 

İşte, Türk Telekom üyelerinin yararlanabileceği avantajlı parasız web paketleri:

Türk Telekom Parasız İnternet Kazanma Yolları

 • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Parasız İnternet Kazanma:

Türk Telekom tarafınca her hafta Çarşamba ya da Cuma günü yenilenen Sil Süpür Kampanyası, abonelerine parasız webin yanı sıra parasız konuşma paketi, sms paketi vb. değişik hediyeler de sunuyor.

Faturalı hat kullananların yararlanabileceği ve tamamen parasız olan bu kampanyaya katılabilmeniz için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na girmeniz, peşinden da karşınıza çıkan ‘Sil Süpür’ oyununu oynamanız gerekiyor.

 

Oyunu oynadığınızda Türk Telekom tarafınca tarafınıza bildiri ile hangi hediyeyi kazandığınız gönderiliyor. Onay mesajını takiben hattınıza tanımlanan hediyeden derhal yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine sunulan hediyeler içinde haftalık 30 GB, haftalık 10 GB, haftalık 500 MB, günlük 100 MB şeklinde değişik parasız web paketleri bulunuyor.

Lakin bu kampanyadan yararlanabilmek isteyen kişilerin kesinlikle 4.5 G uyumlu bir akıllı aygıt kullanıcısı olmaları da gerekiyor.

4.5G uyumlu bir simkartınız yoksa size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek, sim kartınızı yeni sim kartınızla değiştirebilmeniz mümkün!

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet Kazanma 

 • Türk Telekom E-Satmaca’ya geçenlere hususi 1 GB web kampanyası:

Çevre ve tabiat dostu politikaları ile ön plana çıkan Türk Telekom; e-fatura aboneliğini başlatan ve bundan sonraki faturalarını e-posta üstünden alan kişilere tek seferlik 1GB web armağan ediyor.

 

Türk Telekom; bu kampanyası ile kağıt israfını önlemeyi, abonelerine de doğayı ve çevreyi koruma bilinci kazandırmayı hedefliyor.

E-fatura aboneliğinizi derhal başlatmak ve 1 GB web hakkınızdan yararlanmak için akıllı cihazınızın mesajlaşma kısmına girin. Ekrana 1 GB yazın ve bir karakter boşluk bırakın. Arkasından e-mail adresinizi yazın ve 3008’e bildiri yollayın.

Size gelen onay mesajını takiben 1 ay süresince geçerli olacak 1 GB Türk Telekom parasız internetinizi derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 • Arayanı Bil Plus Üyelerine Hususi Parasız 1 GB İnternet Kampanyası:

Yalnızca Arayanı Bil Plus servisine abone olan Türk Telekom müşterilerine hususi olan bu kampanya; üyelerine haftalık ya da aylık 1 GB parasız web sunuyor.

Telefonunuz kapalı olduğunda bile sizi arayan kişiler hakkında informasyon edinmenizi elde eden bu servise derhal üye olarak; hem sizi kimlerin aradığını öğrenebilir hem de parasız internetinizi arzu ettiğiniz zaman kullanabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Arayanı Bil Plus servisine aylık ya da 6 aylık olacak şekilde üye olmanız gerekiyor.

Aylık üye olduğunuzda hattınıza haftalık 1 GB; 6 aylık üye olduğunuzda ise hattınıza aylık 1 GB parasız web hakkı tanımlanıyor.

 

Bu kampanyaya aylık üye olmak için PLUS yazıp 7065’e; 6 aylık üyelik içinse PLUS YAZIP 7066’a bildiri göndermelisiniz.

Servis aktive edildikten sonraki 48 saat içinde parasız web hattınıza tanımlandığında, size iletilen tanımlanma mesajını takiben 1 GB parasız internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • 5G’ye geçenlere hususi 30 GB parasız web kampanyası:

4.5G kullanımını teşvik etmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Türk Telekom tarafınca başlatılan bu kampanya, Türk Telekom mağazalarına gidip, hattını 4.5G’ya taşıyanlara 1 ay süresince yararlanabilecekleri 30 GB parasız web armağan ediyor.

Türk Telekom bayilerine giderek sim kartınızı 4.5G’ye taşıyabileceğiniz şeklinde akıllı cihazınızdan bildiri atarak da bu işlemi tamamlayabiliyorsunuz.

Hattınızı 4.5G’ya taşımak için telefonunuzun mesajlaşma kısmına girin ve yeni bildiri kısmına 4.5G 30GB yazın ve bu mesajı 5555’e gönderin.

 

 

Size gelen onay ve bilgilendirme mesajı sonrasında tek seferlik 1 ay süresince yararlanabileceğiniz 30 GB internetinizi kullanmaya başlayın.

 • Türk Telekom Gel Kazan Kampanyasına Katılarak Parasız İnternet Kazanma:

Türk Telekom; hattını Türk Telekom’a taşıyan yeni abonelerine Gel Kazan Kampanyası dahilinde parasız 5GB cepten internete girme şansını tanıyor.

12 ay süresince geçerli olan 5GB cepten web hakkından yararlanabilmek için 31 Ağustos 2020 evveliyatına kadar bu kampanyaya katılmanız gerekiyor.

Bununla beraber bu kampanyadan 12 ay içinde ayrılma şansınız da bulunuyor.

Kampanya tarafınca size sunulan 5GB interneti kazanmak için Cebimde3G, Cebimde 5G, Prime KatKat 15GB şeklinde belirli bazı faturalı tarifelere üye olmanız talep ediliyor.

 

Size en yakın Türk Telekom bayisine uğrayarak ‘Gel Kazan Kampanyası’ ile ilgili detaylı informasyon edinebilirsiniz.

 • Selfy’nin Mor Parasız 1 GB Kampanyası:

Türk Telekom’un gençlere hususi bir servisi olan Selfy; üyelerine paketlerine ek olarak her ay 1 GB ek web sunuyor.

Aylık 1GB parasız internetten yararlanmak isteyen gençlerin ilk olarak Selfy Mor Paketleri’nden birine dahil olmaları peşinden da her ay tertipli olarak hatlarına 25 TL ve üstü yükleme yapmaları gerekiyor. Doğrusu bu kampanyadan yalnızca Selfy faturasız hat kullanıcıları yararlanabiliyor.

Selfy Mor Paket kullanıcısıysanız; akıllı cihazınızın mesajlaşma kısmına MOR HEDIYE yazın ve bu mesajı 4545’e yollayın.

Size iletilen bilgilendirme mesajını takiben aylık 1 GB parasız internetinizi kullanmanın keyfini doyasıya çıkarın!

 • Siri ile Lira Paylaşan Her insana 500 MB Kampanyası:

Iphone kullanıcıları; Siri ile rehberindeki kişilere lira gönderip ve bu işlemi Türk Telekom Online İşlemler üstünden gerçekleştirdiklerinde anında 500 MB parasız web kazanıyor.

500 MB web kullanan kişilerin bu haklarını aynı gün içinde kullanmaları gerekiyor.

Uygulama tek seferlik olduğundan bu hediyeden yalnızca ilk kez lira paylaşma işlemi yapanlar yararlanabiliyor. Doğrusu aboneler; 2. kez lira paylaşımlarında yeniden parasız web kazanamıyor.

 • Bayanlara Hususi Parasız Toplumsal Medya Kampanyası:

Türk Telekom; Armağan Toplumsal Medya Kampanyası’na üye olan hanımefendilere 25 TL ve üstü her yüklemelerinde 2GB web armağan ediyor.

Bayanlar, 2GB web haklarının 1 GB’lık bölümünü WhatsApp’da; öteki 1 GB’lık kısmını ise Feysbuk ve Twitter’da kullanabiliyor.

Armağan Toplumsal Medya Kampanyası’na Mobil Ofis, PTTCell, BİMCELL vb. bazı tarifelerin dışındaki tarifelerden birine abone olan bayanlar yararlanabiliyor.

Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyaya katılmak istiyorsanız; SOSYAL PAKET yazmalı ve bu mesajınızı 5555’e göndermelisiniz. Size iletilen onay mesajıyla beraber kampanyanın size sunmuş olduğu parasız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Selfy’li Geceler Kampanyasına Katılarak Parasız İnternet Kazanma:

Türk Telekom’un gençlere sunmuş olduğu bu kampanya; Selfy’li gençlere aylık 30 TL ve üstü yükleme yaptıklarında akşam 21.00-09.00 saatleri içinde toplumsal medyada parasız bir halde zaman geçirme imkanı tanıyor.

Doğrusu gençler; bu saatlerde Twitter, Instagram ve Feysbuk’ta ücret ödemeksizin süre geçirebiliyor.

30 gün süresince geçerli olan parasız internetten yararlanmak isteyen Selfy’li gençlerin telefonlarının mesajlaşma kısmına gelip, yeni mesaja girmeleri ve 4545’e bildiri yollamaları gerekiyor. Bununla beraber gençlerin bu mesajı yollamadan önceki 48 saat içinde tek seferlik 30 TL’lik yükleme yapmış olmaları da umut ediliyor.

 • Coşturan 3 GB Paketi Parasız 1 GB Kampanyası:

Türk Telekom; bu kampanya dahilinde hattını Fenercell Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon, KONYASPORCELL Şampiyon ya da GSMobile Şampiyon’dan birine taşıyan ya da bu tarifelerden birine yeni abone olan kişilere her ay yararlanabilecekleri 1 GB parasız web sunuyor.

Coşturan 3 GB Paketi’ne üye olan faturasız kat kullananların her ay yaptıkları tek seferlik 30 TL ve üstü yüklemelerde 1GB web hakları da yenilenmiş oluyor.

Üyeler; 1 ay içinde bu kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabiliyor.

 • Hoş Geldin Kampanyası ile Parasız İnternet Kazanma:

Hattını Türk Telekom’a taşıyanlara hususi olan Hoş Geldin Kampanyası; ilk 3 ay içinde üyelerine 5GB web armağan ediyor.

Faturasız hat kullanıcıları için oldukça avantajlı olan bu kampanyadan yararlanmak için ilk 3 ayda hattınıza 30 TL’lik bir yükleme yapmanız kafi oluyor.

Kampanyaya derhal dahil olmak isteyen kişilerin ilk olarak yeni bir faturasız hat satın almaları peşinden da BOLBOL yazarak, 5555’e bildiri atmaları gerekiyor. Onay mesajını alan müşteriler; kampanyanın sunmuş olduğu ilk ay 750 DK, 750 SMS ve 10 GB Hediyelerini derhal kullanmaya başlayabiliyor.

 • EBA Kampanyası:

Türk Telekom; Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca başlatılan, öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim materyallerine erişebilmelerine olanak tanıyan toplumsal bir eğitim platformu olan EBA’ya faturalı ve faturasız hat kullananların katılımını teşvik etmek amacıyla ‘EBA Kampanyası’ dahilinde abonelerine aylık 3GB parasız web armağan ediyor.

3GB web internetten yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin EBA yazarak 5555’e SMS yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom 2020 Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Hilesi

Türk Telekom Parasız İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom parasız web kazanmak için pek oldukca güncel kampanyalar yaparak hediyeler dağıtmaktadır. Sizlere Türk telekom parasız web kazanmak için sitemizi takip ederek en güncel kampanyalardan ve parasız web veren şekilleri hızlıcı şekilde öğrenebilirsiniz.

Fazlaca sık sorulan sorulardan biri ise Türk telekom parasız web hilesi var mı sorusudur. Bir oldukca parasız web kampanyası olan tük telekom parasız web  hilesi yoktur. Sizlere verdiğim şekilleri kullanarak parasız web kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Parasız İnternet Hilesi

Bu yazımızda özetlemek gerekirse en popüler Türk Telekom parasız web kazanma yöntemlerini ve Türk Telekom kampanyalarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Yukarıda bahsettiğimiz kampanyalardan birine ya da birkaçına dahil olarak sizler de internette ve toplumsal medyada daha etken bir halde süre geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir