Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

turktelekom bedava internet

 

Türk Telekom şirketi, hem mobil hem de fiber web alt yapısının yaygın ağı ile birlikte en fazla web kullanıcısı olan servis sağlayıcısı ve operatörleri içinde zirveyi uzun bir zamandır korumaktadır. Aynı zaman da Türk Telekom satın alan memnuniyetini sıralamasında da üst sıralarda kalmayı uzun bir süredir başaran operatör şirketidir.

 

Başarıya ulaşmış bir halde giderken müşterilerini diğeri şirketlere kaptırmamak amacı ile Türk Telekom kullanıcılarına çeşitli tarifeler ya da kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom’un yapmış olduğu armağan web paketleri ya da kampanyaları birçok kullanıcısı tarafınca bilinmemekte ya da gözden firar etmiş olabileceği için sırayla geçerliliğini hala sürdüren Türk telekomun 2020 armağan web kampanyalarını sizler için sıraladık. 

Türk Telekom Armağan İnternet Veren Uygulamalar

 1. Parasız Toplumsal Medya Kampanyası 2 GB İnternet
 2. 4.5G X 2 parasız İnternet Kampanyası
 3. Arayanı Bil Plus parasız 1 GB İnternet
 4. Sil Süpür parasız İnternet Kampanyası
 5. Türk Telekom parasız İnternet Kampanyası
 6. Selfy Mor Armağan 1 GB İnternet Kampanyası4

Türk Telekom armağan web paketleri ve parasız web kazanma yolları hakkında detaylı data veren Türk Telekom Bedava İnternet 2020 güncel kampanyalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Parasız Toplumsal Medya Kampanyası 2 GB İnternet

 •  Türk Telekom’un hanım kullanıcılarına sunmuş olduğu dikkat çeken armağan web paketlerinden birisi olan 2 GB parasız web Toplumsal Medya kampanyası birçok paket ya da tarifede bulunan müşterileri tarafınca yararlanabildiği en oldukca kullanılan armağan web kampanyalarından bir tanesidir.
 • 2 GB parasız web toplumsal medya Kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom hattınıza tek seferde 30 TL ya da üstü TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden herhangi birinde bulunmanız gereklidir.
 • 2 GB parasız web toplumsal medya Kampanyasından yararlanabilmek için “ SOSYAL PAKET ” yazıp 5555‘e bildiri olarak göndererek bu kampanyaya kolay bir halde müracaat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya Müracaat SMS’ini parasız bir halde atabilirsiniz.
 • 1 Ay içinde bu kampanyadan yalnızca 1 kere armağan web alma hakkına sahipsiniz.
 •  Mesajı gönderdikten sonrasında Türk Telekom Hattınıza yüklenen armağan 2 GB netin 1 GB’ı Whatsapp’ta kullanılmak suretiyle diğeri 1 GB ise Feysbuk ve Twitter benzer halde toplumsal medya uygulamalarında geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G 2 Kat parasız İnternet Kampanyası

 •  Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereksinim duyulan tek şey, en yakın Türk Telekom bayisine gidip 4.5G uyumlu bir Türk Telekom sim kartı almak olmalıdır. Bayiye gittiğinizde de yönlendirileceksiniz bir tek eğer hattınız evvelinde 4.5 G ye uyumluysa, işlemin öncesinde “ 2KAT “ yazıp 5555’e bildiri göndermeniz gerekecektir. Aynı zaman da Faturalı Türk Telekom kullanıcıları 4.5G teknolojisine parasız bir halde geçmekle kalmıyor bunun üstüne birde mevcut tarifesindeki web miktarının tam 2 katını ilk 3 ay süresince armağan olarak alabiliyor.
 • 4.5G x 2 Kampanyasından 15.04.2017 tarihinden ilkin Türk Telekom Mobil müşterisi olan tüm bireysel faturalı kullanıcılar bu kampanyadan kolay bir halde yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Armağan 1 GB İnternet

 • Türk Telekom’un arayanı bil plus kampanyası yardımıyla hem arayan kişinin kim bulunduğunu kaçırmıyorsunuz hem de aylık 1 GB Türk Telekom armağan İnternete haiz olma imkanını yakalıyorsunuz.
 • Arayanı bil plus Kampanyasına iki değişik şekilde katılım sağlayabilirsiniz. 1 Aylık ya da 6 Aylık süreçlerde olmak suretiyle başvurabileceğiniz bu kampanyanın armağan içinde ne olduğu ve ücretlendirme detayları aşağıda belirttiğimiz gibidir:

Arayanı Bil Plus kampanyasına 1 aylık abone olmanız durumunda Haftalık 1 GB armağan web paketine haiz olabilirsiniz. 

 

 • Arayanı bil plus kampanyasına 1 aylık abone olmak için “ PLUS ” yazıp 7065‘e bildiri olarak gönderin.
 • 6 Aylık bir süreç de Arayanı Bil Plus aboneliği karşılığında aylık 1 GB armağan internete haiz olabilirsiniz.
 • 6 aylık arayanı bil plus kampanyası aboneliği için “ PLUS ”yazıp 7066‘ya bildiri olarak gönderin.
 •  1 aylık arayanı bil plus kampanyası tutarı vergilerle birlikte: 3,49 TL dir. 
 • 6 Aylık arayanı bil plus kampanya tutarı ise toplamda vergilerle birlikte: 17, 49 TL dir.

NOT: 1 Aylık ya da 6 Aylık arayanı bil plus kampanya abonelikleri iptal edilmediği sürece dönem sonunda hattınızda kafi ücret var ise arayanı bil plus kampanyası kendiliğinden yenilenir. Kampanyanın Bitiş süresi yaklaştığında ise bu mevzuda Türk Telekom tarafınca kampanya hakkında bilgilendirme SMS’i alırsınız.

NOT: Arayanı bil plus kampanyasını İptal etmek için: “ IPTAL ” yazıp 7070 ‘e bildiri olarak gönderebilir ya da Türk Telekom satın alan hizmetlerine ulaşarak kampanyayı iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

türk telekom hediye internet

 

Türk Telekom Sil Süpür Parasız İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması bulunan Türk Telekom kullanıcılarının yararlanabildiği bu sürpriz armağan web kampanyasında birbirinden güzel hediyelerin yanı sıra tek seferde 10 GB’a kadar armağan sınırsız internete haiz olma şansına sahipsiniz.
 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması yardımıyla mobil armağan web, sınırsız konuşma paketi ve Muud Premium üyelik benzer halde daha birçok sürpriz hediyeler kazanma şansına haiz olabilirsiniz.
 • Sil süpür parasız web Kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Sil süpür kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom Online işlemler uygulamasını Google play ya da app store’dan cep telefonunuza indirmelisiniz. Peşinden Online İşlemler Uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayarak çeşitli hediyeler kazanma şansına haiz olabilirsiniz.
 • Sil süpür kampanyasında Hediyeler her hafta çarşamba ya da cuma günleri yenilenir. Online işlemler Uygulaması üstünde yer edinen Sil Süpür oyununun detaylar kısmından hem hediyelerin içinde ne olduğu hakkında hem de kampanyanın içerikleri hakkında ki tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.

BENZER KONULAR >>>> Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Armağan İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom şirket olarak,  internetinizin bittiği an sevdiklerinizi ya da görüşmek istediklerinizi yanınızda görebileceğiniz bir başka dikkat çeken kampanyası yardımıyla interneti biten dostlarınıza ya da sevdiklerinize armağan web gönderme imkânı sağlıyor. Bununla birlikte interneti biten Türk Telekom kullanıcısı bir dostuna bu şekilde armağan web talebinde bulunabilme şansına sahipsiniz.
 •  Armağan web kampanyasından yararlanabilmek için “ HEDIYE ” yazıp, Armağan İnterneti göndermek istediğiniz Türk Telekom kullanıcısının telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433‘e bildiri olarak göndermeniz kafi olacaktır.

Armağan web kampanyasının Ücretlendirme tablosu şu şekilde

Paket adı:   Paket tutarı:

100 MB          9 TL

250 MB          12 TL

 

 1 GB               19 TL

 4 GB               39 TL

Selfy Mor Armağan 1 GB İnternet Kampanyası

– Türk Telekom kullanıcılarının armağan web kazanabileceği bir başka kampanya ise self mor paket kampanyasıdır. Faturasız hat kullanıcılarının haiz olabileceği self mor paketlerinden armağan web kazanabilmek için; “ MOR HEDIYE ” yazıp 4545’e bildiri olarak gönderebilirsiniz.

 

– Bu kampanyadan her ay tertipli olarak yararlanabilmek için Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının 30 TL ya da üstü TL yüklemeleri durumunda 1 GB armağan internete kolayca haiz olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.