Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava İnternet 2021  

Birçok kullanıcı gibi siz de bedava internet arıyorsanız, bunun detaylarını bu yazıda bulabilirsiniz. Her farklı operatör bedava internet 2021 kapsamında bedava internet kampanyaları düzenliyor. Bazı operatörler bedava internet hizmetini sunarken mevcut müşterilerini baz alıyor. Bazı firmalar ise yeni müşteriler kazanmak için bedava internet paketleri veriyor.

Ülkemizde hizmet veren internet servis sağlayıcıları bedava internet 2021 veren çok sayıda kampanya düzenliyor. Bu kampanyaları kaçırmamak müşterinin faydasına oluyor. Gerek oyun oynamak için gerekse de uzaktan eğitim amaçları için müşteriler bedava internet kampanyalarına büyük rağbet gösteriyor. Bu yazıda Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinin verdiği bedava internet kampanyalarından bahsedilmiştir.

Turkcell bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak için illa ki Turkcell müşterisi olmanıza gerek yok. Bunun yanı sıra farklı operatörler Turkcell hatları ile tanışarak da ücretsiz olarak internet kazanıyorlar. Turkcell firmasının dijital ortam üzerinden başvuru yapanlara özel sunduğu kampanya kapsamında ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için internet sitesine girerek fiyat açısından size en uygun olan paketi seçiyorsunuz. Seçtiğiniz pakete göre ücretsiz olarak internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell bedava internet kazanmak için Turkcell kendi müşterilerine de çeşitli avantajlar sunuyor. Bu kapsamda sunulan hizmetlerden birisi de tarife değişikliği. Turkcell müşterileri mevcut paketlerini üst paketler ile değiştirmek istediklerinde bir senede en fazla yararlanmak koşulu ile 2 GB kadar bedava internet kazanabiliyorlar.

Turkcell firmasının özellikle BIP uygulaması üzerinden sunduğu ücretsiz internet hizmetleri de önemlidir. BIP uygulamasını kullanarak kolayca kullandığınız miktarda bedava ücretsiz internet kazanabilmeniz mümkündür. Ayrıca BIP uygulaması içerisinde yer alan keşfet kanalı ile farklı konumlarda gizlenmiş sürpriz paketler aracılığı ile hediye internetler kazanmak çok kolay oluyor.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları yeni gelen müşterileri kapsadığı gibi eski müşterileri de kapsıyor. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz ve hattınıza 50 TL ve üzeri yükleme yaptıysanız ücretsiz olarak 2 GB internet kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanmak için ayda en fazla bir kez başvuru yapabiliyorsunuz. 5555’e HEDIYE INTERNET yazarak kolay bir şekilde hediye internetleri hattınıza tanımlamak mümkündür.

Türk Telekom bedava internet olarak MOR HEDIYE adı verilen bir kampanya daha var. Cep telefonlarınızdan MOR HEDIYE yazıp 4545’e mesaj atarak kolay bir şekilde ücretsiz internet kazanabilmeniz mümkündür.

Türk Telekom ayrıca Prime üyeleri için de bedava internet hizmeti veriyor. Eğer Prime üyesi değilseniz ve yeni Prime paketlerinden yararlanmak istiyor iseniz bu durumda 3 ay kullanım süresi olan 30 GB internet hizmetine erişebiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyaları da yine müşterileri dikkatini çeken bedava internet kampanyaları arasında yer alıyor. Vodafone müşterileri arkadaşlarını Vodafone üyesi yaparak kolay yoldan ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Arkadaşlarınız sizin davetiniz ile Vodafone üyesi oldukça her bir arkadaşınız için 15 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone ayrıca Hediye çarkı üzerinden de Vodafone bedava internet hizmeti sunuyor. Bu hizmete erişmek ve bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını kurmak ve çarkı çevirmek yeterli oluyor.

Vodafone ayrıca yeni gelen müşteriler için de çeşitli kampanyalar düzenliyor. Hattını Vodafone operatörlerine taşımak isteyen müşteriler 3 ay süreli 6 GB internet hakkı elde edebiliyorlar. Yine Vodafone müşterileri eğer isterler ise faturalarını elektronik faturaya dönüştürerek hem doğanın korunmasına katkıda bulunuyorlar hem de bir defaya mahsus olmak üzere bedava 1 GB internet kazanıyorlar. Sonuç olarak firmaların zaman zaman değişen bedava internet kampanyaları bulunuyor.