Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom EBA 8 GB parasız web kampanyası Türk Telekom ve Ulusal Eğitim Bakanlı içinde meydana getirilen antak kalma ile tüm abonelere parasız 8 GB web tanımlaması yapmış olacaktır.

 

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca yayına alınan eba.gov.tr sitesine ve EBA uygulamasına girişte kullanabilecekleri 8 GB parasız web tüm Türk Telekom aboneleri ücretsiz bir şekilde verilecektir.

Türk Telekom uzaktan eğitim sistemin dönem alınmasında sonrasında parasız 3 gb web kampanyasını güncelleyerek 5 gb armağan vererek 8 gb yapmıştır. Güncel olarak Türk Telekom EBA kullananlar artık 3 GB değil aylık 8 GB parasız web vermektedir.

Türk Telekom EBA 8 GB Parasız İnternet Nedir

EBA, Ulusal Eğitim Bakanlığının yürürlüğe koyduğu eğitim sisteminden biridir. EBA sitesine ve uygulamasına giriş yapmak için Ulusal Eğitim Bakanlığı ve Türk Telekom iş birliği ile tüm Türk Telekom hat kullananlara 8 GB parasız web vermektedir.

 

Uzaktan eğitim ile birlikte derslerin evden devam ettiğini söyleyen Ulusal Eğitim Bakanlığı öğrencilerin derslerini daha rahat yapabilmeleri için Türk Telekom ile birlikte ortak emek verme yaparak tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom abonelerinin hatlarına eba.gov.tr ve EBA uygulaması üstünden kullanmaları için 8 GB parasız web tanımlamıştır.

Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Iyi mi Alınır

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından kabul edilen Türk Telekom eba 8 gb parasız web kampanyasına katılmak ve 8 gb parasız interneti almak için  EBA yazıp 5555’e kısa bildiri göndermeniz gerekmektedir. Kalan web için ise KALAN EBA yazıp 5555’e kısa bildiri göndermeniz yeterlidir.

8 GB armağan web ile tüm aboneler eba üstünden parasız erişim elde edecektir. Türk Telekom 8 gb parasız web aylık olarak hatlara tanımlanmıştır. Yıl sonuna kadar geçerli eba 8 gb badava web için bildiri gönderdikten sonrasında gelen onay mesajı ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

KAMPANYA KAYIT EBA -> 5555
KAMPANYA İPTALİ IPTAL EBA -> 5555
FATURALI KALAN SORGULAMA KALAN -> 5555
FATURASIZ KALAN SORGULAMA KALAN EBA -> 5555

Türk Telekom EBA Parasız İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

EBA 8 gb parasız web Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerinin hatlarına gelen onay mesajı sonrası kullanılmaya başlanacaktır. Aylık olarak tanımlanan 8 GB 1 ay süresince geçerlidir. Türk Telekom EBA yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. 1 yıl süresince parasız olan EBA 1 senenin sonunda otomatikman sonlanacaktır.

 

Türk Telekom eba 8 gb kampanyasından Bimcell, Pttcell, Teknosacell aboneleri yararlanmaz.

Türk Telekom EBA Parasız İnternet Iyi mi İptal Edilir?

Türk Telekom faturalı ve faturasız tüm bireysel abonelerine ücretsiz bir şekilde sunulan eba kampanyasını katıldıktan sonrasında arzu ettiğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Türk Telekom eba paketini iptal etmek için ücretsiz bir şekilde Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555‘e kısa bildiri göndermeniz yeterlidir.

EBA 8 GB İnternet Alınır Türk Telekom

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom aboneleri, Ulusal Eğitim Bakanlığına ilişik olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üstünden hizmet sunan eğitim portalına her ay 8 GB’a kadar parasız erişim sağlayabilecek.

EBA için geçerli 8 GB Türk Telekom parasız web iyi mi alınır sorusuna yanıt vermeye çalıştım. Eba mobil yada bilgisayardan giriş yapıldığında kotanızdan değil armağan web paketinden düşülecektir.

Eba parasız web Türk Telekom ve Türk Telekom eba 8 gb web iyi mi alınır sorularına yanıt vermeye çalşıtım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir