Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom faturasız parasız web; Günümüzde telefon kullanımı giderek artıyor. Bu çerçevede müşterilerine çeşitli kampanyalar sunan Türk Telekom bu alanda önde yer edinen markalardan bir tanesidir. Siz de Türk Telekom müşterisi olun ya da olmayın bu kampanyalara göz atarak değişik fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu çerçevede web kullanımın arttığı bu zamanda siz de parasız parasız fırsatlardan yararlanarak cepte web kullanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Faturasız Parasız İnternet Kazanma

İnternet kullanımı ile beraber toplumsal medya kullanımından tutunda gündemi takip etmeye kadar birçok pozitif yanları bulunuyor. Siz de bu avantaj ve fırsatlardan yararlanmak istediğinizde Türk Telekom faturasız parasız web fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Günümüzde giderek kullanımı artan Türk Telekom devletimizde en oldukca tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bu çerçevede siz de parasız web kazanmak için şu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Eğer faturasız hat kullanıyorsanız, ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Armağan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Abone olan her kullanıcıya 1 GB web armağan olarak veriliyor.
  • Sınırı olan süre ile yararlanabileceğiniz bir öteki kampanya ise web armağan gönder ve 1 GB web kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sınırı olan süre ile kısıtlı şekilde sunulduğundan acil etmekte yarar vardır.
  • Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca sunulan kampanyalardan önde gelen EBA çevrimiçi toplumsal eğitim platformu olarak kullanıcılara tam olarak 3 GB web armağan ediyor.
  • Siri kullanarak lira paylaşmak isteyenler içinde 500 MB web hediyesi mevcut olup siz de bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom tarafınca kullanıcılara belirli dönemlerde sunulan bu tür kampanyaları siz de kaçırmadan bunlardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde web kullanımın artması ile beraber siz de çeşitli kampanyalardan yararlanarak web kullanımını bedavaya getirebilirsiniz. Ek olarak Sil Süpür kampanyası ile dakikalar ve web hediyesi kazanarak internette değişik armağan seçeneklerinden yararlanma fırsatını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Parasız İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız hat kullananların parasız web kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

 

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Armağan 1 GB Parasız İnternet

ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık web paketi kazanıyor.

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB web paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB web paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

 

Türk Telekom Faturasız 4.5G Kampanyası 30 GB Armağan İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullananlar hatlarını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde 1 aylık parasız 30 GB web kazanmaktadırlar.

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB armağan web kazanın! Derhal Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı parasız alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​Kampanyadan yararlanmak için 4.5G 30GB yazıp 5555‘e kısa bildiri göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Faturasız Sil Süpür Parasız İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları her hafta sil süpür yaparak 10 GB kadar parasız web kazanabilirler. Cepten parasız web kazanmak için Online uygulamaya giriş yaparak sil süpür yaparak derhal parasız web kazanabilirler.

Türk Telekom Faturasız Yeni Yıl Bolca Bolca GB Kampanyası

Türk Telekom 2020 kampanyalarından önde gelen Yeni yıl kucak kucak GB kampanyası ile Aylık 5GB mobil web 35TL yerine bir tek 15 TL! Üstelik ek 15GB da armağan web.

  • Paket tutarı pakete kayıt ilk 12 satmaca süreci için 15 TL’dir, 12 satmaca süreci sonrasında paket tutarı 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 satmaca süreci süresince pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 satmaca süreci paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
  • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu aygıt ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB armağan web tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturasız Parasız İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Size güzel bir haberimiz var: Sevdiklerinize web armağan edin, siz de kazanın.

 

Kampanya süresince 1 GB ve 4 GB Armağan İnternet gönderimi icra eden kullanıcılar anında 1 GB cepten web paketi kazanıyor.

Aylık 1 GB armağan eden kullanıcılar haftalık 1 GB cepten web kazanıyor.

Aylık 4 GB armağan eden kullanıcılar aylık 1 GB cepten web kazanıyor.

 

Türk Telekom Faturasız Parasız İnternet Kampanyaları

Değişik dönemlerde birçok kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldüren şirket son dönemlerde en oldukca dikkat çeken armağan kampanyaları sunan adreslerden biri olarak öne çıkıyor. Siz de faturasız hat kullanıyorsanız, bu kampanyaları internetten takip edebilirsiniz. Takip edeceğiniz bu kampanyalar milyonlarca kullanıcıya çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu kampanyaları kovuşturmak istediğinizde günün her saati interneti kullanarak firmanın internet sayfasına bakarak bu fırsatları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hat kullananlar için çeşitli kampanyalar bulunuyor. Eğer siz de faturasız hat kullanıcısı iseniz, bu kampanyaları internetten takip etmeniz kafi olacaktır. Çeşitli fırsat ve kampanyaları siz de web üstünden takip ettiğinizde ücretsiz bir şekilde bu web GB hediyelerini her daim kullanabilir ve yararlanabilirsiniz. Fırsat ve hediyelerden yararlanmak için bazı şartlar bulunmakta olup, tüm bu şartlara ve detaylara siz de resmi web site üstünden kampanya detaylarına girerek inceleyebilir ve bu kampanyalardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir