Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Türk Telekom Selfy parasız web kampanyaları ile sizlerde parasız web kazanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy 1 GB parasız web kazanmak için oldukça kolay. Türk Telekom Selfy abonelerine kucak dolusu webin yanında parasız web paketi vererek internetsiz kalmanızı önlüyor.

 

Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak oldukça kolay olduğu şeklinde faturalı ve faturasız hatlara yönelik uygun tutarları ile bir oldukca şahıs tarafınca tercih edilmektedir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Selfy parasız web kazanma, Türk Telekom Selfy parasız web kampanyaları hakkında data vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak için deneyeceğimiz yöntemlerden biri ise Selfy Mor paketlerden birine geçerek anında 1 GB Armağan web kazanmaktır. Hattınızda MOR HEDIYE yazarak 4545 bildiri gönderdiğiniz anında hattınıza 1 Gb web yüklenecektir.

 

Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan bu kampanyadan öteki aylarda devam etmeleri için hatlarına 30 TL yüklemek zorundadırlar.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Paketleri

Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan yöntemlerden biri ise Selfy’nin Tambu Armağan 1GB Kampanyası katılmaktır. Selfy’nin Tambu Armağan 1 GB Kampanyasına katılmak için Tambu Uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545 göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 30 gün süresince geçerli 1 GB armağan web yüklenecektir.

Selfy armağan interneti almak için Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonrasında uygulama içinde yer edinen armağan kodu alanından alacağın sana hususi “armağan kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen kafi..

 

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonrasında uygulama içine giriş yaptığınızda size hususi armağan kodunu görmüş olacaksınız. Telefonunuzun bildiri kısmından TAMBU (Armağan Kodu) yaz 4545’e bildiri göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

En oldukca kullanılan Selfy kampanyalarından önde gelen Selfy Geceleri bolca web ile 3 GB parasız web kazanabilirsiniz. Selfy’den Bolca İnternetli Geceler kampanyasına katılarak 6 ay süresince her ay parasız 3 GB parasız web kazanmak için GECENET yazıp 4545 bildiri göndermeniz yeterlidir.

Selfy’den Bolca İnternetli Geceler parasız web paketi her gece 00.00 ile 06.00 içinde ücretsiz bir şekilde web takılabilirsiniz. Parasız ücretsiz bir şekilde bu paketi kullanmak için Selfy üyeleri GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545‘e bildiri gönderdiklerinde hatlarına 6 ay süresince her ay parasız 3 gb web tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy Faturalı ve Faturasız Hatlara Parasız İnternet

Türk Telekom Selfy parasız web faturasız hat sahiplerine yönelik kampanyalar ilede ön plana çıkmaktadır. Faturasız hat sahiplerini unutmayan Türk Telekom Selfy aboneleri hatlarına 30 TL yükleme yaptıklarında 1 GB parasız web kazanmaktadırlar.

Tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonrasında DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 bildiri göndermeniz kafi armağan internetiniz anında hattınıza yüklenecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir