Turkcell Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell parasız 10 GB web kampanyası bir oldukça Turkcell kullanıcısının bilmediği armağan web paketlerinden biridir. Turkcell Faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerine açık olan Turkcell 10 GB Armağan İnternet Kampanası ile sizlere hiçbir ücret ödemeden armağan web alabilirsiniz.

 

Yapmış olduğu bir oldukça güzel kampanya ile abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell hem elindeki satın alan tutmak hemde yeni müşteriler kazanmak için 10 GB parasız web kampanyası parasız web dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell Armağan 10 GB İnternet Kampanyası Iyi mi Yapılır

Turkcell 10 GB armağan web kampanyası ile 10 gb parasız web kazanmak için Turkcell sim kartınızı değişiklik yapmak, hattınız taşımak yada 4.5G sim karta geçiş icra eden abonelere sim kart ile birlikte verilen promosyon şifresini SMS göndererek anında 10 GB web hatlarına yükleniyor.

Sim kart ile birlikte verilen promosyon şifresi ile katılım gerçekleştirip anında armağan web alabilirsiniz. Faturalı yada faturasız hat sahiplerinin kullanımın açık olan bu kampanyaya yalnız 1 kez katılabilirsiniz.

 

Turkcell 10 GB Armağan Iyi mi Yapılır

Faturalı yada faturasuz tüm hat sahipleri yeni aldıkları sim kartı ile birlikte verilen şifreyi;

ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp şifreyi 2222’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Kampanyaya katılım için gönderilen bildiri parasızdır sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Ileti sonrası gelen bilgilendirme mesajından sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Armağan İnternet Promosyon Kodu

Turkcell 10 GB armağan web kampanyasına katılmak için telefonunuzun bildiri kısmına ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazarak 2222 SMS gönderin. Gönderilen kısa bildiri parasızdır. Bilgilendirme mesajı geldiği anda paket etken olur. Ek olarak bilgilendirme mesajı ile 10 GB kullanımı hakkında size data verilecektir.

 

Turkcell İndirim Kodumu Iyi mi Öğrenebilirim

Turkcell müşterilerimiz 2222- 2200 kısa kodlarına “indirim kodu” yazılarak SMS ile indirim koduna ulaşabilir.
Ek olarak Turkcell’i olmayan müşterilerimiz ise sorgulama işlemini 0532 752 53 23 numarasına SMS ile “indirim kodu” yazarak ulaşabilir.

turkcell 10 gb bedava internet

10 GB Parasız İnternet Kampanyası Bilgileri

  • Kampanya 31.12.2020 evveliyatına kadar uzatılmıştır.
  • Armağan SIM kartta yer edinen gizyazı ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak suretiyle, 10 GB web verilecektir.
  • Müracaat için SMS atılması gerekmektedir. Armağan web yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay süresince kullanıma açık olabilecektir.
  • Armağan internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
  • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde hususi olarak dağıtılacaktır.
  • Data paketi yalnız web erişim noktası kullanılarak meydana getirilen bağlantılarda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki web yalnız kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonrasında, abone kendi aşım tarifesi üstünden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart web tarifesinden ücretlendirilecektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell 10 gb parasız web ve Turkcell 10 GB armağan web kampanyası hakkında data vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir