Turkcell Bedava İnternet 2021

Bedava İnternet 2021  

Günümüzde birçok insan akıllı telefonlar üzerinden, bilgisayarlar üzerinden ya da tabletler üzerinden internete giriyor.  Bu nedenle de internet paketleri hemen bitiyor. Birçok insan internet paketleri bitmeden bedava internet 2021 kampanyalarını arayarak ücretsiz internet kazanmak için araştırma yapıyorlar. Gerek mobil servis sağlayıcıları gerekse de ev interneti hizmeti veren firmalar müşteriler için birbirinden ilginç kampanyalar gerçekleştiriyorlar.

Ücretsiz internet edinmek için firmalar çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyorlar. Özellikle yeni gelen müşterilere sundukları cazip avantajların yanı sıra ücretsiz internet paketleri ile de müşteri çekmeye çalışıyorlar. Bunun yanında kendi müşterilerine de bedava internet 2021 kapsamında promosyon ya da hediye şeklinde internet paketleri hediye ediyorlar. Müşteriler bu tür kampanyalardan yararlanmak ve fırsatları kaçırmamak için çabalıyorlar.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kampanyası dâhilinde müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra müşterisi olmayan fakat müşterisi olmak isteyen vatandaşlara da ücretsiz internet kampanyaları sunuyor. Eğer Turkcell müşterisi iseniz, Turkcell BIP uygulaması üzerinden kolayca ücretsiz internet edinebilirsiniz. Bunu yapabilmek için BIP uygulamasına girerek keşfet uygulaması üzerinden Sürpriz noktaları keşfetmek. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında müşteriler farklı büyüklüklerde internet kazanabiliyor.

Turkcell bedava internet kapsamında tarife değişikliği yapan müşterilerine de ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Bu hizmet kapsamında mevcut tarifelerinden bir üst tarifeye geçen müşterilere ücretsiz internet hediye ediliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için bir senede en fazla 3 tarife değişikliği yapabilirsiniz. Tarife değişikliğine bağlı olarak farklı büyüklükte internet miktarları hattınıza tanımlanıyor.

Turkcell bunun yanında yeni gelen müşteriler için de kampanyalar düzenliyor. Yeni gelen müşteriler eğer başvurularını dijital ortam üzerinden gerçekleştirirler ise bu durumda 4 ay boyunca kullanabilecekleri 8 GB internet hakkı kazanabiliyorlar. Bundan yararlanmak için Turkcell hattı için internet üzerinden başvuru yapmak gerekiyor.

Türk Telekom bedava internet

Türk Telekom bedava internet hizmeti edinebilmek de mümkün. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz, bu durumda size uygun bedava internet kampanyaları mevcuttur. Hediye internet almak isteyen Türk Telekom müşterileri HEDIYE INTERNET yazdıktan sonra 5555’e mesaj atarak hatlarına internet tanımlayabiliyorlar.

Türk Telekom bedava internet hizmeti aynı zamanda Prime müşterisi olmak isteyen Türk Telekom müşterilerini de kapsıyor. Bu kapsamda Prime paketine sahip olmayan ve Prime paketine geçmek isteyen müşteriler, 3 ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB internet hakkı kazanıyorlar.

Türk Telekom mor hediye kampanyası kapsamında da ücretsiz internet hediyesi veriyor. Bu hediye internetten yararlanmak isteyen müşteriler 4545’e MOR HEDİYE yazarak bedava internet kazanıyorlar.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet hizmeti ise gerek Vodafone müşterilerinin gerekse de bu operatöre ait olmayan kişilerin yararlanabileceği kampanyalardan oluşuyor. Örneğin eğer bir Vodafone müşterisi iseniz ve arkadaşlarınızın da Vodafone üyesi olmasını istiyor iseniz onları davet ederek 15 GB internet kullanabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaş sayınız kadar bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone üyeleri Vodafone yanımda uygulaması ile ücretsiz olarak internet kazanabiliyorlar. Bu amaçla Vodafone yanımda uygulamasını indirip kurduktan sonra uygulama içerisinde yer alan hediye çarkını çevirerek ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz.

Eğer Vodafone üyesi değilseniz ve Vodafone üyesi olmak istiyorsanız Vodafone yeni gelen üyelerine 6 GB internet hediyesi veriyor. Bu ücretsiz hediyelerden kazanabilmek için internet ortamından başvuru yapmanız gerekiyor. Dijital ortam üzerinden rahatlıkla başvuru yaparak, Vodafone üyesi olabilir, 3 ay boyunca sınırsızca kullanabileceğiniz interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bu tür kampanyalar ile uzun dönemli ya da kısa süreli ücretsiz internet kazanabilmek mümkündür.