Turkcell Bedava İnternet Faturasız

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell Parasız İnternet Faturasız; Turkcell kullanıcılarına yapmış olduğu yeniliklerle ve kampanyalarla pek fazlaca müşteriyi kendine çekmiş bir operatördür. Turkcell faturasız parasız web veren bir fazlaca uygulama ve kampanyalar bulunmaktadır.

 

Turkcell hazır kart kullanan bir fazlaca kişinin merak etmiş olduğu Turkcell faturasız parasız web paketleri nedir ve iyi mi kazanılır sorusuna yazımızda yanıt vermeye çalışacağım.

Turkcell Faturasız Parasız İnternet

Turkcell faturasız parasız web kazanma yolları ve güncel kampanyalar ise;

  • Turkcell GNC Çatlat Parasız İnternet

Turkcellin sunmuş olduğu kampanyalardan bir tanesi olan GNÇ Çatlat kampanyası yardımıyla pek fazlaca armağana haiz olabilirsiniz. Bu kampanyaya sizlerde katılarak yeni armağan web kampanyalarından haberdar olarak kolayca faydalanabilirsiniz.

 

Fakat kampanyaya katılabilmek için Turkcell GNC’li olmanız gereklidir, bunun yanı sıra Turkcell GNC uygulamasına mobil uygulamadan giriş yaparak bu uygulamada ki ‘’ÇATLAT ‘’ yazan bölümden pek fazlaca armağan paketlerini kazanabilirsiniz. Aynı vakit da bu bahsettiğimiz kampanyadan bir haftada 2 kez kolay bir halde faydalanabilir ve sevdiklerinizle doya doya konuşabileceğiniz konuşma, mesajlaşmak için sms ve web hakkına da haiz olabilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Hediye İnternet Kampanyası

  • Turkcell BİP Faturasız Parasız İnternet

Turkcell kullanıcıysanız ve her hafta sunduğumuz armağan web kampanyasından kolay bir halde yararlanabilmek için aşağıda sizler için bahsettiğimiz adımları takip ediniz. Turkcell BIP parasız web kazanmak için yarışmalara katılabileceğiniz şeklinde BIP üstünden bildiri atarak armağan web kazanabilirsiniz.

Telefonunuz da bip Messenger uygulaması yoksa indiriniz, var ise açınız ve keşfet bölümünde yer edinen sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.

 

Bu arama kısmına ‘’Kim 1 GB İster?’’ İfadesini aratınız ve arama sonucu çıkan sonuçlarda ki uygun servislere dokununuz.

Bu dokunduğunuz serviste karşınıza “yarışmaya başla” adı altında bir seçenek çıkacaktır, bu çıkan seçeneğin üstüne dokunarak Turkcell’in sizler için sordurulmuş olduğu bir ekip sorulara doğru yanıtlar vererek pek fazlaca armağana haiz olabilirsiniz. Üstelik bu armağanları kazanabilmeniz için faturalı olmanıza da gerek yok.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanmaya Yolları

  • Turkcell BIP Yıldızları Parasız İnternet

Turkcell faturasız hat kullananlar parasız 2 GB web kazanmak için BIP üstünden kucak kucak bildiri atarak BIP yıldızı olup armağan web kazanabilirler.

BIP uygulaması üstünden bildiri atarak armağan kazanmak için uygulamayı indirip kullanmaya derhal başlayabilirsiniz.

Turkcell BIP Hediye İnternet Kampanyaları

  • Turkcell Yaani Faturasız Parasız İnternet

Türkiye’nin arama motoru sloganı ile kendini tanıtan Turkcell Yaani arama motoru kullanarak hem 2 GB hemde ek olarak parasız 1 GB web kazanabilirsiniz. Doğrusu uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başladıktan sonrasında armağan 2 GB kazanırsınız.

 

Ek olarak Yaani parasız 1 GB web kampanyası ise müddetsiz olarak sunulan kampanyalardan biridir. Yanni üstünden meydana getirilen işlemlerde aylık 1 GB hediyesi uygulamayı kullandığınız süre süresince geçerlidir. Arama motoru olarak Yanni kullandıkça her ay parasız web kazanmaya devam edersin.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

  • Turkcell Goller Cepte Faturasız Hatlara Parasız İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması her gole 100 MB web kampanyası seçtiğiniz maçta çıkan toplam gole bağlı olarak 1 GB kadar web kazanırsınız. Goller cepte uygulaması ile her gole 100 MB kampanyasından yararlanmak için Goller cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz kafi. Maçların bulunmuş olduğu listeden seçim yaparak atılan toplam gole bağlı olarak parasız web kazanırsınız.

Her gole 100 MB kampanyasına haftalık olarak tek maç seçme imkanı vermektedir. Isterseniz 3 tl karşılığında ek hak alarak parasız web kazanma olanağını artırabilir.

 

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

  • Turkcell Eba 6 GB Faturasız Parasız İnternet

Turkcell faturasız hat sahibi kişilere yönelik meydana getirilen kampanyalardan biride Eba parasız web paketidir. Turkcell faturasız hat sahipleri BIP keşfet bölümünden EBA kanalını takip ettiklerinden hatlarını 3 GB parasız netin yanında ek 3 GB web kazanırlar. Aylık 6 GB parasız web her ay otomatikman yenilenecektir.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Parasız İnternet Paketleri

Turkcell parasız web kazanmak isteyen faturasız hat sahipleri Bilhassa BIP uygulaması üstünden ve Turkcell Dijital Operatörde bulunan Hediye Havuzu kısmında kendilerine uygun paketleri görebilir. Armağan havuzunda haftalık olarak kazanabilecekleri GB detaylı bir şekilde görünmektedir.

Ek olarak BIP üstünde #sendeyapdiye kanalını takip ederek haftalık görevleri tamamladıkça armağan web kazanmaya devam ederler.

Sizlere bu yazımızda Turkcell faturasız parasız web kampanyaları hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları ve görüşleri yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir