Turkcell Bedava İnternet Hilesi

By | 2 Kasım 2020

 

10Turkcell parasız web hilesi neredeyse bir oldukca kişinin internette arama yapmış olduğu kelimelerin başlangıcında gelmektedir. Turkcell müşterilerine en oldukca web veren operatörlerden biri olmasın rağmen web paketleri yetmeyenler genel anlamda Turkcell parasız web hileleri araştırmaktadırlar.

 

Turkcell yapmış olduğu bir oldukca güncelleme ile parasız web hilelerini engellemişti kısaca aslen Turkcell hilesi diye bir şey yoktur bir tek bazı taktikleri yöntemler yada kampanyaları ile sizlere parasız web kazanabilirsiniz.

İnternetin yetmediği yada erken bitti dönemlerde size parasız web veren taktileri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Turkcell Parasız İnternet Hilesi 2020

Turkcell parasız web kazanmak için kullanabileceğiniz taktiklerden biri ise Salla Kazan taktikleridir. Salal kazan uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında telefonunuzu sallamak yerine durağan(durgun) bırakarak parasız web kazanabilirsiniz.

 

Ek olarak bazı dostlar yaptıkları yorumlarda aşırı şiddetli salal kazan yaptıklarında armağan web kazandıklarını söylemişlerdir. Ek olarak bakiye yükleyerek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Bir öteki salla kazan hilesi ise salla kazan yaptıktan sonrasında web hakkınızı bitirdikten sonrasında telefonunuzun tarih ve saat ayarını değiştirdikten sonrasında telefonunuza VPN yükleyip tekrardan salla kazan yapabilirsiniz. Ek olarak daha detaylı informasyon için Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Kazanılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Parasız İnternet Hilesi Iyi mi Yapılır

Turkcell’den parasız web kazanmak için deneyebileceğiniz taktiklerden biri ise 10 GB armağan web kampanyasına katılmak.

 

Sim kartını değiştiren yada armağan sim kart alan kişiler sim kartta bulunan şifreyi göndererek 10 GB armağan web kazanıyor. Sim kartını kaybeden, değişiklik yapmak isteyen yada 4.5G uyumlu sim karta geçerek sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB parasız web kampanyasına katılmak için yeni sim kartınız ile birlikte verilen şifreyi almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Tamamen parasız kampanyalardan biridir.

Turkcell Parasız İnternet Hilesi APN Ayarları

Bilhassa öğrenciler ve gençler tarafınca oldukca sık tercih edilen parasız web kazanma yollarından biride opera mini tarayıcıdır. Cep telefonunda kullanışlı olması, fazla yer kaplamaması ve yandex ile birlikte emek harcama ile birlikte parasız web paketleri yayınlamaya başladılar.

İşte opera mini kullanarak parasız web ayarları ise;

Ayarlar>>>>Mobil Ağlar>>>>Erişim Noktası adımlarını takip ediniz

 

Erişim noktasına girdikten sonrasında Turkcell için yapmanız ihtiyaç duyulan ayarlar ise;

Turkcell Wap:

İsim: Turkcell

 

APN: wap

Proxy: “212.252.234.168”

Bağlantı noktası: “8080”

Kullanıcı adı: turkcell

 

Gizyazı: turkcell

Sunucu: http://m.turkcell.com.tr

MMSC: Ayarlanmadı

MMS prox’si: Ayarlanmadı.

MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.

 

 

MCC: 286

MNC: 01

Kimlik doğrulama türü: Yok

APN türü: Default

Yukarda size anlattığım yöntemi muntazam yapmış olursanız internete ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

 

Turkcell parasız web hileleri hakkında sizlere informasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir