Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell parasız web kazanma yolları; İnternetsiz ev, telefonun kalmadığı bu devirde, hepimizin genel anlamda şikayetçi olduğu, tarifelerdeki GB’ların oldukca acele bitmesidir. Whatsaap, youtube, instagram, feysbuk, e-maillar derken, en ihtiyacınız olduğu anda, bir şeylere ulaşamamak oldukca sinir bozucu olabilmektedir. Bu durumda derhal açık bir web erişim noktası aranır.

 

Çaresiz kalmamak için parasız web paketlerini kovuşturmak ve biriktirmek oldukca önemlidir. Şundan dolayı her daim web GB ya da MB’larına gerekseme vardır. Turkcell aboneleri interneti parasız olarak kullanabileceği, GB’ları çeşitli kampanyalardan çokça toplayabilir. Bu mevzuda eli bol olup, tarifenizdeki web paketinden ilkin, kazandığınız parasız web paketlerini kullandırmaktadır. Ek olarak hiçbiri birbirine benzemeyen kampanyalar sunması sayesiyle, kolaylıkla Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Parasız İnternet Iyi mi Kazanabilirim

Turkcell parasız web iyi mi kazanabilirim, Turkcell parasız web kazanma yolları ve en güncel kampanyaları sizler için derlemeye çalıştım. İşte Turkcell parasız web kazanma yolları 2020 güncel kampanyaları

Turkcell Golle Cepte Parasız İnternet Kazanma

Bireysel ve kurumsal abonelerin katılabileceği bu kampanya için , birazcık futbol bilginiz olması gerekmektedir. Seçtiğiniz maçta atılan her gol için hattınıza 100 MB parasız web gelecektir. Sadece öncelike kampanyaya katılım gerçekleştirelisiniz. GOL yazıp 9100’e SMS atarak , gollercepte.tv/her gol 100 mb yada gollercepte uygulamalarına girerek abone olunmalıdır. Aynı zamana bu adreslerden hangi maçı seçeceğinizi de belirleyebilirsiniz.

 

Maç başladıktan 10 dakika sonraya kadar maç seçme hakkınız vardır. Kampanyaya her hafta 1 kez katılım hakkı bedavadır. Ücretli katılım yaparsanızda maçta gol olmasa bile hattınıza 100 MB’lık web kullanım hakkı gelir. Ek olarak goller cepte dünya paketi aboneleri haftada 5 kere, avrupa paketi aboneleri haftada 1 kere, iddaa paketi aboneleri haftada 3 kere, gooler cepte standart paket üyeleri de haftada 6 kere, gollercepte süper paket aboneleri ise haftada 8 kere parasız maç seçip, parasız web kazanma haklarını arttırabilirler.

İster bu pakete haiz olup ister olmayın, her pazartesi saat 00.00 itibariyle katılım haklarınız yenilenir. Kazandığınız MB’ların bitmesine yakın SMS vesilesiyle size bilgilendirme yapılır. Kampanyaya her katılım bir keze mahsustur. İptal etmek gerekmez. Daha detaylı informasyon için Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma Yolları yazımızı okuyabilirsiniz.

Paycell Parasız İnternet Kazanma

Paycell denilen, Turkcell’in telefon numarasını kullanarak, çeşitli alışveriş noktalarında, kart ya da banka bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapabileceğiniz bir hizmettir. Bir tür sanal karttır. Kredi kartınızı kaydederek ya da direkt olarak paycell kartı satın alarak kullanabilirsiniz. Ek olarak bu kartla faturanızı kolaylıkla ödersiniz. Paycell uygulaması vesilesiyle ya da Turkcell abone merkezlerinden  yapacağınız ilk satmaca ödenmesine 1 GB, ikinci satmaca ödenmesine de 2 GB parasız web kazanabilirsiniz.

 

Bu kampanyada parasız internetleri kazanmak için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim nokta  ise; Paycell ile yada abone merkezlerinden satmaca ödemesi yapmadan ilkin PAYCELL FATURA yazıp 5955’e kısa bildiri göndermelisiniz. Bu kampanyadan her abone bir tek 1 kez yararanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Hatta Geç Parasız İnternet Kazan

Yeni faturasız hat almayı düşünüyorsanız, Turkcell faturasız hatlara yeni gelen aboneleri , oldukca sürpriz bir armağan ile karşılıyor. Hattınız kullanıma açıldıktan sonrasında, hattınıza yüklenen TL ve abone olduğunuz paketlere ek olarak, tam 3 ay süresince geçerli parasız 15 GB web kazanırsınız. Ek olarak tüm bu bolca interneti kampanyaya ek olarak, yeni faturasız hat aldığınızda, TL yüklemeden 1000 dakika parasız konuşma 250 SMS ve 9 GB web hakkına parasız olarak haiz olabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ver Parasız İnternet Kazan

Cep telefonu faturanızı hala banka ya da web şubesi üstünden ödüyorsanız, şimdi otomatik ödeme talimatı vermenizin tam zamanı… İster Turkcell uygulaması ya da internet sayfası üstünden isterseniz banka vesilesiyle faturanızı otomatikman ödeme talimatı verdiğinizde, parasız 5 GB web hattınıza tanımlanır. Herhangi bir kayıt yaptırmanıza gerek kalmamıştır.

Kazanılan armağan 5 GB web 1 hafta süresince geçerlidir. 1 hafta içinde bitirmediğiniz taktirde hattınızdan kalan GB’lar silinir. GB’ların bitmesi durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılır. Her abone bu hizmetten bir tek bir kez faydalanabilir. Doğrusu otomatik  ödeme talimatınız iptal ettirip, yine ödemenin otomatikman gerçekleşmesi için yönerge verildiğinde yine parasız web hattınıza tanımlanmaz.

 

Turkcell Armağan Havuzu Parasız İnternet Kazanma

Turkcell armağan havuzu Turkcell abonelerine yönelik yeni çıkardığı uygulamalrdan biridir. Turkcell hesabım üstünden armağan havuzuna giriş yaparak anında 1 GB parasız web kazanabileceğiniz benzer biçimde size uygun parasız web veren yarışmalar ve kampanyaları görebilirsiniz.

Turkcell armağan havuzu ile parasız web kazanabileceğiniz benzer biçimde parasız dakika ve SMS kazanabilirsiniz. Derhal armağan havuzuna girerek ücretsiz bir şekilde web alabilirsiniz. Bol miktarda parasız web dağıtan armağan havuzu hakkında detaylı informasyon için Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma Yolları yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell GNC Parasız İnternet Kazanma

Genç Turkcell’lilerin tercih edebileceiği GNÇ full paketine senelik abone olanlara, bu tarifede kalmış olduğu sürece her ay geçerli olmak suretiyle 22:00 ile 06:00 saatleri içinde geçerli olan parasız tarifesi doğrultusunda GB web  hakkı verilmektedir.

 

Bu tarifede ücretle satınalacağınız 1 GB- 3 GB- 5 GB ve 7 GB, size geceleri kullanacağınız 1 GB – 3 GB – 5 GB ve 7 GB parasız internetiniz olacaktır. Kampanyaya geçiş sağlandıktan sonrasında fazladan herhangi bir işlem yapmak gerekmez. Parasız GB’lar bu saatler tarifede kaldığınız sürece her ay hattınıza otomatikman tanımlanır.

Turkcell BIP Parasız İnternet Kazanma

Bip’ten #senyapdiye hatchtagini takip edip, size verilen görevi yerine getirdiğinizde, gene size hususi Turkcell’in belirlediği oranda parasız web hattınıza gelecektir. Ek olarak herhangi bir arkadaşınıza bu hatchtag başlığı altında meydana okuduğunuza hem arkadaşınıza hem kendinize fazladan parasız web kazandırabilirsiniz.

Her hafta arkadaşlarınıza en fazla 10 kez meydan okuma yapabilirsiniz. Ne kadar oldukca meydan okuma ve vazife yerine getirirseniz o denli fazla GB kazanırsınız. Doğrusu bir taşla iki tuş vurmuş olmuş olursunuz. Bu kampanyada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim bir nokta ise; kazanılan GB lar ya da MB’ lar bir tek 24 saat için geçerlidir.

4.5G Parasız İnternet Kazan Kampanyası

4.5 G uyumlu sim kartınız hala yok ise; 3 G sistemi üstünden hem internetiniz yavaş hem de konuşmalarınız fazla net şekile karşı tarafa ve size ulaşmamaktadır. Telefon markanız ne olursa olsun, ister akıllı ister düzgüsel telefon kullanın 4.5 G uyumlu sim kartınıza geçmek için Turkcell abone merkezlerine gelenlere, 6 ay süresince geçerli olan 10 GB web armağan verilecektir. Sim kartınız değiştikten sonrasında ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak, size alan kişi temsilcisi tarafınca verilen hususi şifreyi yazıp 2222’ye kısa bildiri göndermelisiniz.

 

Turkcell Parasız İnternet Kazanma Uygulamaları

Turkcell parasız web kazanmanın yolları içinde yer edinen parasız web kazandıran uygulamalar ile sizler derhal parasız web kazanabilirsiniz. İşte Turkcell parasız web kazanma uygulamaları;

Turkcell Yaani Parasız İnternet Kazanma

Turkcell yaani arama motorunu telefonunuza indirerek anında 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. İster faturalı olsun isterse faturasız Turkcell yaani indirdiğinde kazanabileceğiz benzer biçimde uygulamayı etken kullanarak ek parasız web kazanırsınız.

Turkcel yaani parasız web veren uygulamala ile kazandığınız 1 GB armağan web kullanım süresi 1 aydır. Her abone 1 kere katılabilir.

Turkcell Dergilik 1 GB Parasız İnternet

Turkcell dergilik uygulamasını indirerek aylık 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Dergilik uygulamasını telefona indirip giriş yaptığınızda armağan internetiniz derhal hattınıza yüklenir.

 

 

Her abonenin bir tek 1 kere yararlanabileceği dergilik 1 gb parasız web kampanyası tüm bireysel abonelere açıktır.

Turkcell Parasız İnternet Kazanma Hilesi

İnternet üstünde oldukca aranana kelimelerden biri ise Turkcell parasız web kazanma hilesidir. Parasız web kazanma hilesi araştırmak yerine sizlere en oldukca armağan veren Turkcell’in yapmış olduğu kampanyaları yazmaya çalıştım. Kesinlikle size uygun kampanyalardan biride katılarak size derhal parasız web armağanları kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell parasız web kazanma yolları 2020 güncel kampanyaları hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir