Turkcell Bedava İnternet Kazanma

By | 2 Kasım 2020

 

Armağan web, sms ve konuşma paketleri ile müşterilerini her daim memnun etmeyi başaran Turkcell; parasız web 2020 fırsatları ile sizlere parasız bir halde internete girebilme, kotanız dolduğunda arkadaşlarınızla kesintisiz bir halde iletişime devam edebilme, Instagram, Twitter, Feysbuk şeklinde toplumsal medya ağlarında gönlünüzce gezinebilme hakkı tanıyor.

 

Böylelikle sizi ek paketler alarak, bir de ek paketlere ücret ödeme zorunluluğundan kurtarıyor.

Sizler de internetinizi yoğun ve etken bir halde kullanıyorsanız, Turkcell parasız web 2020 başlıklı bu yazımızı okuyabilir, extra ücret ödemeden armağan web kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda özetlemek gerekirse Turkcell’in en oldukça rağbet gören ve en oldukça kazandıran armağan web 2020 paketleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Turkcell Armağan İnternet Kazanma Yolları 2020

Turkcell’in yoğun ilgi gören armağan web paketlerini aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

  • Turkcell Dijital 2 GB Parasız İnternet Kampanyası

Tuırkcell parasız web kazanmak için katılabileceğiniz kampanyalardan önde gelen Dijital 2 GB parasız web kampanyası katılarak parasız 2 GB parasız web alabilirsiniz.

Hesabım uygulaması olan Dijital Operatöre giriş yaparak belirtilen paketlerden her hangi biri kredi kartı yada banka kartı ile satın alan tüm faturasız hat sahiplerine anında aylık 2 GB armağan web verilecektir.  Parasız web paket alımından sonrasında otomatikman hattınıza yüklenecektir ve 1 ay süresince geçerlidir. Her paket yüklemeye otomatikman 2 GB web hediyesi verilecektir.

 

  • Turkcell Platinum 1 GB Parasız İnternet

Turkcell’in yalnızca Platinum üyelerine hususi olan bu kampanyası, doğum gününüzde hattınıza 1 GB armağan web tanımlıyor.

Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olan armağan internetten yararlanabilmeniz için doğum gününüze denk gelen günden daha ilkin web paketinizi satın almış olmanız gerekiyor.

Sadece hattınıza tanımlanan 1 GB armağan interneti kesinlikle doğum gününüzde kullanmalı ve bitirmelisiniz. Aksi halde ertesi gün, 1 GB internetten yararlanabilme şansınız bulunmuyor.

  • Turkcell GNÇ Parasız İnternet 2020

Turkcell’in genç müşterilerine hususi olan GNÇ parasız web kampanyası dahilinde 2GB parasız web kazanabiliyorsunuz.

Pek oldukça kampanyadan yararlanabilme hakkına haiz olan, şanlı GNÇ abonelerinden biriyseniz; 2 GB interneti derhal kullanmak adına yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, Turkcell BİP uygulamasındaki GNÇ kanalını kovuşturmak.

 

Bu kanalı takip ettiğiniz ve takipte kaldığınız takdirde 2GB parasız web oldukça kısa bir süre içinde hattınıza yükleniyor.

BİP kullanmıyorsanız, Apple Store ya da Google Play Store üstünden bu uygulamayı saniyeler içinde akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

  • Turkcell Salla Kazan Parasız İnternet

Turkcell’in en oldukça tercih edilen, uzun bir süredir gündemde kalmayı başaran Salla Kazan Parasız İnternet Kampanyası dahilinde parasız web, parasız konuşma ve web paketi kazanabiliyorsunuz.

 

Bu aşamada hangi hediyeyi kazanacağınız ise şansınıza kalmış. Her hafta yenilenen Salla Kazan armağanları içinde 10 GB web de bulunuyor.

Her hafta bu oyunu oynayarak, 10GB’a kadar uzanan armağan web paketlerinden kazanma olasılığınızı fazlalaştırabilirsiniz.

  • Turkcell Armağan Havuzu 1 GB Parasız İnternet

Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu armağan havuzu ile parasız web kazanmak oldukça kolay. İlk kez armağan havuzuna giren kullanıcılarına anında 1 gb ve 5 gb web veriyor. Turkcell’in uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasından üstünden armağan havuzuna girip kazanabileceğiniz armağanları görebilirsiniz.

Turkcell armağan havuzu parasız web kazanmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir uygulama. Cep telefonunuzda armağan havuzuna girip size uygun olan tüm armağanları kazanabilirsiniz. Her hafta kazanabileceğiniz tüm parasız armağanları armağan havuzundan alabilirsiniz.

 

  • Turkcell BİP 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell, BİP uygulamasının kullanım sıklığını daha da arttırmak, daha çok sayıda BİP abonesi kazanmak adına bu uygulamayı ilk kez kullanan doğrusu akıllı aletine uygulamayı indirerek, uygulamaya giren kişilere tek seferlik 1GB web armağan ediyor.

  • Turkcell 4,5 G SIM Kart Kullanıcılarına 10 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’in dev kampanyalarından önde gelen bu kampanya, sım kartını 4,5 G’ye taşıyan tüm abonelerine 1 ay süresince geçerli olan 10 GB web armağan ediyor.

Eğer 4,5 G sim kart kullanmıyorsanız, en kısa zamanda size en yakın Turkcell mağazasına gitmenizi ve hattınızı 4.5 G’ye taşımanızı tavsiye ediyoruz.

  • GNÇ Full 10 GB İnternet Paketi Alanlara 1 GB Turkcell Parasız İnternet

Gene gençlere hususi olan bu kampanya, genç full 10 GB kullanıcılarına her aylık yüklemelerinde 1 GB ek armağan web sunuyor.

Üstelik GNÇ Full kapsamında genç Turkcelliler pek oldukça hediyeden ve imkandan da yararlanabiliyor.

 

 

GNÇ Full abonesiyseniz; tarifenizin size sunmuş olduğu tüm avantajlardan derhal faydalanmaya adım atmak için GNC FULL 10 GB yazmalı ve 2222’ye ileti yollamalısınız.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Parasız İnternet Kazanma Hilesi

Turkcell parasız web kazanma hilesi bir oldukça şahıs tarafınca fark edilmesine rağmen Turkcell’in yapmış olduğu güncellemeler bu açıklar neredeyse tamamen kapatılmıştır. Salla kazan, Bip ve Sürpriz Nokta üstünden yarışmalara katılarak sizlerde parasız web sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımızda en popüler Turkcell parasız web 2020 kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Katıldığınız kampanyaları Turkcell abonesi olan öteki takipçilerimizle paylaşmak adına yorum kısmına dahil olduğunuz kampanyalarla ilgili detayları, görüşlerinizi ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir