Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Parasız İnternet Veren Uygulamalar; Hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ile beraber artık birçok insan cep telefonu kullanmakta. Cep telefonlarımız için iletişimi sağlamada destek olan firmalar ise GSM şirketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanacağımız GSM şirketini seçerken şirketlerin kampanyaları, tarifeleri benzer biçimde sundukları çeşitli hizmetler GSM şirketlerini seçmemizde etkili olmakta.

 

Ülkemizdeki mobil hat kullanan kişilerin en fazla problem yaşadıkları konulardan bir tanesi de GSM şirketlerinin kullanıcıya verdikleri netin ay sonuna kadar kafi olamamasıdır. Bu yüzden GSM şirketleri kullanıcılarını öteki şirketlere kaptırmamak amacıyla senenin belli dönemlerinde ya da devamlı geçerli olan armağan web, dakika ve sms dağıtımı yapmaktadır.

Devletimizde Satın alan potansiyelinin mühim bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL, elindeki müşterileri öteki GSM şirketlerine kaptırmamak amacıyla, öteki GSM şirketlerine bakılırsa daha çok kampanya yaparak ön planda kalmaya iş yapmaktadır. Şimdi sizlere Turkcell parasız web veren mobil uygulamalar hakkında bir ekip bilgiler verelim.

Günümüzde web kullanımı artık oldukça lüzumlu bir vasıta haline geldi. Operatör şirketlerinde bu sebep yüzünden kullananların mağdur olmaması için birçok yeni kampanyaya imza atmışlardır. Kampanyalarda operatör şirketleri müşterilerine doğrusu kendi kullanıcılarına hususi pek oldukça armağan web hizmeti sağlamaktadır. 

 

Turkcell Parasız İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Sizlerde Turkcell mobil hat kullanıcısı iseniz parasız web veren uygulamaları kullanarak anında armağan internetten faydalanabilirsiniz. Turkcell 2019 senesinde ortalama 50 GB’a kadar varan web veren uygulamaları 2020 senesinde da aynı şekilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu uygulamalardan en oldukça kullanılanlardan bir tanesi de BİP uygulamasıdır. Bip uygulaması yardımı ile birçok kanala abone olarak sizde bu biçim armağanları takip edebilirsiniz. Bu yöntem için ister faturalı mobil hat sahibi olun, isterseniz de faturasız mobil hat sahibi olun sizlerde uygun kampanyalardan faydalanarak armağan web kazanabilirsiniz. 

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Parasız İnternet

Türkcell’in kullanıcılarına En fazla web dağıtan uygulamalarından birisi de salla kazan uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için ilk olarak Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonrasında her hafta tertipli olarak salla kazan uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Peşinden telefonunuzu gösterilen şekilde sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama web kazanmak için kullanabileceğiniz oldukça kolay bir yöntemdir.  

 

Telefonunuzu salladıktan sonrasında , 1 ya da 2 dakika içinde ne kazanmış olduğunuzu uygulama ve anında mobil hattınıza yüklenecektir. Turkcell’in en fazla web veren bu uygulamasından ne kazandıysanız yalnızca o ürünü kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımı ile her hafta armağan web kazanabilirsiniz. Sadece bir tek faturasız hatlar için geçerlidir.

>>> Salla Kazan Yaparak İnternet Kazanma Yolları

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Armağan İnternet:

Bir başka uygulamada Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasıdır. Turkcell’in 2017 yılındaki en mühim projelerinden kabul edilen yaani uygulamasını indiren her Turkcell kullanıcısı armağan web kazanma şansını yakalamaktadır. Bu uygulamayı App store ya da Google Playden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullandıkça armağan web kazanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Aramaları Yaani uygulaması üstünden yapmış olursanız ve bu uygulamayı minimum 10 gün kullanıp ve minimum da 20 arama gerçekleştirirseniz bu sayede 1 GB web kazanabilirsiniz. Kazandığınız web anında hattınıza yüklenecektir. Bu armağan interneti kazanmak istiyorsanız Android ve IOS işletim sistemine uygun olan cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Turkcell doğrusu parasız 1 GB netin yanında doğrusu arama motorunu kullanarak armağan 1 GB parasız web  kazanmanız mümkün. Turkcell’in yapmış olduğu son güncelleme ile birlikte Yaani uygulaması üstünden meydana getirilen aramalar ve sorgular için her insana aylık 1 GB web armağan. Ek olarak 1 GB parasız web yaani uygulamasını kullandığınız sürece her ay geçerli.

Turkcell doğrusu parasız web kampanyası hakkında detaylı informasyon için Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Armağan İnternet

 Turkcell’in Armağan web kazandıran bir başka uygulaması da Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ uygulaması ile beraber bilhassa genç kullanıcılar tarafınca kullanılan ve oldukça oranda web kazandıran mühim bir Turkcell uygulamasıdır. Sizde eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve armağan internete haiz olmak istiyorsanız ilk olarak TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonrasında uygulama içindeki ÇATLAK menüsüne tıklayıp arkasından giriş yaparak sizde armağan web sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan haftada iki kez faydalanabilirsiniz. Bu şekilde devamlı armağan web kazanabilirsiniz.

 

Gençlere yönelik kampanyalar yaparak parasız web veren Turkcell son yapmış olduğu bir armağan web paketleri ile gençlere yönelik kampanyalarını devam ettirmiştir. GNÇ ile parasız web kazanmak için detaylı informasyon veren Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz. Ek olarak Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası hakkında detaylı informasyon almak için Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası yazımıza bakabilirsiniz.

türkcell internet kampanyaları

Turkcell BİP Uygulaması ile Armağan İnternet:

Eğer sizde TURKCELL’in yapmış olduğu BİP uygulamasını kullanıyorsanız birçok kanala abone olarak bu uygulama yardımıyla çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için bir tek TURKCELL sayfasını beğenmeniz sizin için kafi olacaktır. Ek olarak Bip uygulaması ile mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama icra eden kullanıcılar ve arkadaşını BİP uygulamasına çağrı eden kullanıcılar bu işlemleri yapmış olduğu anda 1 GB armağan internete haiz olmaktadır.

 

BİP Uygulamasında Sürpriz Nokta kampanyasına girerek TURKCELL’in tüm armağan web kampanyaları hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.

>>>>> Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türkcell tarafınca en oldukça armağan intenet veren bip uygulaması içeresinde çeşitli yollarla yöntemler ile parasız web kazanma için yapmanız gerekenler ise;

  • Bip uygulaması içinden Keşfet kısmına tıklayarak Enflasyon yazarsanız kullandığınız web paketi ikiye katlanacaktır.
  • Bip arama kısmına Kim 1 GB İster yazıp yarışmaya katılırsanız armağan web kazanabilirsiniz.
  • Bip uygulaması içinde grup kurup söyleşi ettikçe parasız web kazanabilirsiniz.

Bip kullan kazan kampanyası ile bip uygulaması içinde ileti sevdiklerinize ileti atarak 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Bip Yıldızıları öteki adı Bip kullan kazan kampanyasında ne kadar oldukça ileti atarsanız haftalık armağan web kazanma olasılığınız daha artar.

 

>>>>>> Bip Kullan Kazan (Bip Yıldızları) Kampanyası

Turkcell Armağan Havuzu Parasız İnternet Kampanyaları

Turkcell armağan havuzu Dijital operatör üstünden giriş yaparak parasız web kazanabileceğiniz tüm uygulamaları ve yarışmaları görme imkanı sağlar. Turkcell armağan havuzu ile kazanabileceğiniz tüm armağanları görebileceğiniz benzer biçimde ilk kez kullanmaya başladığınızda 1 GB parasız web kazanırsınız. Ek olarak armağan havuzunda bulunan yarışma ve kampanyalara katılarak bol miktarda parasız web kazanmanız mümkün.

Kucak dolusu armağan dağıtan armağan havuzuna girmek için Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Detaylı informasyon almak için Turkcell Hediye Havuzu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Armağan İnternet Kazanmak:

Armağan web kazanmaya destek olan bir öteki uygulama ise Turkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Cep Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonrasında eğer abone olursanız her hafta tertipli olarak 1 GB armağan internete haiz olabilirsiniz. TURKCELL toplantıdayım uygulaması ücretli bir uygulamadır ve haftalık 5 TL benzer biçimde bir tutarı vardır. Bu uygulamayı da gene aynı şekilde app store ya da Google Playden kolayca indirebilirsiniz.

Armağan İnternet: Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bizce Parasız İnternet Kazanma

Turkcell bizce hanımefendilere yönelik olarak hazırlanan uygulamalardan biridir. Bizce uygulamasını telefonunuza indirdikten sonrasında her gün kullanıcı girişi yaparak kupon toplamanız gerekmektedir. Topladığınız kuponlar ile günlük yada haftalık web kazanabilirsiniz.

 

 

Turkcell bizce ile kupon biriktir armağan web kazanmak için uygulamayı etken olarak kullanmanız yeterlidir. Uygulama içinde bulun kupon biriktir sayfasına giriş yapmanız yeterlidir.Kuponlarını arzu ettiğiniz zaman kullanabilirsiniz. İşte kazanabileceğiniz parasız web ise;

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Her kullanıcı ayda 1 kez kampanyaya katılabilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Parasız İnternet Uygulaması

Turkcell goller cepte uygulaması içinde yer edinen her gole 100 MB uygulaması ile seçtiğiniz maçta çıkan her gole 100 mb web kazanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde haftada 1 kez katılabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Uygulama içinde yer edinen Her Gole 100 MB yarışmasını linkine tıklayıp listelenen maçlar içinde seçim yapmanız yeterlidir. Seçim yaptığınız maçta çıkan topla gole bakılırsa o hafta kullanabileceğiniz web hakkınıza hattınıza tanımlanır. Her hafta 1 kez katılma hakkınız olmasına rağmen uygulama içinde bulunan görevleri tamamlayarak ek hak kazanırsınız.

>>>>>> Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet

 

TURKCELL goller cepte uygulaması ile armağan web:

Google play ya da app store’dan goller cepte uygulamasını indirmeniz halinde, goller cepte uygulaması ile hattınıza yalnızca 1 kez 500 MB armağan web kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz halinde armağan web hattınıza yüklenir.

TURKCELL life box uygulaması ile armağan web:

Life box uygulaması depolama işlevi gören bir uygulamadır. Cep telefonunuzda olan verileri uygulamaya yüklediğiniz vakit, armağan web kazanma şansına haiz olmuş olursunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell parasız armağan veren uygulamalar hakkında informasyon vermeye çalıştım. Yazıyı sizin için belli dönemlerde güncelleyerek mümkün oldukça etken olan armağan web veren uygulamaları yazmaya çalıştım. Sizlerin de armağan web kazandığınız uygulamalar var ise yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir