Turkcell Bedava İnternet

turkcell bedava internet

 

Turkcell Parasız İnternet 2020; Yeni çıkan tüm kampanyaları aboneleri tarafınca son aşama ilgi gören Turkcell, 2020 senesinde da parasız internete girebilmenize olanak tanıyan cazip kampanyaları ile gündemde kalmaya devam ediyor.

 

İnternette bolca oranda zaman geçirmekten hoşlananların yoğun bir rağbet göstereceği Turkcell parasız web paketleri içinde 5GB parasız web bile içeriyor.

Bu yazımızda özetlemek gerekirse Turkcell’in en popüler ve en fazlaca kazandıran kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Biz Ekip Kur Parasız İnternet Kazan

Turkcell parasız web kazanmak için katılabileceğiniz bu kampanyada minimum 2 en fazla 5 kişilik ekip kurduğunuzda ekip arası parasız konuşma ve her ay 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve aileniz ile ekibinizi kurduktan sonrasında hem parasız web kazanır hemde parasız konuşabilirsiniz.

 

Turkcell biz ekip kurma işleminde Difital Operatör uygulamasına giriş yaparak edip kurabilir yada sevdiklerinizi ekibe dahil edebilirsiniz. Ek olarak ekip içinde web paylaşımı yapabileceğiniz benzer şekilde ekibe dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB parasız web armağan edilecektir. Turkcell biz hakkında detaylı data için Turkcell Biz Nedir? Biz Ekip Ekip Nasıl Kurulur yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Parasız İnternet Kazanma 2020

Turkcell parasız web kazanma 2020 yılındaki güncel kampanyaları sizinle paylaşmak isterim. Parasız web kazanma yolları nedir, turkcell parasız web Bip kampanyanları detayları ise;

 • Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemek amacıyla yeni hat alan abonelerine 5GB armağan web veriyor.

 

Üstelik bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Yeni hat hediyenizi derhal kullanmak istiyorsanız, hattınız açıldığından şu demek oluyor ki etken edildikten sonrasında akıllı cihazınızın mesajlaşma kısmına gelmeli,  HAT HEDIYESI 5GB yazıp, 2020’ye ileti yollamalısınız.

Böylelikle sonraki yapacağınız tüm 25 TL ve üstü yüklemelerde 3 ay süresince geçerli olan 5GB parasız web kazanabilirsiniz.

Yeni hat alan yada hattınız Turkcell’e taşıyan tüm abonelerin katılabileceği HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılmak HOSGELDİN5GB yazarak parasız bir halde 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Talebiniz alındıktan sonrasında Hoş Geldin 5 GB parasız web ile beraber 500 dakika, 100 SMS Bip’de geçerli 1 GB daha yüklenecektir. Hattınız etken olduktan sonrasında 1 ay içinde bu kampanyaya katılabilirsiniz.

 • Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile internet sayfaları üstünden yada toplumsal medya gördüğünüz Tukcell şansa reklamlarını tıklayarak parasız 1 GB ve 2 GB web kazanabilirisiz.

 

Turkcell şansa tıkla reklamlarını tıkladığınızda karşınız çıkan 6 tane emocan dan birini tıklayarak parasız web kazanabilirsiniz. Şansa tıkla reklamlarını haftada 1 kez tıklayarak armağan web kazanabilirsiniz. Reklamları görmek ve parasız web kazanmak için bizim sitemizde gördüğünüz Turkcell şansa tıkla reklamlarını gördüğünüzde reklama tıklayarak hediyenizi derhal alabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamları yıl sonuna kadar başlatılan bir kampanyadır. Haftada 1 kez tüm Turkcell faturalı ve faturasız abonelerin katılımına açıktır. Şansa takıla hakkında detaylı data için Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Turkcell Dijital 2 GB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell dijital 2 GB parasız kampanyası ile Turkcell dijital operatör uygulaması hesabınıza giriş yaparak kredi kartı yada banka kartı ile her hangi bir paketi satın alan tüm faturasız hat sahiplerine 2 GB parasız web vermektedir.

 

Turkcell parasız web kazanmak için derhal hesabımın uygulamasına giriş yaparak her hangi paketlerden birini almanız yeterlidir. 2 GB parasız interneti 1 ay süresince kullanabilirsiniz. Paket alımından sonrasında armağan 2 GB web hattınıza otomatikman yüklenecektir.

Kampanya hakkında detaylı data almak için Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Turkcell Bizce Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell bizce hanımefendilere yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. Bayanların aramış olduğu tüm mevzuları bulabileceğiz bizce uygulamasını telefonuna indirip bizce kupon biriktirerek parasız web kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce uygulamasını kullanarak parasız web kazanmak için yapmanız gereksinim duyulan tek kural uygulamaya her gün giriş yapmaktır. Günlük giriş yaparak kazandığınız kuponlar ile anında parasız web kazanırsınız.

 

 • 15 Kupon – Günlük 2 GB
 • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
 • 45 Kupon – Günlük 5 GB
 • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Günlük tek kupon kazanma hakkınız bulunmaktadır. Uygulamayı telefonunuzdan silmedikçe her ay kazanırsınız.

 • Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Kampanyası

Bip kullana kazan kampanyasından BİP yıldızı olup parasız 1 ve 2 GB webin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bip yıldızı olmak için haftalık olarak en fazlaca ileti atma hedefine ulaşmanız gereklidir.

Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında BİP YILDIZLARI kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. İster sevdiklerinize ileti atın isterseniz grup kurarak mesajlaşın. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 hedeflerine ulaştığınızda armağan web hattınıza tanımlanır.

Bip yıldızı olup kazanmak için derhal BİP yıldızları kanalı takip ederek parasız web kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell 30 GB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell parasız web 2020 senesinde ilk yapmış olduğu kampanyalardan kabul edilen ilk ay yarar kampanyası ile 30 gb parasız web vermektedir. Turkcell faturalı hatlara hususi bu kampanyada 12 ay kalma sözünüze 30 gb armağan web anında hattınıza tanımlanacaktır.

 

 

30 GB armağan web almak isteyen bireysel tukcell aboneleri bu kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’e ileti atmaları yeterlidir. Detaylı data almak için Turkcell 30 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Turkcell Armağan Havuzu Parasız 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell armağan havuzu ile anında her insana 1 GB web veriyor Dijital Operatör uygulaması üstünden Armağan havuza giriş yaptığınızda 1 GB armağan web hattınıza tanımlanacaktır isterseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir yada siz kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ek olarak süpriz hediyeler ve kampanyalar ile sizlere haftalık 5 GB parasız web vermektedir. Birbirinden güzel kampanyalar sunan armağan havuzuna mobil aletinden giriş yaparak sizde anında kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell Süper 2 GB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı yada faturasız paket kullanan fakat her hangi bir taahhüt yada kontratı bulunmayan Turkcelliler 12 ay kalma sözüne her ay 2 GB parasız web kazanıyor.

Her hangi Turkcell kontratlı paketlerden birine geçiş yaptığınızda otomatikman hattınıza her ay 2 GB parasız web tanımlanır ve istediğiniz benzer şekilde kullanabilirsiniz.

 

Eğer her hangi bir kontratlı pakete dahil değilseniz derhal Turkcell satın alan hizmetlerini arayarak yada Turkcell mağazalarına giderek kontratlı paketlerden biri geçiş yapmanız yeterlidir.

 • Turkcell Web 1 GB Aylık Parasız İnternet Kampanyası

Bir tek bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan bu kampanya dahilinde 1 ay geçerli 1 GB web kazanabiliyorsunuz.

Turkcell armağan web paketini kazanmanız için Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 8GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB Plus ya da Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini turkcell.com.tr adresi üstünden ya da Dijital Operatör Uygulaması’na grip kredi kartınızla yada banka kartınızla satın almanız gerekiyor.

Bu iki yöntemle paket satın aldığınızda hattınıza 1 ay süreli 1 GB web anında yükleniyor.

 • Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Parasız İnternet:

Yalnızca yeni TURKCELL abonelerinin faydalanabileceği kampanya, son 3 ay içinde Turkcell Rahat Tarife’ye hattını taşıyan ya da son 3 ay içinde yeni bir hat alıp, paketini Rahat Tarife olarak seçen kişilere her ay 1 GB web armağan edilmesini içeriyor.

Rahat Tarife’ye geçenlerin 1 yıl süresince yararlanabilecekleri bu kampanyadan her ay yararlanmak için her ay paket almanız gerekiyor.

Aksi halde paket alana kadar aylık 1 GB web hattınıza tanımlanmıyor.

 • Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası:

BİP kullanıcılarına hususi bu kampanyaya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Kampanyanın size sunmuş olduğu 1 GB interneti derhal kullanmak için BİP Uygulaması üstünden KİM 1GB İster Yarışması’na katılmalısınız.

BİP kullanmıyorsanız; Google Play Store ya da Android Store üstünden uygulamayı cihazınıza kolaylıkla birkaç dakika içinde indirebilirsiniz.

 • Turkcell Parasız İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası:

Yalnızca Paycell kart kullanıcılarına hususi olan kampanyadan yararlanıp, toplamda 3GB parasız internetinizle doyasıya internete girmek adına Paycell kartınızla 50 TL’lik yükleme yapmalısınız.

Her 50 TL ve üstü yüklemenizde bu kampanyadan tekrardan yararlanabilmeniz mümkün!

 • Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Parasız İnternet:

Paycell kart kullanıcılarına hususi bir diğeri kampanya olan bu kampanya dahilinde kartınızla yaptığınız her 100 TL ve üstü harcamalarınızda hattınıza Turkcell tarafınca 500 MB web tanımlanıyor.

Derhal size en yakın Turkcell mağazasından ya da turkcell.com.tr üstünden kartınızı alabilirsiniz.

 • Turkcell Her Gole 100 MB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB haftalık olarak meydana getirilen bu kampanyada belirlediğiniz takımların maçlarında atılan her gole karşılık 1oo MB web kazanabilirsiniz. Maç gol eğer eğer olmazsa bile 100 MB kazanacağınız bu kampanyada ne kadar fazlaca gol o denli fazla parasız web demek.

Parasız bir halde her gole 100 MB yarışmasına katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve belirlediğiniz maçları kovuşturmak kalıyor. Uygulamayı indirdikten sonrasında “Her Gol 100 MB” linkine tıklayıp maç seçmeniz kafi. Dikkatsizlik etmeyin ne kadar fazlaca gol o denli fazla parasız web demek.

İster faturalı isterse faturasız olsun tüm Turkcell abonelerine açık olan “Her Gol 100 MB” şu demek oluyor ki Goller Cepte uygulaması her hafta pazartesi yenilir. İnternetiniz bittiğinde yada yetersiz kaldığında goller cepte oynayarak Turkcell parasız web kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Goller Cepte Yandaş Uygulaması 500 MB Parasız İnternet

Tuttuğun takıma hususi olarak hazırlanan goller cepte yandaş uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde anında 500 MB armağan web veriyor.

GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına hususi uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirebilirsiniz. Ek olarak goller cepte uygulamasına arkadaşınızı davet ederseniz hem siz hemde dostunuz ek 500 MB web kazanacaktır.

 • Otomatik Ödeme Talimatı Parasız 5GB İnternet Turkcell:

 Bireysel ses hattı sahiplerine yönelik kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ve ödemeniz gerçekleştiğinde 5 GB parasız armağan web kazanabiliyorsunuz.

 • GNÇ Çatlat Parasız İnternet Kampanyası:

Turkcell’in yalnızca GNÇ’li gençlere hususi olan bu kampanyası, hem eğlenebilmenize hem de parasız web kazanabilmenize öncülük ediyor.

Parasız web kazanmak istiyorsanız, ilk olarak telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemelisiniz.

Arkasından ÇATLAT’a tıklamalı, karşınıza çıkan 2 tane yumurtayı çatlatmalı şu demek oluyor ki kırmalısınız.

Armağan interneti kullanmak istediğin haftanın 2 gününü uygulamada belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu iki günde tekrardan ÇATLAT uygulamasına girmeli, yumurtaları kırmalısınız.

Böylelikle TURKCELL tarafınca sizin hattınıza kısa bir süre içinde tanımlanan internetleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Dergilik 1 GB Parasız İnternet Paketi:

Son 1 yıl içinde Dergilik Uygulaması’na hiçbir şekilde girmeyen ya da ilk kez bu uygulamayı kullanacak olan kişilerin yararlanacağı bu kampanya yardımıyla 1 hafta geçerli olan 1 GB web kullanabilirsiniz.

1 GB mobil web hediyenizi kazanmak için Dergilik Uygulaması’nı derhal akıllı cihazınıza indirmelisiniz.

Uygulamaya girer girmez hattınıza yüklenen interneti 1 hafta içinde harcamalısınız.

Turkcell Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Turkcell parasız web ihtiyacı olanların merak etmiş olduğu sorulardan biride Turkcell parasız web iyi mi yapılır sorusudur. Turkcell parasız web yapmak için rahat paket tarifesindeki müşteriler satmaca ödemelerini Paycell ile ödediklerinden 1 GB parasız web kazanmaktadırlar. Eğer sizde “Rahat Paker” tarifesinde iseniz faturanızı Paycell ile ödeyerek her ay 1 GB armağan web sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Kazan Kazan kampanyasına katılarak web paketiniz bittiğinde ek paket satın almak yerine Kazan Kazan yarışmasında sorulara cevap vererek web sahibi olabilirsiniz. Bip uygulaması üstünden Kazan Kazan kanalına abone olarak her doğru cevaba 1 GB yanlış cevaba ile 500 MB kazanırsınız. Her sual için sizden 5 TL ücret talep edilmektedir. Ek paket satın almak yerine isterseniz bu yarışmaya katılabilirsiniz.

turkcell hediye internet

Turkcell Parasız İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell parasız web veren uygulamalar 2020 güncel listesinin sizinle paylaşmak isterim. Turkcell parasız web veren uygulamaları telefonunuza indirerek parasız web kazanmanız mümkün.

Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell yaani arama motorunu kullananlar aylık 1 GB parasız web kazanıyor. Şu demek oluyor ki arama motoru uygulamasını telefonunuza indirip kurulum yaptıktan sonrasında yalnız 1 ay değil kullandığınız süre süresince hattınızda 1 GB parasız web tanımlanacaktır.

Arama motoru olarak yaani üstünde arama yaparak ve yanni arama moturunu kullanarak armağan web kazanırsınız. Uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz sürece her ay 1 GB parasız web hattınıza tanımlanır.

Kampanyaya katılmak için şu demek oluyor ki uygulmasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Sizde arama motoru olarak yanni kullanarak armağan internetinizi her ay alabilirsiniz.

Turkcell uygulamalarını kullanarak parasız web kazanmak için detaylı bir halde data veren yazımızı incelemek için bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Salla Kazan Parasız İnternet 2020

Turkcell salla kazan ile parasız web kazanmak için yapman gereksinim duyulan ise Dijital Uygulaması içinde bulunan Salla Kazan kutusuna tıklayarak parasız web kazanabiliyorlar. Her hafta salla kazan yaparak 10 GB kadar haftalık parasız web hediyesini alabilirsiniz. Salla Kazan hakkında detaylı data almak Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Parasız İnternet Faturalı ve Faturasız 2020

Turkcell faturalı yada faturasız hat sahiplerine yönelik yapmış olduğu parasız web kazanma kampanyaları belli dönemlerde güncellenerek yenilenmektedir. Sizlere yukarıda verdiği Turkcell parasız web faturalı abonelere için olduğu benzer şekilde bazı kampanyalar yalnız faturasız hat sahiplerine yönelik olmaktadır.

Turkcell Parasız İnternet Kazanma 2020

Turkcell parasız web kazanmak için sizlere en güncel kampanyalar hakkında data vermeye çalıştım. Ek olarak Turkcell parasız web bip ile kazanmak için bip uygulamasını indirerek güncel yarışmalara katılarak armağan web kazanmanız mümkün.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bu yazımızda özetlemek gerekirse Turkcell parasız web kampanyaları 2020 yılı katılım şartlarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Şu an ya da daha ilkin dahil olduğunuz kampanyaları yorum kısmında bizimle paylaşarak, Turkcell abonesi takipçilerimize önerilerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.