Turkcell BİP Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell BIP uygulaması ile parasız web kazanmak için sizlere bu yazımızda BIP parasız web kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı informasyon vermeye çalışacağım.  Turkcell BIP ile konuşma, SMS ve web kazanma yolları yazımızda.

 

Turkcell tarafınca desteklenen BIP ile parasız web kazanabilir ek olarak BIP uygulaması üstünden yarışma ve kampanyalara katılarak Turkcell BIP parasız web kazanabilirsiniz. BIP üstünde grup kurarak ve mesajlaşarak parasız web kazanabileceğiniz benzer biçimde sizlere anlatacağım şekilleri kullanarak armağan web kazanabilirsiniz.

Turkcell BIP Parasız İnternet Kazanma Yolları

BİP parasız web kazanmak için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan ise uygulamayı derhal cep telefonunuza indirmeniz gereklidir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonrasında giriş yaparak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz. Derhal parasız web kazanmak için ” BIP Yıldızları” kampanyası katılmaktır.

Bip kullan kazan kampanyası Bip yıldızları ile parasız web kazanmak için kucak kucak ileti atmak ve sevdiklerinizle bip üstünden mesajlaşmanız yeterlidir. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 2 gb armağan web kazanırsınız. Her ayın 2 sinde süregelen ve aynı tarihte sonlanan kampanyada 500, 1500, 1.000 ve 3.000 tane ileti göndermeniz armağan kazanmanızı elde edecektir. BİP yıldızı olarak armağan 2 GB web kazanmak için kucak kucak ileti atmanız kafi.

 

Faturalı yada faturasız hat sahibi olan her insanın kullanımı açık olan BIP yıldızları ile haftalık 2 gb armağan web size ileti yolu ile bildirilecektir.

Turkcell BİP Parasız İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell bip parasız web kazanmak için informasyon yarışmasına katılarak armağan web kazanabilirsiniz. KİM 1 GB İSTER yarışmasına katılarak armağan web kazanmanız mümkün. Toplamda 15 sorudan oluşan KİM 1 GB İSTER parasız paketlerden biridir.

3 aşmadan oluşan yarışmada her aşamada 5 sual sorulur ve toplam sual adedi 15 tanedir. İlk aşamayı geçerseniz 250 MB, ikinci aşama 500 MB ve son aşama şu demek oluyor ki tüm soruları bilirseniz 1 GB parasız web kazanırsınız.

 

Yarışmaya katılmak için BİP uygulaması üstünden keşfet bölümünden kim 1 gb ister yarışmasına katılmanız yeterlidir. Yarışmaya katılma tuşuna bastığınızda sorular şıklı olarak gelir. Her sual için size 20 saniye süre verilir ve her hangi bir şıkkı işaretlemeniz gerekir. Yarışmaya her gün katılabilirsiniz fakat ödül kazanırsanız 1 hafta kadar beklemeniz gereklidir.

Yarışmadan elenenler HEMEN yazdıklarında hem ödül alır hemde yarışmaya kalmış olduğu yerden devam eder. Eğer HEMEN yazarsanız sizden ücret talep edilir.

Turkcell Bip İnternet Kazanma

Turkcell bip web kazanma yollarından biride informasyon yarışmalarına katılmaktır. Bir oldukça informasyon yarışması sunun Turkcell bip uygulaması üstünden Kim 1 GB İster, BİP Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan informasyon yarışmalarını katılmanız gerekmektedir.

Turkcell bil kazan informasyon yarışmasına haftada 1 kere ücretsiz bir şekilde katılarak 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Bip uygulaması üstünden keşfet kısmına “BİL KAZAN” yazarak yarışmaya derhal katılabilirsiniz. Toplamda 10 probleminin sorulmuş olduğu informasyon yarışmasında tüm sorulara doğru yanıt verdiğinizde 1 GB barajı aştığınızda ise 250 MB parasız web kazanırsınız.

Turkcell BIP Parasız İnternet 2020

Bip web paketinizi kullanmadan sesli ve görüntü arama yaparak Turkcell 1 GB bip parasız web paketi kazanmanız mümkün.

 

4.5G Armağan Bip 1 GB kampanası 4.5G kalitesinde sesli ve görüntü arama yaparak armağan 1 GB web kazanırsınız. Kampanya süresinde Bip üstünden yapacağınız sesli ve görüntü aramalar için size armağan edilen 1 GB web paketinden düşecektir. Kampanya tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanımına açıktır ve otomatikman tanımlanır.

Ek olarak Bip üstünde resimi fotoğraf ve video gönderimi size armağan edilen web paketinde düşecektir.

Turkcell BIP Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Turkcell bip parasız web iyi mi yapılır ve iyi mi kazanılır sorusu bedeva web kazanmak isteyenler tarafınca en sık sorulan sorulardan biri olmuştur.

 

Bıp üstünden arkadaşlarına meydan okuarak parasız web kazanmak için sendeyapdiye yarışmasına katılarak web kazanabilirsiniz. Arkadaşlarına meydan okuyarak parasız gb kazanabilirsiniz. Ek olarak sende yap diye ile haftalık verilen görevleri tamamlayarak meydan okuyarak ilaç web kazanmaya devam edersiniz.

Sen de BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir vazife ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın web hediyesini kap. Üstelik arkadaşına meydan okuyarak, arkadaşınla beraber kazandığınız GB ları ikiye katlama şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell BIP Parasız İnternet Paketi

Bip armağan yarışı ile 5 GB web kazanabilirsin. Ileti atarak, grup kurarak ve sevdiklerinize Bip uygulamasını indirmesini sağlayarak puan topluyorsunuz. Topladığın puanlar ile haftalık parasız 5 GB web kazanmanız mümkün.

  • Attığın her ileti için 1 puan
  • Yaptığın her amanın saniyesi için 2 puan
  • Bip’i sevdiklerine indirtmen 1 puan
  • Bip’i ilk kere indirtmen 2500 puan

Yukarıda verilen puanları kazanmak için arama yapabilir ve ileti atabilirsiniz. Ne kadar oldukça puan kazanırsanız bip parasız web kazanırsınız. Her hafta yarışmaya katılarak şansını artırabilirsin.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip bedava internet kazanma yolları ve kampanyaları hakkında informasyon vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir