Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

turkcell bedava internet

 

Turkcell Bip Parasız İnternet Kampanyaları; Pek fazlaca web kullanıcısı parasız internete haiz olmanın yollarını aramakta ve kampanyalardan yararlanmak istemektedir. Kampanyaları kovalayan müşteriler için bu yazımızda birçok kampanyadan bahsedip destek olacağız. 

 

Turkcell kullanıcıları, malum parasız web paketleri ve parasız web kampanyalarından dolayı, herhangi bir tarifeyi gözüne kestirip kullanırken bu tarifenin ya da paketin yanı sıra bir de parasız ek web paketine haiz olup, mevcut web kotasını yükseltmek istiyorlar, nerdeyse her pakette ve tarife de mevcut olan web kotası genel olarak azca olduğundan ve sürekli internette takılan kişileri 1 ay şeklinde uzun bir süre süresince yönetim edemediği için Turkcell’in size sunmuş olduğu paketler dahilinde bulunan parasız web kampanyalarından kolay bir halde yararlanarak sizler de parasız daha fazlaca web sahibi olabilirsiniz.

Bip Parasız İnternet Kampanyaları

Turkcell’in yapmış olduğu pek fazlaca kampanya ve fırsat vardır. Son zamanlarda yoğunlaştığı kampanyaların başlangıcında Turkcell parasız web kampanyaları gelmektedir. Turkcell’in sunmuş olduğu mevcut paketler haricinde aynı zaman da bir diğeri uygulamaları da mevcuttur bunlar, Turkcell  Bip parasız web ve Turkcell Yaani parasız web uygulamaları şeklinde bazı uygulamalardır ve bu uygulamalar yardımıyla de kolay bir halde web sahibi olabiliyorsunuz, bu şekilde web sahibi olabilmek için tek yapmanız gereksinim duyulan şey, Turkcell parasız web paketlerini inceleyerek sizin için uygun olan kampanyaya başvurarak parasız web kazanmak olacaktır. 

Turkcell ‘in sunmuş olduğu parasız (armağan)  web kampanyaları bir tek belli kullanıcılara değil,  bir çok vakit Turkcell de olan tüm müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır, satın alan yitirmek istemeyen Turkcell, yapacağı kampanyalarla tüm kullananların yüzünü güldürerek sevindirecektir.  Şimdi hep beraber Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarından hangileri sizin için daha uygun ve neler var bir göz atalım.

 

bip bedava internet

Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell bip kullananlar mesajlaştıkça attığı ileti yoğunluğuna bakılırsa 2 gb web kazanıyor. Bip uygulamasını ne kadar fazlaca kullanır ve sevdiklerinize msj atarsanız parasız web kazanma oranınız yükseliyor.

Eğer bip uygulamasını ilk kez telefonunuza indirirseniz anında 1 gb web kazanabilirsiniz.

 

Türkcell bip yardımıyla parasız web kazanmak için arkadaşlarıni eş ve akrabalarınız ile kuracağınız gruplar yardımıyla web kazanmanız mümkün. Grup içinde etken olursanız ve gün içinde 10 tane ileti atarsanız anında 1 gb internetiniz olur. Bip parasız web kazanmak için 5 gün süresince her gün 10 tane ileti atmanız gerekmektedir.

Bip kullan kazan kampanyasından yararlanmak için her gün tertipli ileti atarak 1 GB kazanacağınız şeklinde BİP yıldızları arasına girerek ek 2 GB kazanmanız mümkün. 30 gün içinde toplam 1000 yada daha fazlaca msj attığınızda 2 GB web kullanım hakkı elde edeceksiniz.

Turkcel Bip Parasız İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell parasız web paketleri diğeri operatörlere bakılırsa fazlaca daha avantajlı ve kampanyalı paketlerdir. Turkcell parasız web dağıtmak ve armağan etmek mevzusunda en fazlaca dağıtan ve kullananların yüzünü güldüren bir operatör şirketi diyebiliriz. Aynı zaman da yapmış olduğu bir diğeri yan uygulamaları yardımıyla de pek fazlaca şey kazandırıp, fırsatlar sunmaktadır. Bu yan uygulamaları indiren kişilere, bir fazlaca zaman ayrı web imkânı sunmaktadır.  Birde yan uygulamalar içinde belli bir zaman geçirenlere de ayrı, parasız web dağıtmaktadır.

  • Turkcell Sim 

Turkcell Sim’in sunmuş olduğu bir kampanya olmuş olup, uzun süredir devam eden bir ‘’bedava internet’’ kampanyasıdır. Geçen seneden beri devam eden bu kampanya ilk olarak 13 Mayıs 2018 doğrusu anneler günün de annelerimize sunduğumuz armağan olarak başlatılmıştır. Peşinden bu tarih itibari ile tüm Turkcelli annelerimize hususi haftalık 1 GB  parasız web armağan etmektedir. Anneler gününe hususi başlatmış olduğumuz ve devam eden bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılarımız için Turkcell Sim uygulamasını indirip ve bu uygulama içinden de ‘’çocuklarım ve ayrıcalıklarım’’ menüsüne girip bu menü üstünden Anneler Günü Turkcell Parasız web hediyesini sizler de her hafta yaparak kazanabilirsiniz.

  • Turkcell Platinum

Turkcell’in sunmuş olduğu parasız web kampanyalarından bir tanesi de doğum günü parasız web hediyesidir. Bu armağan için yapmanız gereksinim duyulan bir iki kolay adım vardır. İlk adım Turkcell Platinum’a üye olmanız olacaktır. Üye olduktan sonrasında, ya da üye oluşu esnasında gireceğiniz doğum günü tarihiniz kafi olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonrasında kayıtlı olan doğum günü tarihinde Turkcell sizin adınıza her yıl 1 GB parasız web hizmetini sunacaktır.

 

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası ( BİP Yıldızları )

Turkcell bip kullan kazan kampanyası ile sevdiklerini bip üzeirnden bolca oranda ileti atarak parasız web kazanabilirsiniz. BİP Yıldızları kampanasında haftalık olarak attığınız ileti sayısına bakılırsa bip yıldızı olup armağan web kazanmanız mümkün.

Bip kullanım yoğunluğuna bakılırsa 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 ileti hedefine ulaştıkları takdirde BiP Hususi Günlük 2 GB Armağan İnternet Paketi kazanırsınız. Her hafta tekrarlanan bu kampanyadan haftada 1 kez yararlanabilirsiniz. Bip yıldızları kullan kazan kampanyası her hafta pazar günü başlayıp pazar günü bitmektedir. Kucak dolusu ileti atarak sizde haftalık olarak 2 GB armağan web kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.