Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Bip Parasız İnternet: BİP web kazanma şansını değerlendirerek, sizler de haftalık 2GB parasız internete kazanarak akıllı cihazlarınız üstünden arkadaşlarınızla arzu ettiğiniz benzer biçimde mesajlaşabilmeye, BİP uygulamasının görüntülü arama, konuşma, fotoğraf ve video gönderme vb. özelliklerini kullanmaya ne dersiniz?

 

Ülkemizin en sevilen ve en fazlaca tercih edilen kontakt operatör şirketlerinden kabul edilen Turkcell; 2020 senesinde da armağan ve parasız web paketleri ile müşterilerini mutlu etmeyi sürdürüyor.

Kullanıcılarına ve üyelerine internetten parasız kısaca herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilme şansı tanıyan Turkcell parasız web paketleri; bazı uygulamaları kullanarak, parasız internete ve arzu ettiğiniz toplumsal medya ağlarına girebilme, sevdiklerinizle kesintisiz kontakt kurabilme şansı tanıyor.

Markanın bireysel üyelerinin yanı sıra kurumsal kısaca şirket hattı kullanıcılarına da tanımış olduğu armağan kısaca parasız web paketleri bulunuyor.

 

Turkcell’in armağan internetleri içinde ön plana çıkan, kullandıkça kazandıran BİP uygulaması ise sizlere keyifli, keyifli ve dolu dolu vakit geçirebilme imkanı da tanıyor.

Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları ya da hattını Turkcell’e taşımayı düşünenler için markanın parasız web kazanma şekillerinden en popüleri olan BİP uygulamasına değinmek, uygulamanın armağan web paketlerinden iyi mi yararlanabileceğinizden anlatmak istiyoruz.

İşte, büyük bir keyifle kullanacağınız, Turkcell BİP parasız web paketlerine dair bilmeniz gerekenler:

 

BIP Nedir? Iyi mi Kullanılır

Turkcell tarafınca hem IOS hem de Android kullanıcıları için geliştirilen bu bildiri uygulaması, BIP uygulamasını kullananların hem öteki kullanıcılara hem de uygulamayı kullanmayan kişilere bildiri gönderebilmelerini sağlıyor.

App Store, Google Play Store ve Turkcell AppMarket üstünden kolaylıkla indirilebilen Bip uygulaması; grup kurarak, mesajlaşma, caps alma, görüntülü arama, sesli arama, para transferi, oyun oynama, bulunduğunuz konumu paylaşma benzer biçimde pek fazlaca özellikten yararlanabilmenize de olanak tanıyor.

Uygulama ile öteki Turkcell kullanıcılarına fotoğraf, video, ses kaydı da gönderebiliyor, Yiğit Özgür’in Turkcell Bip kullanıcıları için özenle hazırladığı çıkartma ve emojileri kullanabiliyorsunuz.

Turkcell kullanıcıları tarafınca oldukça ilgi gören ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan BİP uygulaması, kullanıcılarına sunmuş olduğu cazip BIP parasız web kazanma kampanyaları ile de her daim gündemde kalmayı ve daha da popüler olmayı başarıyor.

Turkcell BİP Parasız İnternet 2020

Turkcell bip web kazanmak için sizlere pek fazlaca yöntem sunmaktadır. Günlük informasyon yarışmaları yada bildiri atarak web kazanmanızı elde eden türkcell bip kullanarak web kazanmak mümkün.

 

Uygulamanın en fazlaca tercih edilen BİP parasız web kampanyalarını aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

Turkcell 4.5G Armağan Bip 1 GB Kampanyası

Turkcell’in Bip uygulamasını akıllı cihazlarına indiren ve bu uygulama üstünden arkadaşları, ailesi ya da sevdikleriyle mesajlaşanlara sunmuş olduğu ve 31 Aralık 2020 evveliyatına kadar geçerli olan bu armağan web paketi; sizlere aylık 1 GB parasız internete girme hakkı veriyor.

4,5 web hızında görüntülü ya da sesli arama yapabilmenize fırsat tanıyan BİP uygulamasından yararlanabilmeniz için Uçuran 1GB, Süper Yıldız Paketi, BOL 1GB vb. hazır kart üçlü paketler kampanyası ya da Her Yöne 100 dakika, Uçuran Fazladan 2GB, Süper 3’lü 4GB vb. avantajlı paketler kapsamındaki paket kullanıcılarından biri olmanız talep ediliyor.

 

BİP Kullan Kazan Kampanyası:

BİP uygulamasının sunmuş olduğu haftalık 2 GB parasız internetten yararlanabilmeniz için bazı koşulları karşılamanız kısaca bazı gereklilikleri yerine getirmeniz umut ediliyor.

Uygulamanın sizden beklentilerini ve uygulama detaylarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Geçerliliği 1 Nisan 2021 evveliyatına kadar devam edecek olan uygulama, uygulamayı yoğun bir halde kullanan kişilere kısaca BİP yıldızlarına kendilerine uygulama tarafınca gönderilen mesajda belirtilen bildiri hedefine ulaştıklarında haftalık 2 GB armağan web kazandırıyor. Mesajda 1.000, 3.000 benzer biçimde değişik bildiri hedefine ulaşmanız talep edilebiliyor. Bu kampanya, her ayın ikisinde başlayıp, haftanın son gününe kadar devam ediyor.
  • BİP parasız web hakkından 1 ay içinde kısaca belirtilen vakit diliminde yalnızca bir sefer yararlanabiliyorsunuz. Kısaca aynı ay içinde yalnızca tek bir haftalığına 2GB interneti kullanabiliyorsunuz.
  • Bu kampanyadan önödemeli ya da faturalı bireysel kullananların yanı sıra kurumsal müşterilerin de yararlanma şansı bulunuyor.
  • Armağan interneti kullanmadığınızda, kullanmadığınız kısım sonraki dönemlere devredilmiyor. Kalan haklarınızı kullanamadığınız benzer biçimde 3. kişilere geçirme de edemiyorsunuz.
  • Turkcell BİP parasız web kampanyası, yalnızca yurtiçi kullanımlarınızda geçerli oluyor.

türkcell bip bedava internet

BİP Armağan Yarışı Kampanyası

Her hafta BİP tarafınca düzenlenen bir yarış olan BİP armağan yarışı kampanyası, hafta süresince en fazlaca puan toplayan BİP kullanıcılarına parasız web kazanma fırsatı veriyor.

 

Yarışma kapsamında kişinin her mesajı ve araması, 1 puan olarak değerlendiriliyor. BİP uygulamasını ilk kez indirilenlerin hanesine 1000, programı sevdiklerine indirtenlere ise 100 puan yazılıyor.

Her hafta en fazlaca puan kazanan ilk 305.000 kişiye Turkcell tarafınca 5-1 GB arası web armağan ediliyor.

Bununla beraber üyelerin hediyelerini alabilmeleri adına hatlarının negatif bir sicile haiz olmamaları ve geçmişte hatlarının borçtan kapatılmamış olmaları da gerekiyor.

Öteki BİP parasız web armağanları benzer biçimde bu armağan de yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor ve şahıs, armağan hakkını başkalarına devredemiyor.

BİP Armağan Yarışı kapsamında yarışmayı kazanan ilk 5.000 BİP kullanıcısı, haftalık 5GB, öteki 50.000 kullanıcı haftalık 1 GB, son olarak 250.000 kullanıcı ise günlük 1 GB parasız web kazanıyor.

 

 

Tüm Turkcell hat kullananların yarışamaya katılma hakkı bulunurken, her bir hattın yedi gün içinde bir tek 1 kez armağan kazanma hakkı bulunuyor.

Turkcell BİP İnternet Kazanma

Turkcell bip uygulaması üstünden informasyon yarışmalarına katılarak parasız web kazanabilirsiniz. Parasız web kazanmak için Kim 1 GB İster, Bip Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan yarışmalarına katılarak haftalık 1 GB armağan alarsınız.

Turkcell bil kazan yarışmasına katılmak için BİP uygulamasından “BİL KAZAN” kanalı takip ederek yarışmaya başlayabilirsiniz. Toplamda 10 probleminin sorulmuş olduğu bil kazan informasyon yarışması 2 aşamadan oluşur ve her aşamada 5 sual sorulur. İlk aşamayı tamamlayıp çekilirseniz 250 MB tüm sorulara doğru yanıt verirseniz 1 GB parasız webin sahibi olmuş olursunuz. Turkcell bil kazan yarışmasına haftada 1 kere katılma hakkınız bulunmaktadır.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

BİP kullan kazan kampanyası kısaca BİP yıldızları ise attıkları bildiri yoğunluğuna bakılırsa 2 GB parasız web kazanmaktadırlar. Attıkları bildiri yoğunluğuna bakılırsa 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 bildiri hedefine ulaştıkları takdirde 2 GB armağan web hatlarına tanımlanacaktır.

Haftalık olarak meydana getirilen Bip yıldızlarından ne kadar fazlaca bildiri atarsanız kazanma olasılığınız buna bağlı olarak terfi edecektir.

 

Bip Kim 1 GB İster Yarışması

Toplamda 12 sorudan oluşan kim 1 gb ister yarışmasına bip üstünden ulaşmanız mümkün. 3 soruluk aşamlardan oluşan yarışmada her 3 suali bildiğinizde bir üst tura çıkarsınız. İlk 3 suali bilen 5o mg web kazanırken aşamalı olarak 100 mg, 250 mg, 500 mg ve tüm soruları bilin ise 1 gb web kazanır. Parasız olan bu yarışmaya katılarak parasız web kazanabilirsiniz.

Kısacası BİP uygulamasını derhal yüklemeniz için oldukça cazip nedenler bulunuyor.

Toplumsal medyada ve internette çoğunlukla zaman geçiriyor, BİP yıldızlarından biri olabileceğinizi düşünüyorsanız; bu uygulamayı derhal akıllı cihazınıza yüklemenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir