Turkcell Bip Kazan Kazan Nedir? Nasıl Yapılır?

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Bip kazan kazan ödüllü data yarışmalarından biridir. Bir tek Turkcell Bip kullanıcılarına hususi olarak hazırlanan bu data yarışması sorulara doğru yanıt verdiğinizde parasız web kazandırmaktadır.

 

Kazan Kazan data yarışmasında sorularda doğru yanıt verdiğinizde 1 GB web kazanırsınız sadece yanlış verdiğinizde size 500 MB web armağan etmektedir. Bip kazan kazan keyifli data yarışmasında sorulara yanlış yanıt verseniz bile armağan web kazanırsınız.

İnternet paketiniz bittiğinde yüksek ücret ödeyip 1 GB ek web almak yerine 5 TL ücret ödeyerek kazan kazan yarışmasına katılabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Bip kazan kazan nedir? Turkcell Bip kazan kazan iyi mi yapılır? Bik kazan kazan sual ve cevapları hakkında data vermeye çalışacağım.

İşte Turkcell Bip Kazan Kazan hakkında tüm detaylar;

 

Turkcell Bip Kazan Kazan Nedir?

Kazan Kazan Turkcell Bip kullanıcılarına hususi olarak hazırladığı ödüllü data yarışmalardan biridir. Faturalı ve faturasız tüm Turkcell müşterilerinin katılıma açık olan Kazan Kazan data yarışması sorulara doğru yanıt vererek 1 GB soruya yanlış yanıt vermeniz halinde ise 500 MB kazanırsınız.

Turkcell Bip Kazan Kazan Iyi mi Yapılır?

Turkcell’in yeni data yarışmalarından kabul edilen kazan kazan data yarışmasını oynamak ve 1 GB web kazanmak için Bip uygulamasının kesinlikle telefonunuza yüklü olması gereklidir. BiP uygulamasını indirip “Keşfet” alanı altındaki Kazan Kazan kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Bip kazan kazan kanalından sorulara yanıt vererek kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak aynı hafta içinde 3 kez sorulara doğru yada yanlış yanıt verseniz bile 1 GB kazanırsınız. İnternet paketiniz bittiğinde yada ek web paketi almak yerine Kazan Kazan yarışmasına katılabilirsiniz.

 

Bip kazan kazan data yarışmasında soruya doğru yanıt verildiğinde 1 GB yanlış yanıt verildiğinde ise 500 MB web kazandırmaktadır.

Turkcell Bip Kazan Kazan Ücretli Mi

En sık sorulan sorulardan biride Turkcell bip kazan kazan ücretli mi sorusudur. Bu data yarışmasın katılmak isteyenler her bir sual için 5 TL ücret ödemesi yapması gerekmektedir. Her soruya verilen doğru yada yanlış yanıt için sizden 5 TL ücret faturanıza yansıtılır.

1 GB ek web paketinin 25 TL ile satılmasına karşılık data yarışmasına katılarak 5 TL 1 GB kazanmak daha mantıklı gelmektedir.

Bip Kazan Kazan Soruları ve Cevapları

Bip kazan kazan sual ve cevaplarını bu yazmak neredeyse imkansızdır. Sadece Kazan Kazan data yarışmasında sorulan sorular genel anlamda gündem ile ilgili sorular olduğundan kolaylıkla yanıt verilebileceğiniz sorulardır. Kazan kazan soruları genel kültür ve gündem ile ilgili sorulardır.

Bip Kazan Kazan Hilesi

Bip kazan kazan hilesi ve taktiği bir oldukca merak etmiş olduğu sorulardan biridir. Keyifli data yarışması kazan kazan ile armağan web kazanmak için yarışmaya Bip kanalı üstünden katılabilirsiniz. Size sorulan soruya doğru yanıt vermek için suali süratli şekilde aynı anda başka cihazdan sorgulatabilirsiniz.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bip Kazan Kazan nedir? Bip kazan kazan iyi mi yapılır sorularına yanıt vermeye çalıştık aklınıza takılan sorulara yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir