Turkcell Bip Kullan Kazan (BİP Yıldızları) Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Bip Yıldızları Kampanyası öteki adı ile Bip kullan kazan kampanyası ile parasız web kazanmanız mümkün. En fazlaca parasız web veren operatörlerden olan Turkcell yeni yapmış olduğu kampanyalardan biri ile Bip uygulaması üstünden grup kurarak yada mesajlaşarak armağan web kazanmanızı sağlıyor.

 

Bip kullan kazan kampanyası ile kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 2 GB parasız web kazanmanızı olanak tanımaktadır. Haftalık olarak kullanım yoğunluğuna bağlı olarak belirlenecek görevleri tamamlamak parasız web kazanmanız için yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda bip yıldızları nedir? Bip kanalaı iyi mi takip edilir? Bip kullan kazan ve Bip yıldızları kullan kazan kampanyası detaylarını açıklamaya çalışacağım.

Bip Kullan Kazan (Bip Yıldızları) Nedir?

Bip kullan kazan 2 GB kampanyasına katılmak için Bip uygulaması üstünden Bip Yıldızları kanalını takip etmeniz ve aylık olarak size verilen 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 bildiri hedefine tıklayarak görevini tamamlayarak 2 GB parasız web kazanmaktır. Hedeflenen görevi tamamladığınızda armağan web kazanırsınız.

 

Bip kullan kazan kampanyası Turkcell tarafınca faturalı ve faturasız tüm Türkcell müşterilerinin katılımına açık olan mesajlaşarak parasız web kazanma kampanyasıdır. Tamamen bildiri atma yoğunluğuna bağlı olarak attığınız bildiri sayısına bakılırsa 2 GB parasız web kazanırsınız.

Atlan her bildiri yada resmin saydığı bip kullan kazan kampanyasında 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 bildiri hedeflerine ulaşmanız gerekmektedir. Arkadaşınıza yada sevdiklerine bildiri atarak kazanabileceğiniz benzer biçimde grup kurarak mesajlaşarak 2 GB kadar web kazanabilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Iyi mi Katılırım?

Bip yıldızları kısaca bip kullan kazan kampanyasından yararlanmak için tek koşul Turkcell müşterisi olmasınız gerekmektedir. Faturalı ve faturasız tüm abonelere açık olan bip yıldızları kampanyasına katılmak için bip uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

 

Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonrasında Bip Yıldızları kazanlı takip etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Bip Kullan Kazan Kampanyası Şartları

Bip kullan kazan kampanası şartları ise;

  • 31 Ocak 2021 geçmişine kadar geçerlidir
  • Bip kullan kazan kampanyası haftalıktır, hafta başlayıp ilgili hafta pazar günü biter.
  • 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 bildiri hedefine ulaştıkları takdirde BiP Hususi Günlük 2 GB Armağan İnternet Paketi kazanırlar.
  • Bip kullan kazan kampanyasında haftalık 1 kere 2 GB kazanabilirsiniz
  • Tüm Turkcell abonelerinin kullanımına açıktır

Bip Yıldızları Kanalı Iyi mi Takip Edilir

Bip yıldızları kanalını kovuşturmak için Turkcell abonesi olan kişiler Turkcell bip uygulamasını telefonuna indirip kullanıcı girişi yaptıktan sonrasında uygulama içinde arama kısmına “Bip Yıldızları” yazmaları yeterlidir. Arama sonucunda karşılarına çıkan Bip Yıldızları kanalını takip etmeleri gerekmektedir. Kanalı takip ettikten sonrasında artık bip kullan kazan kampanyasına katılarak armağan web kazanabilirsiniz.

Bip Yıldızları Attığım Mesajı Saymıyor Hatası

Genel anlamda bip yıldızları attığım mesajı saymıyor hatası almanıza sebep olan etkenlerin başlangıcında tek harf gönderimi gelmmektedir. Seri olarak harf yada sayı göndermek kaide ihlalidir ve mesajlarınızın sayılmamasına niçin olur. Anlamlı ve muntazam bildiri atarak sizlerde kazanabilirsiniz.

 

Bip Yıldızları Kaç Ileti Attığımı Iyi mi Öğrenebilirim

Bip yıldızı olup parasız web kazanmak için attığınız bildiri sayısı oldukça önemlidir. Anlık olarak attığınız bildiri sayısını görmek için Bip Uygulaması içinde Bip yıldızları kanalına girip Bu haftaki bildiri hedefini görebileceğin benzer biçimde “Şu An Kaç Mesajdayım” linkine tıklayarak toplam attığınız bildiri sayısını görebilirsiniz. Eğer parasız 2 GB web kazanmak istiyorsanız ne olursa olsun Bip yıldızları kanalı takip etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

 

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell Her Gole 100 MB Kampanyası

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

 

Bip Yıldızları Ne Vakit Yenileniyor

Bip yıldızları kampanyası haftalık olarak meydana getirilen parasız web kazanma kampanyalarından biridir. Haftalık olarak size vereilen görevleri tamamladıktan sonrasında armağan web kazanırsınız. BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta pazar günü biter.

Bip Yıldızları Ban Kaldırma

Bip uygulamasını yasal olmayan ve sistemleri aldatmaya yönelik hareketler uygulamadan atılmanız ve ban yemenize sebep olabilir.  Bilhassa düzmece konum uygulamaları kullanmak Bip uygulamasından ban yemenize niçin olacağını asla unutmamalısınız. Bilhassa toplu bildiri atmaya çalışmak ve fake GPS kullanmak ban almanıza niçin olacaktır.

Bip Yıldızları Hilesi

Bip yıldızları hilesi ve bip yıldızları toplu bildiri atma hilesi sıkça meydana getirilen yöntemlerden biridir. Sadece sistemsel alt yapısını güçlendiren Turkcell meydana getirilen hileleri kısa sürede anlamakta ve sizin ban yemenize niçin olacağınız kesinlikle Turkcell yıldızları hilesi yapılmamalıdır.

Turkcell bip yıldızı olmak için bildiri atmanız ve sevdiklerinizle mesajlaşmanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Bip kullan kazan kampanası ile Bip yıldızı olmak için yapmanız gerekenler hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir