Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Biz sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile grup kurarak hem parasız dakika hemde her ay 2 GB parasız web vermektedir. Satın alan memnuniyetini en üst seviyede tutan Turkcell son yapmış olduğu kampanyada sevdiklerinizle Turkcell Biz ekibinizi oluşturmanız halinde sizlerde derhal kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Turkcell Biz ile siz ve sevdiklerinizin yararlanabileceği bu kampanyada en 2 şahıs en fazla 5 şahıs olacak şekilde ekibinizi oluşturmanız yeterlidir. Sürpriz hediyeler, dakika ve web kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? Turkcell Biz’iyi mi katılırım? ve Turkcell Biz 2 GB parasız web iyi mi alırım? sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell Biz sevdikleriniz yada arkadaşlarınızla minimum 2 şahıs en fazla 5 kişilik ekip oluşturarak indirim kazanabilirsiniz. Ek olarak Turkcell biz ile ekip için konuşma parasız olduğu benzer biçimde 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB parasız web hatlarına yüklenecektir.

 

25 yaş aştı gençlere ek parasız 2 GB armağan web veren Turkcell ek olarak 65 yaş üstü akıllı satmaca paketi ücretsiz bir şekilde tanımlanır.

Turkcell biz ekibine katılmak için sevdiklerini Turkcell’e çağrı ettiğinizde kullandığınız faturalı paketinizden 12 ay süresince  %10 indirim verilecektir.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Lüzumlu

Turkcell biz ekibine katılmak için taşımanız ihtiyaç duyulan şartlardan biri faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Her hangi ücret ödemeden paket yada tarife değişikliği yapmadan ekibinizi oluşturabilirsiniz.

 

Turkcell Biz Ekibi Iyi mi Oluşturulur?

Turkcell biz ekibini oluşturmak için Turkcell mağazalarından, turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulamasın üstünden ekibinizi oluşturabilir yada ekibinize üye dahil edebilirsiniz.

Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında “Turkcell Biz” linkine tıkladıktan sonrasında “Ekip Oluştur” adımını takip ederek ekibinize dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını eklemeniz kafi.

Turkcell Biz ekibi iyi mi oluşturulur;

  • Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın
  • Turkcell Biz linkine tıklayın
  • Oluşturulan sayfadan Ekip Oluştur linkine tıklayın
  • Ekibe dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını giriş ve çağrı gönder tuluna basın
  • Karşı tarafa onay mesajı gönderilecektir
  • Eğer işlemi onaylarsa artık ekibiniz ile parasız konuşabilirsiniz.

Turkcell Biz ekibi oluşturma işlemi sonrası karşı taraf ekibe dahil olursa bir biriniz ile parasız konuşabilir ve her ay 1 GB parasız web kazanırsınız.

Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz ekip oluşturmanın en yararlı yanlarından biride ekip içinde parasız görüşme sağlamasıdır. Aile yada sevdikleriniz ile parasız konuşmak için kesinlikle Turkcell ekip oluşturmanızı tavsiye ederim.

 

Turkcell Biz Ücretli Mi

Turkcell faturalı müşterilerine hususi olarak hazırlanan Turkcell biz faturalı hatlara hususi olarak hazırlanan tamamen parasız kampanyalardan biridir.

Turkcell Biz Parasız İnternet Paylaşımı

Turkcell Biz ekibine uye olanlar kendi aralarından interet paketlerini diledikleri benzer biçimde paylaşma olanağına sahiptirler. Turkcell biz ekip üyeleri satmaca döneminde 2 GB kadar internetini öteki üyeler ile paylaşabilir. Ek olarak 25 yaşından küçükler ekibe dahil olduklarında en olarak 2 GB daha parasız web kazanırlar.

Turkcell Biz 2 GB Parasız İnternet

Turkcell Biz parasız web kazanmak için ekip kurduğunuzda her ay 1 GB tüm ekip üyelerin hatlarına otomatikman yüklenecektir. Günlük 1 GB armağan web ayda 1 kere yararlanabilirsiniz.

 

Turkcell müşterileri “Turkcell Biz” ekibine dahil olduklarında her ay parasız web ekipten çıkmadıkça her ay verilir.

Turkcell Biz Genç 2 GB parasız web kazanmak için de Turkcell Biz ekibine dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB ekipten ayrılmadıkça hatlarına yüklenecektir. 25 yal altı gençlerin ekibe dahil olmaları yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? ve Turkcell biz ekip iyi mi oluşturulur sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir