Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell Dergilik parasız web kampanyası ile Dergilik uygulamasını indirerek parasız web kazanabilirsiniz. Turkcell’in büyük yatırım yaparak desteklediği dergilik uygulaması yüzler mecmua ve gazeteyi okuyabilirsiniz.

 

Turkcell dergilik 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz bir şekilde kullanıcı girişi yaptığınızda hattınıza anında 1 GB armağan web yüklenecektir.

Armağan web kazanmak için bir oldukça Turkcell müşterisinin ilk indirdiği uygulamalardan kabul edilen Turkcell Dergilik parasız web kazanma ve Turkcell dergilik 1 GB parasız web iyi mi alınır sorusuna bu yazımızda detaylı bir şekilde informasyon verme çalışacağım.

Turkcell Dergilik Nedir? Ne İşe Yarar?

Turkcell dergilik yüzlerce mecmua içinde ne olduğu ve günlük gazetelerin bulunmuş olduğu  iOS  ve Google Play üstünden telefon ve tablete indiribileceğiniz Dijital mecmua uygulamasıdır. Dergilerin günlük ve haftalık sayılarını takip edebileceğiniz benzer biçimde eski sayılarına ve arşivlerine de ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell dergilik uygulamasını telefonunuza indirerek istediğiniz dergileri takip edebileceğiniz benzer biçimde Gazeteler sekmesinde bulunan Özgürlük, Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Çağ  dahil bir oldukça gazeteyi günlük olarak okuyabilirsiniz. Ek olarak Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce mecmua ve gazete okuyarak takip edebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Parasız İnternet Kazanma

Turkcell dergilik 1 GB parasız web kazanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Google Play ve IOS üstünden dergilik uygulmasını telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız yeterlidir. Kullanıcı girişi yapmak için telefon numarasını ve 4 haneli şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Turkcell dergilik parasız web kazanmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan uygulamayı telefonunuza indirmektedir. Turkcell parasız 1 GB kazanmak için her hangi bir abonelik işlemi yapmanıza gerek kalmamıştır. Parasız 1 GB kazanmak tamamen parasızdır. Uygulama telefona indirili kullanıcı giriş yapıldığında dergilik parasız 1 GB hediyesi otomatikman hattınıza tanımlanacaktır.

 

Ek olarak dergilik 1 Gb hediyesinin yanında Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB web kazanabilirsiniz.

Dergilik uygulamasında parasız web kazanmak için her hangi bir abonelik şartı yoktur. Dergilik aboneliği için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Turkcell Dergilik Abonelik İptal

Turkcell deegilik abonelik iptal işlemini isterseniz dergilik içinde İptal edebileceğiniz benzer biçimde IPTAL DERGI yazıp 2200’a kısa ileti atarak iptal edebilirsiniz. Ayrıc Dergilik aboneliği iptali için Dijital Operatör uygulamasında aboneliklerin linkini tıklayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Ücretli Mi

Dergilik uygulaması indirmek ve telefonunuza yüklemek tamamen parasızdır ve size parasız 1 GB web hediyesi vermektedir. Dergilik uygulamasını indirmek ve kullanmak parasız olmasına rağmen Dergilik içinde satılan Dergilik Standart Paketi ve Dergilik Premium Paketi ücretlidir.

Dergilik uygulamasını yalnız parasız web kazanmak için telefonunuza indirdiyseniz kesinlikle ücretli abonelik almayın ve dergilik uygulamasını parasız web aldıktan sonrasında silin.

Turkcell Dergilik İndirmek Ücretli Mi

Dergilik uygulamasını indirmek ve telefona yüklemek kesinlikle parasızdır ve sizden asla ücret talep edilmez. Sadece dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus ise uygulamayı indirdikten sonrasında baze dergiler ve gazeteleri okumak için sizden abonelik talep edileceğini unutmamalısınız. Abonelik alam ücretlidir anacak isterseniz dergilik uygulamasını ücretsiz bir şekilde da kullanabilirsiniz.

 

Turkcell Dergilik Salla Kazan Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasında eğer dergilik uygulamasını telefonunuza indirirseniz çift doğrusu iki kez salla kazan yapma hakkı elde edersiniz. Salla kazan hafta da bir kez yapılmasına rağmen dergilik indirerek 2 kez salla kazan yaparak sürpriz hediyeler kazanırsınız.

Turkcell Dergilik Armağan Vermiyor

Dergilik ile tanışma 1 GB kampanyasından yararlanmak için son 1 yıl içinde Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içinde daha öncesinden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. 1 yıl içinde dergilik uygulamasında 1 kez 1 GB kazanabilirsiniz.

Dergilik indirdim web gelmedi diyorsanız problem 1 yıl içinde dergilik uygulamasını indirip armağan web aldığınızdan dolayı tekrardan web kazanamazsınız.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell Dergilik 1 GB parasız web iyi mi kazanılır sorusuna yanıt vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir