Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell dijital 2 GB kampanyası ile Dijital Operatör uygulaması üstünden paket satın alan müşterilerine 4 hafta süresince geçerli 2 GB armağan web vermektedir.

 

En fazlaca parasız web veren operatörlerden kabul edilen Turkcell belirtilen paketleri Turkcell Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr üstünden Banka kartı yada Kredi kartı ile alan müşterilerine anında 1 ay süresince geçerli 2 GB parasız web kazanacaklardır.

Yalnız faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanya ile sizlere parasız web kazanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Dijital 2 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell Dijital 2 GB kampanası Turkcell tarafınca hazır kartlı müşterileri yönelik olarak hazırlanmıştır. Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak belirtilen paketlerden her hangi birini yükleyen müşterilerine 2 GB armağan web verilecektir.

 

Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulaması üstünden kredi kartı yada banka kartı ile satın alan müşterilerimize 4 hafta süresince yurt içinde geçerli 2 GB cepten web armağan edilecektir.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyasına Iyi mi Katılırım

Turkcell bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz dijital 2 GB kampanyasına katılmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek dijital operatör uygulamasına belirtilen paketlerden her hangi birini yüklemek.

Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulaması üstünden belirtilen paketlerin kredi kartı yada banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan parasız web hattınıza otomatikman tanımlanacaktır.

 

Dijital 2 GB Kimler Katılabilir

Dijital 2 GB kampanyasına yalnız ön ödemeli hat sahipleri şu demek oluyor ki faturasız aboneler katılabilir. Her paket yüklemeye bağlı olarak hattınıza parasız web tanımlanır.

Dijital 2 GB Kampanyasında Geçerli Olan Paketler

Parasız web kazanmak için kampanya kampsamında olan paketler ise;

Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Hususi Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

2 GB Armağan İnternet Hattıma Ne Süre Yüklenir

Yukarıda belirtilen paketlerden her hangi birini Dijital Operatör üstünden satın aldığınızda 2 GB armağan web otomatikman hattınıza yüklenir. Her hangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamıştır.

Dijital 2 GB Kampanyası Bilgileri

 

  • Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulaması üstünden kredi kartı yada banka kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta süresince yurt içinde geçerli 2 GB cepten web armağan edilecektir.
  • Kampanyaya katılım için her hangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamıştır katılım otomatik gerçekleşir.
  • Armağan 2 GB web geçerlilik süresi 4 haftadır
  • Bilgilendirme SMS sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz
  • Yalnız faturasız hat sahipleri yararlanabilir

Sizlere bu yazımızda Dijital 2 GB parasız web kampanyası hakkında data vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir