Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

turkcell bedava internet

 

Turkcell eba 6 gb parasız web kampanyası Ulusal Eğitim Bakanlığı ve Turkcell tarafınca meydana getirilen antak kalma ile tüm öğrencilere 6 GB parasız web vermektedir.

 

Uzaktan eğitim sistemi için evden eğitim almak için kullanabileceğiniz EBA 3 GB parasız web faturalı ve faturasız tüm Turkcell abonelerinin kullanımına açıktır. Turkcell eba 3 gb armağan web eba.gov.tr ve EBA uygulaması içinde kullanılmak suretiyle 3 GB web hatlarını aylık olarak tanımlanacaktır.

Turkcell EBA mobil ve bilgisayardan kullanım için verilen 3 GB parasız interneti meydana getirilen düzenleme ile 6 GB olarak güncellemiştir.

Turkcell EBA 6 GB Parasız İnternet Nedir

Turkcell eba 6 gb parasız web Ulusal Eğitim Bakanlı tarafında Turkcell ile meydana getirilen antak kalma sonucu yürürlüğe giren parasız web kampanyalarından biridir. Turkcell tarafınca tüm faturalı ve faturasız hatlara tanımlanan 3 GB web eba.gov.tr ve EBA uygulaması içinde kullanılmaktadır.

 

Turkcell tarafınca yıl sonuna kadar her ay verilecek eba 6 gb parasız web tüm hatlara aylık olarak yüklenecektir.

EBA 6 GB İnternet Iyi mi Alınır Turkcell

Turkcell eba 3 gb parasız web kampanyası katılmak için BİP uygulaması içinde bulunan EBA kanalı takip etmeniz yeterlidir. BİP üstünden EBA kanalı takip ettiğiniz andan itibaren hattınıza gelen onay mesajı ile beraber hattınıza ilk ay 3 gb yerine 6 gb parasız web tanımlanacaktır.

İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Turkcell abonelerine açık olan bu kampanyaya katılmak için  BiP’in Keşfet bölümünder yer edinen EBA kanalı takip etmeye başlayabilirsiniz. Turkcell eba 6 gb bedeva web kampanyasına katılmak için sırasıyla yapmanız gerekenler ise;

 • Bip uygulamasına giriş yapın
 • Bip ana sayfanın altında bulunan keşfet linkine tıklayın
 • Üst bölümde bulunan arama kısmına EBA yazarak arama yapın
 • Arama sonucunda çıkan sonuçlardan EBA’ya tıklayın
 • EBA kanalı girdikten sonrasında 6 GB Paketini aktifleştirin linkine tıklayın
 • Gelecek onay mesajı ile beraber hattınıza 6 GB tanımlanacaktır

Turkcell eba kalan web bilgilerini sorgulamak için  KALAN yazıp 2222’e kısa ileti atmanız yeterlidir.

 

turkcell eba bedava internet

Turkcell EBA 6 GB İnternet Ne Zaman Kadar Geçerli

Turkcell bedava internet kampanyalarından önde gelen Turkcell eba 6 gb parasız web ilk olarak 3 GB olarak verilmesine karşın Ulusal Eğitim Bakanlığı ile yapılana antak kalma ile beraber 6 GB olarak tanımlanmasına karar verilmiştir.

Her ay otomatikman tanımlanan 6 GB parasız web yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. Hatlara tanımlanan 6 gb web 30 gün geçerli olacaktır. Eba aboneliğini iptal etmedikçe aylık olarak otomatik yenilenir ve her hangi bir ücret alınmaz.

Turkcell EBA Parasız İnternet

 • Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nedir?

Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına haiz olup EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara bir tek eba.gov.tr ve EBA uygulaması içinde kullanılmak suretiyle 3 GB web tanımlanacaktır.

 • Kampanya hangi yönlere geçerlidir?  

EBA uygulaması içinde ve eba.gov.tr mobil sitesi içindeki kullanımlarda geçerlidir.

 

 • Kampanya faydalarını ne süre kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

BİP uygulamasındaki EBA kanalını takip ettikten ve hattınıza gelen aktiflendirme bilgisi ulaştıktan sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi? 

Kampanya her ay yenilenmektedir.

 • Hangi ülkelerde geçerlidir?

Yurt haricinde geçerli paket değildir.

 

Turkcell EBA 3 GB Iyi mi İptal Edilir

Turkcell eba paketi kullanmayı düşünmüyor ve iptal etmek istiyorsanız Turkcell EBA 3 GB iptal işlemi için Turkcell Satın alan Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. BİP uygulaması üstünden EBA kanalı üstünden etken edildikten sonrasında iptal edilmedikçe yıl sonuna kadar kullanabileceğiniz  EBA paketi iptal işlemi için bir tek satın alan hizmetlerini aramanız gereklidir.

Turkcell eba web kazanma ve Turkcell eba 6 gb parasız web kampanyası hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.