Turkcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell hat kullanıcıları güncel kampanyalar ve uygulamalar yardımıyla parasız İnternet ve gb kazanmaları mümkün. İster faturalı olsun isterse faturasız parasız İnternet kazanmak için sizlere bu yazımızda en güncel kampanyalı ve parasız İnternet kazanma yollarını anlatmaya çalışacağım.

 

Turkcell parasız web kampanyalarından haberdar olmayan pek fazlaca şahıs iyi mi parasız web kazanacağını bilmiyor. Turkcell’in faturalı ve faturasız hat sahiplerine verdiği parasız İnternet paketlerine haiz olmak için yapmanız gerekenler ve şekilleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

202010 senesinde Turkcell abonelerine parasız intenet veren güncel detayları yazımızda bulabilirsiniz. Turkcell parasız intenet paketleriTurkcell parasız web paketi iyi mi yapılır?, Turkcell parasız web paketi iyi mi kazanırım sorusunun cevabı detaylı bir şekilde yazımızda…

Turkcell Faturalı Parasız İnternet Kampanyaları

Bir fazlaca turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri web paketlerinin genel anlamda fazlaca erken bittiğini çoğunlukla dile getirmişlerdir. Faturaya ek web paketi almak istemeyenler genel anlamda web paketlerinin yüksek olmasından yakındıkları için ücret ödemek yerine parasız web kampanyaları hakkında araştırma içine girmektedirler.

 

Turkcell faturalı hat sahipleri web kotaları bittiğinde hatları ya kısıtlamaya girer yada yüksek ücret ödeyerek ek paket almaktadırlar. Ücret ödemek yerine parasız web kazanarak istiyorsanız şu an güncel kampanyalardan size uygun olanları seçerek parasız gb kazanabilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz.

Turkcell Faturalı Parasız İnternet Paketleri

Turkcell armağan web kazanmak isteyenlerin ilk denemiş olduğu yöntemlerden biride Turkcell parasız web veren uygulamaları indirerek anında parasız web ve parasız gb kazanmalarıdır. Turkcell parasız web veren uygulamalar içinde size uygun olan uygulamayı indirerek anında parasız internetiniz hattınıza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması

 

Eğer turkcell hat kullanıyorsanız kesinlikle indirmeniz ihtiyaç duyulan uygulamalardan önde gelen Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonrasında her cuma günü Salla Kazan yaparak parasız web kazanabilirsiniz. Haftalık olarak web kazanmak için salla kazan yaparak parasız web alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Kısaca Arama Motoru Uygulaması

Turkcell’e ilişik olan uygulamalardan önde gelen Kısaca Arama Motorunu telefonunuza indirdiğinizde hattınıza anında 1 gb web yüklenecektir. Ek olarak tertipli olarak kısaca arama motorunu kullanarak daha çok parasız web kazanabilirsiniz. Kısaca arama motorunu 10 gün kullanarak 20 tane arama yaptığınızda tekrardan parasız web kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Kullanarak Parasız İnternet 

Turkcell’in en fazlaca kullanılan uygulamalarından önde gelen BİP ilk indirdiğinizde parasız 1 gb hattınıza yüklenir ek olarak uygulama içinde grup kurarak ve arkadaşlarınızla mesajlaşarak web kazanabilirsiniz. Bip uygulaması içinde bulunan  armağan yarışmaları ve Kim 1 GB İster yarışmalarında soruları doğru bilerek parasız web kazanabilirsiniz.

 

Tukcell BİP Nedir? Nasıl İnternet Kazanılır

Turkcell Goller Cepte Uygulaması Her Gole 100 MB 

Turkcell’in son zamanlarda en fazlaca kullanılan uygulamalarından önde gelen Goller Cepte uygulaması ile haftalık olarak parasız web kazanabilirsiniz. İlk indirdiğinizde derhal 500 mb web veren goler cepte uygulamasında belirlediğiniz takımın maçında atılan her gole 100 mb anında parasız web.

Turkcell Goller Cepte İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell parasız web veren tüm uygular hakkında informasyon almak için Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Turkcell Faturalı Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Turkcell parasız web kazanmak için deneyebileceğiniz yöntemlerden biride faturalı hat sahiplerinin otomatik ödeme talimatı vermeleridir otomatik ödeme talimatı verdiğinizde anında 1 gb hattınıza tanımlanacaktır.

Eflasyonla Topyekün Savaşım kampanyasına Bip üstünden katılarak hattınıza tanımlanan interneti anında 2 katına parasız olarak çıkarabilirsiniz. Turkcell Enflasyonla Savaşım 2 Kat Parasız İnternet Kampanyası 4.5 G kullanıcılarının interneti parasız olarak 2 katına çıkarmaktadır.

Turkcell’in gen kullanıcıları için devreye almış olduğu GNC uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde parasız web kazanabilirsiniz. Uygulama içinde ÇATLAT kısmına giriş yaptığınızda sürpriz hediyenizi derhal alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatlara Hususi Parasız İnternet

Turkcell faturalı hat sihpleri parasız web kazanmalarını elde eden bir öteki yöntem ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır.  Haftalık abonelik isteyen bu uygulama ile anında 1 gb web kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Paycell 3G kampanyası ile parasız 1 GB kazanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Anında armağan internetiniz hattınıza yüklenecektir. 1 yıl içinde her 100 tl yüklemenize ek olarak 1 gb web alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatlar İçin Parasız İnternet

Türkcell’in parasız web kampanyalarından önde gelen Turkcell GNÇ Parasız 1 GB İnternet kazanmak için BİP uygulaması içinde Keşfet bölümünden Turkcell GNÇ kanalına girmeniz ve GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB yazmanız kafi olacaktır. Turkcell armağan web kampayasından önde gelen Turkcell GNC 26 yaşından minik her insana parasız web vermektedir.

Turkcell alan kişi hizmetlerini aradığınızda eğer 2 dakikan fazla beklerseniz derhal 2 GB parasız web hattınıza yüklenecektir. Bir fazlaca kişinin bilmediği bu yöntem yardımıyla 2 gb parasız web kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir