Turkcell Faturasız Bedava İnternet

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell Faturasız Parasız İnternet;Kullanıcılarını düşünen ve oldukça büyük ehemmiyet veren Turkcell paketi biten müşterilerini düşünerek tamamen parasız olan kampanyaları devamlı armağan etmektedir. Bunun aslolan amacı paket bitiminde yada paket bulunmaması durumunda internetsiz kalmayı engellemektir.

 

Turkcell faturasız parasız web kazanmak isteyenler Turkcell faturasız parasız web paketleri ve Turkcell faturasız parasız web 2020 güncel kampanyaları hakkında detaylı informasyon yazımızda.

Turkcell Faturasız Parasız İnternet Paketleri

Turkcell faturasız hat sahipleri parasız web kazanmak için yapması gerekenleri yazımızın devamında.

  • Bip uygulamasını indirip, bolca bildiri atarak, arama yaparak, ya da keşfet bölümündeki ufak çaplı informasyon yarışmalarına katılarak parasız web kazanılabilir.
  • Google Play’den goller cepte uygulaması üstünden her hafta oynanan maçlardan 1 tanesini seçmek yeterlidir, maç bitiminde parasız web paketini almak için yeniden giriş yapılır ve hatta yüklenir.
  • Gene Bip uygulaması üstünden keşfet bölümünden sen yap diye kampanyasına katılabilir o haftanın istenilen ufak görevleri yaparak günlük 1GB tamamen parasız web kazanmak mümkündür.
  • GNC uygulamasında haftanın 2 günü yumurta çatlatıyor şansa bakılırsa saatlik, günlük 1GB parasız geliyor.
  • Bip üstünden haftalık puan yarışması mevcuttur. Ne kadar oldukça Bip üstünde zaman geçirilirse puan oldukça olur ve pazar günü dağıtılan parasız internetten 1GB ile 5GB arası armağan hatta tanımlanır.
  • Daha ilkin Dergilik, Lifebox, Upcall uygulamalarını indirmeyenler Google Play’dan indirip giriş yapmaları durumunda haftalık 1GB parasız web kazanırlar.

Turkcell Faturasız Parasız İnternet 2020

Turkcell faturasız parasız web kazamak için sizlere en güncel kampanyalar ve paketler hakkında informasyon vermek isterim.

 

Turkcell Faturasız 10 GB Armağan İnternet Kampanyası

Sim kartta yer edinen gizyazı ile armağan 10 gb parasız web kazanabilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kart sahibi faturasız hat sahipleri sim kartta bulunan şifreyi SMS olarak göndermeleri gerekmektedir. Sim kartta yer edinen gizyazı ile 6 ay süresince geçerli 10 GB armağan web kazanmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye bildiri göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Faturasız Dergilik İle Tanışma 1 GB Kampanyası

Parasız web kazanmak için Dergilik uygulamasına giriş yaparak 1 GB armağan web kazanabilirsiniz. Kampanyadan yalnız bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya periyodu süresince 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp 1 GB Web hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek şart Dergilik indirme değildir. Buna ek olarak, son 1 yıl içinde Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içinde daha evvelde 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. Kampanya yalnız yurtiçinde geçerlidir.

Dergilik servisine abone olma koşulu olmadan ve hiçbir ücret ödemeden parasız 1 GB kazanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Her kullanıcı 1 yıl içinde bu kampanyadan yalnız 1 kez yararlanabilir.

 

Turkcell Faturasız 4.5G Tecrübe etme Kampanyası Parasız İnternet

Tamamen parasız olan bu kampanya ile parasız web kazanmak için 4.5G uyumlu sim kart almak ve 4.5G geçiş yapmanız kafi olacaktır. Katılım için müracaat hayata geçirmeye gerek kalmamıştır 4.5G uyumlu hatta geçiş yaptığınızda armağan web otomatikman hattınıza yüklenecektir. Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını denetlemek için 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

GS Destek 1GB Parasız İnternet Kampanyası

Hem takımınız desteklemek hemde Galatasaray’ın kazanılmış olduğu her maçta günlük 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Galatasaray destek paketlerinden yararlanarak her hafta parasız web kazanmak için Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden her hangi birine geçiş yapmanız yeterlidir.

GS destek paketlerine abone olarak hem takımınız destekleyebilir hemde parasız her galibiyete armağan web alabilirsiniz. Detaylı informasyon için GS Destek Paketleri 1 GB İnternet Kazanma Paketi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Faturasız Parasız İnternetin Kampanyalarından Iyi mi Haberdar Olunur?

Kampanyalar devamlı değişebilmekte ya da süresi dolup tekrardan kazanmaya kapalı olabiliyor, yerine yeni kampanyalar çıkmakta fırsatları ve tarihleri kaçırmamak için Play Store’den Turkcell hesabımı indirip, giriş yapmış olup, sağ üst köşedeki arama motoruna basıp yeni tüm kampanyalara göz atılabilir.

 

Bunun haricinde Bip keşfet kanalında, GNC uygulamasında ve canlı alan kişi temsilcilerinden de yeni kampanyalar için informasyon alınabilir.

Alınan Parasız İnternetlerin Süreleri Ne Kadardır?

Çoğu zaman günlük ve haftalık olup günü kurtarmaktadır. Netice olarak küçük çaplı yarışmaların ve ya uygulamalara giriş yapılarak alınan parasız ufak paketlerdir. Bip üstünden girilen kampanyalar da tamamen kişinin etken olmasına bağlıdır, azca puan alınırsa 1 günlüktür, Turkcell parasız web eğer oldukça etkinlik yapılırsa 1 haftadır ve GB ‘ler hızla artmaktadır.

 

Bazı kampanyalar ise tamamen 1 kereliktir. Bazıları ise hafta da bir kezdir. Burada mühim olan istenilen ufak görevleri yerine getirerek hızla kazanmaktır. Lüzumlu uğraşlar verilirse bolca GB almak hem de tamamen parasız almak mümkün ve kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir