Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri; Devletimizde 3 büyük operatör hizmetlerinden kabul edilen Turkcell ailesi müşterileri için en uygun fiyatlarıyla ve parasız armağanları ile kullanıcılarına faturasız web paketlerini fırsat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

 

İyi bir çekim gücüne haiz olan Turkcell çıkardığı kampanyalarıyla ve her hafta parasız dağıttığı salla kazan armağanları ile halk içinde ön plandadır.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerine Iyi mi Haiz Olunur?

  • Turkcell hesabım üstünden online işlemler de alınmak istenen faturasız web paketi seçilir. Sonrasında kredi kartı detayları girilir ve telefona gelen banka onay kodu girilerek işlem tamamlanır.
  • Turkcell tim bayilerinde kolayca web paket yüklemeleri yapılmaktadır.
  • Bunların yanı sıra Bip, GNC, goller cepte ve Turkcell hesabım uygulamaları indirilerek, ücretli ve parasız Turkcell faturasız web paketleri kolaylıkla alınabilmektedir.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin İçeriği Nasıldır?

 

Müşterilerine ve kaliteye ehemmiyet veren Turkcell ailesi paketleri yaşa, kullanımlara, tarifeler ve mesleklere bakılırsa içeriğini değişik sunmaktadır.

  • 26 Yaş ve altında olanlara, talebe, asker, engelli ve işgören olanlara ayrı ayrı bolca internetli ücretli ve parasız paketler sunmaktadır.
  • Türkcell ailesine yeni gelen müşterilerini de unutmayan Turkcell interneti oldukça bolca tutarı azca olan paketleri alma fırsatını vermektedir.
  • Satın alan memnuniyetine oldukça büyük seviyede ehemmiyet veren Turkcell ailesi müşterilerini mağdur internetsiz kalmasın diye en uygun fiyatlarıyla GB si bolca Turkcell faturasız web paketlerini çıkarmaktadır

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri 2020

Turkcell faturasız hat kullananların kullanabilecekleri web paketleri ve tarifeleri hem yeni hazır kart alan müşterileri hemde hattınız faturalıdan faturasız hatta taşıyanlara uygun paketlerdir.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Paketi

Hoş Geldin 2 GB Paketi ile 2 GB web, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB içermektedir. Bu tarifeye geçmek isteyenler 90 gün içinde hattını taşıyan yada yeni faturasız hat alan tüm Turkcell abonelerin kullanımına açıktır. Turkcell sefalar getirdin paketini almak ve bu tarifeye geçmek için  HOSGELDIN 2 GB yaz 2200’a kısa ileti göndermeniz yeterlidir.

 

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Paketi

Hoş Geldin 4 GB Paketi ile 4 GB web, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle! Üstelik 12 ay süresince pakete ek ayda +3GB daha Haydi Gel kampanyası ile armağan! Turkcell bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz tarifelerden kabul edilen sefalar getirdin 4 GB paket 12 ay taahhüt verildiğinde her ay 3 GB web armağan etmektedir.

Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin Paketi

25 yaşından minik hazır kartlı abonlere yönelik GNÇ sefalar getirdin paketi 5 GB, 6 GB ve 15 GB olmak üstü 3 değişik tarife içermektedir.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi:  25 yaş ve altına hususi; her yöne 2 GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3 GB web ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB armağan. Paket fiyatı 25 TL.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi: 25 yaş ve altına hususi; her yöne 10 GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 5 GB web ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 5GB armağan paketi fiyatı 49 TL.

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi: 25 yaş ve altına hususi; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB web ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB armağan. Paket fiyatı 34 TL.

 

GNÇ sefalar getirdin ve GNÇ avantaj paketleri yalnız 25 yaşından minik bireyler katılabilir. Hazır kartlılara yönelik bu paketler dijital operatör ve Turkcell mağazalarında taahhüt vererek 12 ay süresince kullanabilirsiniz. Kampanya yeni hat alan yada hattını taşıyan Turkcell abonelerine özeldir.

Turkcell Lıfecell Hoş Geldin Paketi

Lifecell’de her şey için bol miktarda web var! Uygulamalarda geçerli 20 GB ve öteki kullanımlar için 5 GB ile netin sonsuz dünyası cebinizde! 500 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş! Lıfecell sefalar getirdin paketi aylık 34 TL olarak tüm faturasız hat kullanalara yönelik paketlerden biridir.

  • BiP aramayla her yöne 1000 dk (ister ev, ister iş, ister cep). Aradığın kişinin BiP’i olmasa bile BiP’ten her yöne 1000 dk ile dilediğini arayabilirsin.
  • BiP’ten BiP’e sınırsız konuş.

Turkcell Faturasız İle Hususi Fırsat Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahipleri faturasız hatta geçtiklerinde 30 gün içinde seçim yaparak ister 1000 dakika isterse 2 GB web sahibi olabilirler. Turkcell faturasız hat sahibi olduktan sonrasında 12 ay süresince  1000DK yada 2GB web kazanmak için hatlarına 25 TL yüklemeleri gereklidir. Hattınızı Turkcell taşıdıktan sonrasında 90 gün içinde ILFATURASIZ 2GB yada ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200 kısa ileti göndermeniz yeterlidir. Artık 12 ay süresince her 25 tl yüklemenize otomatikman hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

 

Turkcell faturasız ile hususi fırsat kampanyasının geçerli olduğu iller İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır, Mersin’dir.

Turkcell Faturasız İnternet Tarifeleri

Turkcell faturasız web tarifelerinden kabul edilen Bolca GB tanışma seti kampanyası ön ödemeli hat almak isteyen müşteriler için çıkarılan mükemmel paketlerden biridir. Faturasız bolca GB tanışma seti için hazır kart alan abonelere  30 gün süresince kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi edilerek hatları açılacaktır.

Bolca GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün süresince kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Ek olarak bu kampanyada 120 gün içinde hatlarına 34 TL yükleyen tüm abonelere 30 gün geçerli 20 GB web hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.

Turkcell Faturasız Parasız İnternet Paketleri

Turkcel faturasız parasız web kazanmak isteyenler yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell taşıdıklarında 3 GB web armağan. 12 ya süresince her ay 1 ve 3 GB web kazanmak için hattını 25 ile 27 lira yükleme yapmış olursanız 1 GB 27 lira üstü yükleme yapmış olursanız 3 GB web 12 ay süresince armağan.

 

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin Avantajları 

İçeriği bolca GB’ler olup parasız ya da ücretleri makul olan paketlerdir. TL yetersiz olduğunda yakınlarınızdan kolaylıkla TL istenebilir ya da ön ödeme TL ile 8 TL hattınıza tanımlayabilirsiniz. Paket bitmesi durumun da sayısız parasız web kampanyaları yardımıyla bolca GB’li web sahibi olunabilir. Bip uygulaması birçok armağan Turkcell faturasız web paketleri dağıtmaktadır. Yapılması ihtiyaç duyulan aşağıda yazılan sayfaları keşfet bölümünden takip ederek katılım sağlamaktır.

Haydi gel paketine iştirakı için her hangi bir ileti atmanıza gerek kalmamıştır. Faturasız hat alan yada hattını taşıyan tüm Turkcell aboneleri otomatikman iştirak edecektir. 25 TL üstü yükleme yaptığınızda GB hattınıza otomatikman yüklenecektir.

Turkcell Hazır Kart TL Hediyeli Tanışma Seti

Yeni faturasız hazır kart alan Turkcell aboneleri yeni hatlarına 25 TL bakiye ve 6 GB web yüklenecektir. Ek olarak yeni hat alan Hazır kartlılar hat açıldıktan 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200 gönderirse 90 gün içinde hatlarına 25 TL bakiye yüklediklerinde 5 GB daha parasız web kazanacaklar. Hediyeli tanışma setine saahip olmak için Turkcell Mağazalarında gitmeniz gereklidir.

Satın alan Memnuniyetine Ehemmiyet Verilen Hizmet Kalitesi

 

 

Bir tek alan kişi memnuniyetine ehemmiyet veren Turkcell ailesi yeni ve kişiye hususi paketler çıkarmak için gece gündüz iş koşturmacasındadır. Bu paketler Turkcell hesabım uygulaması üstünden ya da 532 alan kişi hizmetlerinden canlı ve ya tuşlama yapılarak kolayca ulaşılabilir. *100# arama tuşuna basılarak karşınıza çıkan seçeneklere bakılırsa de paketler incelenip tuşlama yapılarak alınabilir. Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan firmanın kampanyaları ve tarifeleri her koşulda her kullanıcıya hitap edecek rakamlar ile müşterilerine sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir