Turkcell GNC Bedava İnternet

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell GNC Parasız Web 2020; Turkcell GNC uygulaması, son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Gençlerin buluşmuş olduğu ortak toplumsal medya uygulaması konumundaki bu uygulamaya Android kullanıcıları Google Play üstünden, iOs kullanıcıları ise App Store üstünden erişebilir ve GNC indirme yapabilir. GNC iyi mi indirilir diye soranlara belirtmek gerekir ki, bu uygulamayı yukarıdaki yollardan biri ile cihazınıza yükledikten sonrasında artık sırada bunu cihazlarınıza tanıtmak kalacaktır.

 

Turkcell GNC uygulamasını yükleme işlemi sonrasında artık kullanabilir ve bundan sonrasında bu uygulama ile “sosyallik” adına birçok şeyi yapabilirsiniz. Doğal ki buna ilave olarak Turkcell gnc parasız web 2020 kazanma şansını da yakalamış olacaksınız. Sosyallik dedik bundan dolayı GNC uygulaması hakkaten de sizler için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Çevrenizdeki en güzel butikler, sanat merkezleri, AVM’ler, indirimler ve kampanyaları, konserler ve davetiyeler, satın alma kodları ve indirim kodları…. Kısacası GNC ile neler yapılabilir sorusunun en net cevabı oldukca geniş bir yelpazede değerlendirilebilir. Sadece burada bizi ilgilendiren kısma derhal geçelim.

Turkcell GNÇ Parasız İnternet 2020

Turkcell gnc parasız web 2020 için bu uygulamayı indirdikten sonrasında ÇATLAT kısmını kullanmanız gerekiyor. ÇATLAT kısmı ne peki? Turkcell GNC uygulaması ÇATLAT oyunu, sizlere mükemmel ödüller sunan ve bunların içinde parasız Turkcell web hediyesinin de olduğu birçok hediyenin sunulmuş olduğu kısımdır.

 

ÇATLAT Oyunu Iyi mi Oynanır?

Bunun için GNC uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında ÇATLAT yazısının üstüne tıklamanız gerekiyor. Yumurta simgesi olan bu kısım, uygulanmak suretiyle sizlerden iki gün seçmenizi istiyor. Haftanın değişmeyen bu iki gününü belirlerken, ihtiyacınızın en fazla olduğu günleri seçmenizde ve araya gün koymanızda yarar var. Her hafta aynı günlerde toplamda 2 kez olmak suretiyle ÇATLAT hakkınız var.

Çatlat oyunu oynamak için yumurtanın üstüne tıklamanız gerekiyor. Sadece öncesinde GPS ayarınızın yapılmış olması gerekiyor. GPS ve çatlat ne ilgi diye soracaktır olursanız; GNC uygulamasının hem de toplumsal reklamcılık yaptığını ve etrafınızdaki marka ve alışveriş merkezlerinin indirimlerini takip etmenizi sağladığını ve bu yüzden konumunuza gerekseme duyduğunu belirtmek gerekir.

Çatlat için her hafta seçtiğiniz o iki gün için sisteme girmeniz ve hakkınızı kullanmanız gerekiyor. Bir sonraki güne kesinlikle hakkınız devredilmiyor ve sistemde depolanmıyor. Bir tek o günlerde gelip çatlatmanız gerekiyor.

 

Genç Turkcell Armağan İnternet 2020

Genç Turkcel müşterilerine hususi olarak hazırlanmış olan GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile gnç ıuygulamasını telefonunuza indirerek haftada 2 kere yumurta çatlatabilirsiniz. Genç Turkcel armağan web kampanyası ile haftada 8 GB kadar armağan web anında kazanabilirsiniz.

Genç Turkcell Parasız İnternet Iyi mi Yapılır?

Turkcell GNÇ öteki adı ile genç turkcell olmak için 26 yaşından ufak olman kafi. Turkcell ve öteki operatörlerin dahi kullanabileceği GNÇ uygulamasında parasız web kazanmak için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir.

Faturalı ve faturasız 26 yaşından ufak Turkcell müşterileri kucak kucak parasız web veren GNÇ hayatına giriş yapmak için hattını taşıdığında hoşgeldin hediyesi olarak hattınıza 8 GB parasız web tanımlanacaktır.

26 yaşından ufak yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell’e taşıdıklarında toplamda 8 GB parasız web 4 ay süresince her ay 2 GB olacak şekilde hattınıza yüklenir.

Turkcell GNÇ Parasız İnternet

Turkcell GNÇ üyesi olan faturasız hat sahipleri seçtikleri pakete nazaran her ay parasız web kazanmaktadırlar. Aslına bakarsanız GNÇ üyesiyseniz hattınıza minimum 30 TL yükleyerek derhal 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Ek olarak parasız toplumsal medya paketleri ve ücresiz Fizy hediyesi ek olarak hattınıza tanımlanacaktır.

 

Turkcell GNC Çatlat Hangi Armağanları Veriyor?

En oldukca dört gözle beklenen konulardan biri de Turkcell GNC Çatlat hangi armağanları veriyor sorusu. Aslen açıkça belirtmek gerekir ki bunun bir sınırı yok. Kısaca daha doğrusu her gün yeni teklifleri görebiliyoruz. Bu yüzden en oldukca bilinenlerini söylemek gerekirse; GNC 1 GB web hediyesi, GNC 2 GB web hediyesi, GNC 3 GB web hediyesi, GNC 4 GB web hediyesi, GNC 10 GB web hediyesi gösterilebilir. Sadece dakika ve SMS için de ayrı ayrı hediyelerin geldiği bir gerçek.

GNC’den daima web kazanamayabilirsiniz. Kısaca bu bir tek sizin Çatlat’ma şansınıza bağlı. Eğer hediyeleriniz bir süre web gelirse, sonrasında uzun bir zamana kadar bu armağanlara benzer teklifler de gelecektir. Teklifler; GNC’nin bazı koşullardan sizlere sunmuş olduğu teklifleri kapsar. 24 saat içinde 2 TL’ye 500 MB web kazan. 24 saat içinde 20 TL ve üstü yükleme yapın 2 GB kazanın, X firmasından 100 TL ve üstü alışveriş yapın 5 GB kazanın şeklinde. Tüm bu ve daha çok Turkcell GNC armağan web kampanyaları için takipte kalınca. Bundan dolayı ilerleyen günlerde bu mevzuda sizlere oldukca daha çok seçenek sunmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir