Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell GNÇ çatlak web kampanyası 26 yaşından küçül her insanın katılabileceği armağan web kampanyalarından biridir. Bol miktarda parasız web dağıtan GNÇ çatlak ile 8 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz.

 

Turkcell GNÇ çatlak uygulamasını telefonunuza indirerek haftada 2 kez katılabileceğiniz bu yarışmaya yumurta çatlatarak hediyeler kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda gençler tarafınca sevilen gnç çatlat nedir, hediyeler nedir, gnç çatlat iyi mi oynanır ve gnç çatlat web kampanyası hakkında informasyon vermeye çalışacağım.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası Nedir

Turkcell gnç çatlat 26 yaşından minik abonelerine yönelik olarak yapmış olduğu uygulamalardan biridir. Bilhassa gnç çatlat tarifesi ile sürpriz hediyeler ve kucak dolusu parasız web kazanabilirsiniz.

 

Haftada 2 kez olmak suretiyle sizin belirlediğiniz günlerde yumurta çatlatarak hediyeler kazanmanızı sağlar. Turkcell gnç çatlat armağan interneti kap kampanyası uygulamayı telefonunuza indirip Çatlat kısmına giriş yaptıktan sonrasında derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kampanyasına Iyi mi Katılabilirim

GNÇ çatlat armağan interneti kap kampanyasına katılmak için GNÇ uygulamasını mobil telefonunuza indirip ÇATLAT kısmına giriş yaparak armağan kazanmak istediğin haftanın 2 gününü belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu haftanın 2 gününde uygulama içine girip yumurta çatlatarak armağan kazanırsınız.

GNÇ çatlak kampanyasına ilk kez girdiğinizde karşınıza çıkacak yumurtaları derhal kırmaya başladıktan sonrasında seçtiğiniz tarihlerde yine giriş yaparak yumurta kırmaya devam edersiniz.

 

GNÇ çatkat armağan web kampanyası ile 1 hafta içinde bir tek 2 kez yumurta çatlatabilirsiniz. En sık sorulan sorulardan biri ise gnç çatlat kazan gün değişiklik yapma iyi mi yapılır sorusudur.Kampanyaya katılım gerçekleştirip tanım ve gün belirledikten sonrasında bu tarihler ve günleri asla değiştiremezsiniz.

Saatlik armağan web yumurta çatlattığınız benzer biçimde ileti ile size derhal bildirilecektir. 1 TL karşılığında 1 GB web hediyesi ise gelen mesaja onay verdikten sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz ve 24 saat geçerlidir.

Yumurtayı çatlatan her insana 1 saatlik web armağan gelen SMS 1 tl karşılığından onay verilirse 24 saat geçerli 1 GB parasız web kazanırsın. Gnç çatlat kazan uygulamasını kullanırken konumunuzun açık olması gereklidir.

GNÇ Çatlat Müracaat SMS’i Ücretli Mi

Turkcell GNÇ çatlat web kampanyasına katılım parasızdır. Anacak Yumurtayı çatlatan her insana 1 saatlik web armağan verilmektedir. Gelen SMS 1 tl karşılığından onay verilirse 24 saat geçerli 1 GB parasız web kazanırsın. GNÇ çatlat ücretli mi sorusuna verilecek yanıt parasızdır.

GNÇ Çatlat Armağanları Nedir

Gnç çatlat ile hangi armağanları kazanabileceğiniz hakkında informasyon vermek isterim. İşte gnç çatlat armağanları;

 

HEDİYELER ve FIRSATLAR DETAYLAR
1 Saat İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 saat süresince geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
3 Saat İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 3 saat süresince geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Haftalık 1 GB İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta süresince geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Haftalık 2 GB İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta süresince geçerlidir ve 2 GB ile sınırlıdır.
Aylık 1 GB İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay süresince geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Aylık 5 GB İnternet Armağan web paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay süresince geçerlidir ve 5 GB ile sınırlıdır.
1 TL’ye 1 GB İnternet İnternet paketi informasyon SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün süresince 1 GB olmak suretiyle tanımlanacaktır. Katılım bilgileri alttadır.
5 TL’ye 2 GB İnternet İnternet paketi informasyon SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 2 gün süresince 2 GB olmak suretiyle tanımlanacaktır. Katılım bilgileri alttadır.
2 TL’ye 2 GB İnternet İnternet paketi informasyon SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün süresince 2 GB olmak suretiyle tanımlanacaktır. Katılım bilgileri alttadır.

gnç çatlat kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Parasız İnternet Kampanyası Iyi mi İptal Edilir

Turkcell gnç çatlat armağan web kampanyasına katılım parasız olmasına rağmen bir tek yumurta çatlatırken gelen SMS onay verilirse 1 TL karşılığında 24 saat geçerli 1 GB web verilmektedir. Eğer bunu iptal etmek istiyorsanız 1 TL’ye 1 GB web paketini IPTAL GNC1TL yazıp 2200’a kısa ileti göndererek iptal edebilirsin.

Turkcell GNÇ Çatlak Hilesi

Oldukça sık sorulan sorulardan biride Turkcell GNÇ çatlat hilesi, gnç çatlat kazan hilesi iyi mi yapılır sorusudur. Bilmenizde fayda olacak ilk kurak kesinlikle bunun bir hilesinin olmamasıdır. Bir tek suni zeka ile çalışan bu uygulama tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell’e geldikleri yıl, ödeme tipi ve abonelik tipi bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere nazaran algoritma tarafınca belirlenecek şekilde ek hediyeler verilmektedir.

 

Şu demek oluyor ki siz düşük satmaca ödüyorsanız yada hattınıza yükleme yapmıyorsanız Turkcell size iyi hediyeler vermeyecektir. Turkcell gnç çatlat hilesi yoktur bir tek iyi ödeme meydana getiren ve armağanları toplayan abone vardır.

GNÇ Çatlat Konumunuz Tespit Edilemedi Hatası

Turkcell gnç çatlat konum bulma hatası bu uygulamayı kullananların oldukca sık yaşamış olduğu sorunlardan biridir. Konum açık olmadan kullanmayacağınız gçn yumurta çatlat uygulamasına giriş yaptığınızda gnç çatlat konumunuz tespit edilememiştir hatası alabilirsiniz.

Bu şekilde bir durum ile karşılaşırsanız telefonunuzu bir kez kapatıp açın ve ilk olarak konumunuzu açtıktan 1 dk sonrasında uygulamaya giriş yapın.

GNÇ Çatlat Ileti Gelmiyor Problemi

Genel anlamda ileti gelmiyor yada giriş yapamıyor problemi yaşayanlar bu mevzudan dolayı oldukça şikayetçiler. Kimi zaman giriş yaparken ileti gelmemesi yada geç gelmesi sebepleri içinde konum ve lokasyon açık olmaması yada kullanılan hattın sahibinin yaşlarının 26’dan büyük olması niçin içinde yer alır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir