Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

turkcell bedava internet

 

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi; Turkcell’in gençlere yönelik olarak sunmuş olduğu hizmetlerden önde gelen GNÇ çatlat kazan kampanyası ile haftada 2 kere yumurta çatlatarak parasız web kazanabilirsiniz.

 

26 yaşından küçük gençlerin katılabileceği GNC çatlat kazan kampanyasına ile parasız web, dakika ve SMS kazanmanız mümkün. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirerek çatlat kazan kampanyasından parasız web kazanmak için sizlere Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi hakkında data vermeye çalışacağım.

26 yaş altı gençlerin GNÇ uygulamasını indirdikten sonrasında belirledikleri haftanın 2 günü yumurta çatlatarak bir birinden muhteşem bir oldukça armağan kazanmaları mümkün. Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası ile sizlere haftalık hediyelerinizi alabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell gnç çatlat hilesi iyi mi yapılır? Turkcell gnç çatlat kazan hilesi var mı sorularına cevap vermeye çalışacağım.

 

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi

GNÇ çatlat kazan hilesi yapmadan ilkin Turkcell GNÇ’li olmasınız gerekmektedir. 26 yaşından küçük bireylerin GNÇ boneliklerine başlatmaları ve GNÇ uygulamasını telefonununa yüklemesi gereklidir.

Turkcell gnç paket tarifelerinden her hangi birine geçiş yaptıktan sonrasında artık GNÇ çatlat kazan hilesi yapabilirsiniz. Konum ve lokasyona bakılırsa armağan web veren Turkcell GNÇ ile parasız web kazanmak için uygulamanız gereksinim duyulan bazı yöntemler bulunmaktadır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Iyi mi Yapılır?

Turkcell gnç çatlat hilesi yapmak için size 2 değişik yöntem anlatmak isterim. Turkcell GNÇ uygulamasını  Play Store ya da App Store üstünden indirdikten sonrasında uygulamaya ilk kere giriş yapanlar haftada 2 kere yumurta çatlatacağı günü belirlemelidir.

 

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapılır düzgüsel hakkınız kullanarak yumurta çatlatılır
  • Yumurta tam kırılmak üzereyken uygulamadan çıkılır ve tüm veriler silinir
  • Verileri sıfırladıktan sonrasında kazandığınız armağan size ileti olarak bildirilir
  • VPN kullanarak tekrardan giriş yapılır veriler sıfırlandığı için giriş bilgileri ve gizyazı ile giriş yapılması gereklidir
  • VPN ile giriş yaptığınızda yumurtanın gene durduğunu görürsünüz
  • Tekrardan yumurta çatlatarak hediyenizi alabilirsiniz

Telefondan verileri silmek için ayarlar kısmında tüm verileri sıfırlayabilirsiniz. Yumurta çatlama anında çıkış yapmanız gerekmektedir. VPN ile giriş yaptıktan sonrasında uygulamaya giriş yapmanız gereklidir.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell çatlat kazan hilesi yapmak için deneyebileceğiniz diğeri bir yöntem ise sahte konum uygulaması kullanarak bulunduğunuz konumdan değişik bir konumdan armağan kazanmaktır.

Bulunduğunuz lokasyon ve konum konum değişikliği ile parasız web kazanmanız mümkün. Telefonunuza indireceğiniz sahte konum yada Fake GPS ile değişik hediyeler vermektedir.

Sürekli aynı konumdan yumurta çatlatmak size genel olarak 1 saatlik 1 GB web verirken değişik konumlarda yumurta çatlatmak günlük, haftalık yada aylık parasız intenret kazanmanızı sağlar.

GNÇ Çatlat Kazan Armağanları

Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası ile biri birinden değişik parasız web kazanabilirsiniz. 1 saat, 3 saat, 6 saat ve 12 saat parasız netin yanında günlük, haftalık ve aylık 1 GB ile 5 GB web kazanmanız mümkün. Ek olarak 1 TL 1 GB ve  2 TL 2 GB en sık çıkan hediyelerdir.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi hakkında data vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.