Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell GS destek paketi ile hem taraftarı olduğunuz takıma destek olabilir hemde her galibiyete parasız 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Galatasaray destek paketi yardımıyla sizlere hem taraftarı olduğunuz takıma ekip kazanabilir.

 

Turkcell tarafınca yıl sonuna kadar geçerli olan GS Destek paketine geçerek 5 tl karşılığında 1 gb parasız interneti kazanmak için Sarı Kırmızı Destek paketlerinden birine geçiş yapmanız kafi olacaktır.

Turkcell kullananların Galatasaray maçlarında her galibiyete 1 gb armağan web kazanmaları bireysel müşterilerine açıktır. Süper lig maçlarında kazanılan her yengi sonrası hattınıza otomatikman parasız internetiniz tanımlanacaktır.

Turkcell GS Destek Paketi Iyi mi Yapılır

Galatasaray destek paketi bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler açıktır. Sizlerde bu paketlerden birine geçerek gs destek paketlerinden birine haiz olabilirsiniz.

 

Ek olarak gs destek paketi için GS5 yazıp 2200’a SMS gönderdiğinizde paket hattınıza otomatikman tanımlanacaktır.  GS destek paketi hattınıza tanımlandıktan sonrasında parasız 1 gb web için telefonunuzun ileti kısmına SARI PAKET yazıp 2222 gönderdiğinizde kampanyaya katılımın sağlanacak ve bilgilendirme mesajı gelecektir.

GS Destek Paketleri Nedir

Turkcell tarafınca şu an içi GS Destek paketleri şu an için 3 tanedir bunlar ise;

  • GS Destek paketi Sarı Paket

Satı paket aylık 5 tl katılım için GS5 yazıp 2222 ileti göndermeniz kafi

 

  • GS Destek Paketi Kırmızı Paket

Kırmızı paket aylık 7 tl katılım için GS7 YAZIP 2222 ileti göndermeniz yeterlidir.

  • GS Destek Paketi Şampiyon Paket

Şampiyon paket  aylık 9 tl katılım için GS9 yazıp 2222 ileti göndermeniz kafi

Bu paketleri tarifenize ek olarak olabilirsiniz.

İnternetiniz bittiğinde turkcell ek web paketi almak yerine gs destek paketini ucuza alarak 1 gb web tercih etmek oldukça mantıklıdır.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi 1 GB Parasız İnternet

İster faturalı olsun isterse faturasız hat sahipleri 5 TL karşılığında destek paketlerinden birini satın almaları gerekmektedir. Turkcell galatasaray destek paketi sahibi olmak için 2 tane ileti atmanız lüzumlu ilk olarak galatasaray destek paketlerinden birine geçmeniz gerekecek sonrasında ise parasız web almak için tekrardan ileti atmanız gereklidir. Yapmanız gerekenler ise;

  • GS5 yazıp 2200 yazarak sms göndererek destek paketine geçiş yapmalısınız
  • SARI PAKET yazıp 2222 ileti atarak parasız internetinizi anında alabilirsiniz.

Hattınıza anında 1 GB İnternet tanımlandıktan sonrasında bu paket yardımıyla her hafta sonu süper lig maçlarında alınan galibiyete karşılık parasız web extra kazanacaksınız. Kucak kucak web veren bu tarife sizler için sürpriz hediyeler ile doludur.

 

Turkcell GS destek paketleri her ay 5 TL sizden ücret alacaktır. Bu paketi kullandığınız süre süresince 5 tl otomatikman faturanıza otomatikman yansıtılacaktır. Ek olarak bu ücret karşılığında size 1 gb armağan web verilecektir.

Turkcell GS Destek Paketi Iyi mi İptal Edilir

Turkcell GS Destek 1 GB parasız web paketi arzu ettiğiniz zaman iptal edebileceğiniz kampanyalardan biridir. Her ay ücret ödemek istemiyorsanız paketi iptal etmek için satın alan hizmetlerini arayabilir yada Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz.

Ek olarak bu paketi ileti yolu ile iptal etmek için IPTAL GS5 yazarak 2200 ileti göndermeniz yeterlidir paketinizi derhal iptal edilecektir.

Bir kez katılım sağladığınızda paket her ay otomatik yenileceğinden ilerleyen aylarda kullanmak istemiyorsanız paketi arzu ettiğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell GS Destek Paketi Hangi Tarihler Içinde Geçerli

Galatasaray taraftarları tarafınca oldukça beğenilen gs destek paketi yıl sonuna kadar geçerlidir. Kampanya tarihinde değişim yapılmaz ise yıl sonunda bu kampanya bitecek.

Galatasaray Destek Paketine Katılım Şartları Nedir

  • Bu kampanya 31.12.2020 evveliyatına kadar geçerlidir
  • Kazanılan web öteki aya devredilmez
  • 1 gb armağan web hattınız 24 saat içinde yüklenecektir
  • Parasız web paketinin %80 bittiğinde bilgilendirme mesajı gönderilecektir
  • Kampanyaya katılım otomatiktir her ay yenilenir

Kampanyaya katılım tutarı 5 tl olmasına karşım parasız web için atılan ileti için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Peki ya siz Turkcell GS Destek paketi 1 gb web hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir