Turkcell Hediye Havuzu

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell armağan havuzu ile parasız web, konuşma ve SMS kazanmanız mümkün. Turkcell armağan havuzuna giriş yaparak parasız web kazanmak için yapmanız gerekenler yazımızda.

 

Turkcell hesabım uygulaması olan Derhal Dijital Operatör Uygulaması üstünden hesabınıza giriş yaparak ister günlük 1 GB yada 5 GB kazanın isterseniz kazandığınız parasız GB sevdiklerinizle paylaşın. Turkcell armağan havuzunda kazandığınız armağanları görebileceğiniz şeklinde katılıp parasız kazanabileceğiniz armağanları görebilirsiniz.

Turkcell armağan havuzu 2020 kampanyaları ve parasız hediyeleriniz kazanmak oldukça kolay. İşte armağan havuzu parasız web, dakika ve sms kazanma yolları.

Turkcell Armağan Havuzu Nedir

Turkcell armağan havuzu Turkcell müşterilerinin armağan dakika, ,web ve sms kazanmasını elde eden dijital operatör uygulamasıdır. Turkcell parasız web aramak yerine bu uygulama üstünden armağanları görebilir ve size uygun armağanları anında kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirip giriş yaptığınızda armağan havuzunu görebilir ek olarak size hususi kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Armağan Havuzu Iyi mi Yapılır

Turkcell armağan havuzuna girerek armağan kazanmak için Dijital Operatör Uygulaması üstünden Armağan Havuzu’na giriş yapmanız gerekmektedir. Armağan havuzuna giriş yaptıktan sonrasında kazanabileceğiniz ve kazandığınız tüm armağanları tek sayfa üstünden detaylı bir şekilde görebilirsin ek olarak ilerde kazanmak için katılabileceğiniz kampayanlar ve yarışmalarda bu sayfada detaylı bir şekilde sayfada gösterilmiştir.

Armağan havuzunda bulunan parasız kampanyalardan dilediğinie katılabilir ve parasız 1 GB, 5 GB  parasız internetiniz derhal alabilirsiniz. İşte armağan havuzunda bulunan yarışmalar ve parasız web kampanyaları.

 

Turkcell Armağan Havuzu Parasız İnternet ve Dakika

  • Turkcell Armağan Havuzu Günlük 1 GB

Turkcell armağan havuzundan günlük 1 G web kazanmak için BİP  sen yap diye kanalını takip ettikten sonrasında fizy üstünden 25 şarkı dinledikten sonrasında günlük parasız 1 GB web anında hattınıza yüklenecektir. Hediyeler haftalık olarak verilmektedir her hafta katılabilirsin

  • Turkcell Armağan Havuzu Haftalık 5 GB 

Turkcell faturalı hat sahipleri armağan havuzu otomatik ödeme talimatı verdiklerinde anında 5 GB parasız web kazanmaktadırlar.

  • Turkcell Armağan Havuzu Aylık 1 GB İnternet Armağan

Fizy premium’a katılan her insana aylık 1 GB web. Fizy premium kayıt olduktan sonrasında armağan web her ay hattınıza otomatikman yüklenecektir.

  • Turkcell Armağan Havuzu Sürpriz Nokta

Turkcell supriz noktaya gidenler extra web, dakika ve sms kazanıyor Turkcell İletişi Merkezlerinde bulunan sürpriz nokta ile kazanmak oldukça kolay.

  • Turkcell Armağan Havuzu Joker Armağan Hakkı

Joker armağan hakkı genel anlamda tarife değişikliği yapanlar verilen extra armağan web hakkındır. Joker hakkınız var armağan GB kazabilirsiniz.

 

  • Turkcell Armağan Havuzu Haftalık Sürpriz Armağan

Her hafata meydana getirilen salla kazan ile armağan web, dakika ve sms kazanmak isterseniz armağan havuzu üstünden salla kazan yaparak sizlere birinden değişik armağanları alabilirsiniz.

  • Turkcell Armağan Havuzu Doğum Günü Hediyesi

Armağan havuzu üstünden size doğum gününüzde armağan web hakkı verilmektedir. Armağan havuzuna girdiğinizde doğum günü hediyeniz linkine tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Armağan Havuzu Ücretli Mi

Turkcell armağan havuzu Turkcell kullanıcılarına sunulmuş parasız bir uygulamadır. Armağan havuzunda bulunan hediyeler için sizden asla ücret talep edilmez.

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Armağan 1 GB Armağan Edilir Mi

Turkcell armağan havuzu üstünden kazandığınız 1 GB web kendiniz kullanabileceğiniz şeklinde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. İlk kez armağan havuzuna giriş icra eden her insana 1 gb parasız web.

Turkcell armağan havuzu kampanyasına katılmak için Dijital Operatör uygulamasının son sürümünü kullanmanız gereklidir.

Turkcell Dijital Opratör uygulamasının android ve ios sürümleri online mağazalarda mevcut. Dijital Operatör android sürümünü buradan parasız indirebilirsiniz. Dijital Operatör ios sürümünü buradan parasız indirebilirsiniz.

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell armağan havuzu uygulaması hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir