Turkcell Kim 1 GB İster Nedir? Nasıl Oynanır? Cevapları ve Hilesi

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Kim 1 GB ister data yarışması Turkcell BİP kullanıcıları hususi olarak hazırlanmış parasız web veren kampanyalardan biridir. İnternet paketi kazandıran ödüllü yarışmalardan kabul edilen Kim 1 GB İster yarışması ile sizlerde 1 GB parasız web kazanabilirsiniz.

 

Toplamda 15 sorudan oluşan data yarışmasından her aşamada 3 sual sorulur ve 5 aşamalıdır. Her aşamayı geçtikte belirlenen oranda parasız web kazanırsınız tüm soruları doğru cevapladığınız ücretsiz bir şekilde 1 GB parasız webin sahibi olmuş olursunuz.

Parasız web kazanmak için katılabileceğiniz data yarışmadan kabul edilen Kim 1 GB ister nedir? kim 1 GB ister iyi mi oynanır? Kim 1 gb ister soruları ve cevapları ile kim 1 gb ister hilesi hakkında data vermeye çalışacağım.

Turkcell Kim 1 GB İster Nedir?

Turkcell Kim 1 GB İster data yarışması faturalı ve faturasız hat sahiplerine hususi olarak hazırlanmış parasız data yarışmasından biridir.  Ödüllü bil yarışmalarından kabul edilen Kim 1 GB İster data yarışmasına bir tek Turkcell BİP kullanıcıları katılabilir. Toplamda 5 aşamadan oluşan ve her aşamada 3 probleminin sorulmuş olduğu Kim 1 GB İster yarışmasında arzu ettiğiniz aşamada çekilebilir yada son aşamaya kadar giderek 1 GB parasız webin sahibi olabilirsiniz.

 

Bip Kim 1 GB İster Iyi mi Oynanır?

Kim 1 GB ister yarışmasına katılarak parasız web almak için ne olursa olsun Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Turkcell hattınız Bip uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell kim 1 gb oynamka için yapmanız gerekenler ise;

 • Turkcell hatlı telefonunuzdan BİP uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz
 • BİP uygulamasına kullanıcı girişi yapınız
 • Arama kısmına “Kim 1 GB İster” yazarak ödüllü yarışma kanalına abone olmalısınız
 • Kanal giriş yaptıktan sonrasında yarışma başla linkine tıklayınız
 • Başla dedikten sonrasında 1 aşamada size 3 tane sual sorulacak
 • Eğer ilk aşamada 3 suali bilirseniz 2 aşamaya geçip geçmeyeceğimiz sorulacaktır
 • İster 1 aşamadaki armağan interneti alabilir yada yarışmaya devam edebilirsiniz.
 • Toplamda 5 aşama ve her aşamada 3 sual sorulur

Eğer ödüllü yarışmanın ilk aşamasında elenirseniz 1 gün beklemeniz gereklidir. Yarın tekrardan soruları cevaplayarak yarışmaya katılabilirsiniz.

 • Her ay en oldukca puanı sen toplayan ilk 20 kullanıcı, ay sonunda aylık her yöne 20GB web, sonraki 100 şahıs ise 10GB kazanıyor.

Kim 1 GB İster yarışmasını etken olarak kullanarak aylık 20 GB webin sahibi olmak için kucak dolusu yarışmaya katılmanız yeterlidir.

 

Turkcell Kim 1 GB İster Ücretli Mi?

Turkcell BİP Kim 1 GB İster ödüllü data yarışmasına katılmak tüm aboneler için tamamen parasız. BİP kanalına üye olup yarışmaya katılarak soruları cevapladığınız her hangi bir ücret ödemesi yapılmaz ve sizden asla ücret talep edilmez.

Kim 1 GB İster Kaç Günde Bir Oynanır

Kim 1 GB İster yarışmasına her gün 1 kez katılma hakkınız bulunmaktadır. Her gün oynayarak parasız web kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Sadece her abone her gün oynamasına rağmen bir tek hafta 1 kez armağan alabilir.

Her bir suali çözmek için 20 saniye süreniz vardır. Eğer herhangi bir aşamada yanlış yanıt verirseniz yada 20 saniye içinde asla yanıt vermezseniz; o gün için ödül kazanmadan elenmiş olmuş olursunuz. Ertesi gün yine oynayabilir, şansınızı deneyebilirsiniz. Bir sonraki yarışma haftası Pazartesi günü adım atar. Yarışma haftası süresince bir kez ödül alabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Soruları ve Cevapları

Turkcell kim 1 gb ister cevapları ve soruları bir oldukca kullanıcı tarafınca merak edilmektedir. Milyonlarca soruluk büyük bir sual arşivine haiz olan uygulamada her kullanıcıya aynı sorular yine çıkmadığından soruları öğrenmek ve yayınlamak maalesef mümkün değilidir.

Kim 1 GB İster cevapları ve sorularını öğrenmek yerine etik şekilde bilginiz ile kazanabilirsiniz.

 

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Hilesi

Bir oldukca şahıs kim 1 gb ister hilesi iyi mi yapılır ve Turkcell 1 gb ister süre durdurma hilesi hakkında sıkça sual sormaktadır. Turkcell kim 1 gb hilesi ve kim 1 gb süre durdurma hilesi Turkcell sistemlerini aldatmaya yönelik hareket olduğundan sistem tarafınca fark edilip BİP uygulamasına girişinizin engellenmesine niçin olabilir.

Kim 1 GB İster Parasız İnternet Kampanyası Bilgileri

 • BiP uygulamasını indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 1 GB İster?” kanalını takip
 • Yarışma 5 aşamadan oluşur ve her aşamada 3 sual bulunur.
 • Her bir souyu çözmek için 20 saniye süreniz bulunmaktadır
 • 20 saniye içinde yanıt vermediğiniz elenirsiniz ve yarın yine parasız oynayabilirsiniz.
 • Haftada 1 kez armağan kazanırsınız
 • Faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır.
 • Her ay en oldukca puanı toplayan ilk 20 kullanıcı aylık 20 GB webin sahibi olur

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP Kim 1 GB İster data yarışması hakkında data verdim aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir