Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

By | 3 Kasım 2020

 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı; Turkcell tüm kullanıcılarına hususi pek fazlaca hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ve kampanyalardan bir tanesi de otomatik öde talimatıdır. Sizler de Turkcelliyseniz otomatik öde talimatı vererek kolay bir halde 2 GB parasız web paketine haiz olabilirsiniz.

 

Turkcell otomatik ödeme talimatı ile parasız 2GB web kazanmak için bu talimatın iyi mi verildiğini öğrenmek gerekir. Turkcell’i sunmuş olduğu parasız web paketlerinden yararlanmak ve bol miktarda web kazanmak için sunmuş olduğu kampanyalara bir göz atalım. 

Turkcell otomatik ödeme talimatı son yapmış olduğu güncelleme ile birlikte şu an 1 GB parasız web vermektedir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Armağan İnternet

Turkcellilere hususi olan bu kampanyaya katılabilmek ve web kazanabilmek için herhangi bir biçim doldurmanıza, bir bağlantıya girmenize ya da herhangi bir durağan(durgun) numaraya bildiri göndermenize ve bu biçim işlemleri yapmanıza gerek kalmamıştır. Turkcell otomatik ödeme talimatı ile armağan web paketi kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey Turkcell bayisine giderek ya da bankanıza giderek faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz olacaktır. 

 

Turkcell otomatik ödeme talimatı hizmetinden yararlanabilmek için Turkcell bayisine ya da bankanıza gitmeden de bu talimatı verebilirsiz. Bu talimatı verebilmek için şu adımları takip edebilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasından ya da ‘’turkcell.com.tr’’ adresine giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Bu sayfalara girdikten sonrasında ‘’Hesabım’’adlı bölüme girerek ‘’Faturalarım’’ seçeneğine tıklamanız ve bu bölüme giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Giriş yaptığınız bu bölümünde yer edinen seçeneklerden ‘’Otomatik Ödeme Talimatı’’ seçeneğini seçerek, kart bilgilerinizi doldurmanız ve peşinden otomatik ödeme emirini oluşturmanız gerekmektedir.
 • Bu adımlardan sonrasında Turkcell 2 gb parasız web paketini kazanmış olacaksınız.

Turkcell Otomatik ödeme talimatı verebilmek için hangi banka kartına haiz olmanız gerekir:

 •  ​Akbank,
 •  ​Citibank,
 •  ​Finansbank, ​
 • Güvence Bankası,
 •  ​HSBC Bank, 
 • ING BANK​, ​
 • Şekerbank,
 • Yapı ve Kredi Bankası​, 
 • Türkiye Vakıflar Bankası, 

​Türkiye İş Bankası, ya da ​Tekstil bank benzer biçimde pek fazlaca bankadan herhangi birine ilişik bir tane kredi kartınızın ya da etken kullandığınız bir banka artınızın olması gerekmektedir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Iyi mi Yapılır

Turkcell faturalı hat sahipleri otomatik ödeme talimatı vermek için Dijital Operatör uygulaması hesabına giriş yaparak faturalarım linkine tıklayarak otomatik ödeme talimatı ver kısmından kredi kartı bilgilerini girerek otomatik ödeme talimatı verebilirler.

 

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek için Turkcell alan kişi hizmetlerini aradıktan sonrasında 5 tuşlayarak ödeme talimatı verebilirler. Ek olarak bankanızın mobil uygulaması üstünden yada Turkcell mağazalarından ödeme talimatı verebilirsiniz. Isterseniz SMS ile kredi kartı ve **debit kartınız ile otomatik ödeme talimatı vermek istıyorsanız OTO yazıp 2222’ye gönderin alan kişi temsilcisi sizi arayarak yönerge işleminizi süratli şekilde halletsin.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Parasız İnternet

Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell faturalı müşterileri işlemleri onaylandığında 2 GB parasız web kazanırlar. Belirli dönemlerde ödeme talimatı verildiğinde 5 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Iyi mi İptal Edilir

Otomatik ödeme talimatı verildikten sonrasında SMS ile iptal işlemi gerçekleşmemektedir. Talimatı iptal etmek için alan kişi hizmetlerini aramanız yada Turkcell Mağazalarına gitmeniz gerekmektedir. Turkcell Otomatik ödeme talimatı iptal etme işlemi yeniden parasız web alamazsınız.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretli Mi

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek ücretli bir hizmet değildir. Turkcell sizden asla otomatik ödeme talimatı için her hangi bir ücret talep etmez.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcelli olup faturalı hat kullanan tüm kullanıcılar bu kampanyadan kolayca faydalanabilirler. Parasız 2 gb kampanyasından aylık 150.000 şahıs faydalanabilir.

 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verdim İnternetim Gelmedi

Eğer otomatik ödeme talimatı vermenize karşın parasız 2 gb internetiniz gelmedi ise aylık belirtilen kotaya takılma ihtimaliniz olduğu benzer biçimde daha ilkin yönerge verenlere ve armağan web alanlar tekrardan kampanyadan yararlanamaz. Eğer hata bulunduğunu düşünüyorsanız alan kişi hizmetlerini arayarak detaylı data alabilirsiniz.

İnternetiniz bittiğinde parasız web kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan yöntemlerden biride otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB web kazanmaktır.

Mevzu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir