Turkcell Ramazan 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Turkcell Ramazan 1 GB parasız web kampanyası ile faturalı yada faturasız tüm abonelerine 1 GB parasız web vermektedir. Abone sayısını hızlıca yükselten Turkcell Ramazan ayına hususi olarak tüm bireysel abonelerine 1 GB parasız web vermektedir.

 

Ramazan ayının başlaması ile tüm operatörler benzer biçimde Turkcell’de abonelerine 1 ay süresince geçerli 1 GB armağan web vermektedir. Ramazan ayı süresince geçerli olan bu kampanyası ile sizlere derhal 1 GB webin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 1 GB Armağan Kampanyası yararlanmak için Dijital operatör uygulamasından hediyenin kesinlikle talep edilmesi gerekmektedir. Sizlere bu yazımızda Turkcell Ramazan ayı 1 GB iyi mi alınır, Turkcell ramazan 1 GB armağan web kimlere verilir sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

Turkcell Ramazan 1 GB Armağan Kampanyası 2020

Turkcell ile Ulaştırma Bakanlığının almış olduğu ortak karar ile öteki operatörlerde olduğu benzer biçimde faturalı yada faturasız tüm abonelere parasız 1 GB web verilmesine karar verimiştir.

 

Her hangi katılım şartı olmadan talep edilmesi halinde tüm Turkcell abonelerinin hattına ücretsiz bir şekilde yüklenecektir.  Ramazan ayının gelmesi ile artan yoğun web kullanımı için müşterilerine destek olmak isteyen Turkcell 1 GB web Ramazan ayı süresince ücretsiz bir şekilde kullanılacak.

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Armağan İnternet Kimlere Verilir

Her hangi engelleme olmadan Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatta haiz Turkcell’li müşterilerin Ramazan süresince kullanabilecekleri 1 GB cepten web armağan edilecektir. Her hangi bir paket yada kampanyaya dahil olmanız bile parasız 1 GB web alma hakkınız bulunmaktadır.

Devletin verdiği 1 GB parasız almak istiyorsanız iste Turkcell parasız web iyi mi alınır sorusunun cevabı;

 

Turkcell Ramazan Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Turkcell ramazan 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için kesinlikle armağan interneti talep etmeniz gerekmektedir. Eğer interneti talep etmezseniz hattınıza otomatikman yüklenmez. Armağan interneti almak için hesabım uygulaması olan Turkcell Dijital Operatöre girmeniz gereklidir.

Ramazan 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında ana sayfada Derhal Al tuşuna basılarak kampanya katılım gerçekleştirilir.

Katılım talebi oluşturduktan sonrasında 1 GB parasız web katılım talebiniz alındıktan sonrasında size kısa ileti ile bilgilendirme mesajı ulaştıktan sonra interneti 1 ay süresince kullanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 1 GB Parasız İnternet Paketi Bilgileri

  • Kampanyadan yararlanmak için “Derhal Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Ramazan 1GB Armağan kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı, ön ödemeli, hibrit ses hattına haiz olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanya Ramazan sonuna kadar geçerlidir.
  • Tanımlanan 1GB web faydasının son kullanım zamanı 23.05.2020’dir.
  • Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
  • Paket yalnız yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ek olarak ücretlendirilir.
  • Ne kadar web kaldığınız KALAN yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Kampanyaya yalnız Dijital Operatör üstünden katılabilirsiniz.

Ramazan 1 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

Turkcell ramazan ayın 1 GB parasız intenret kampanyası ramazan sonuna kadar geçerlidir. Ramazan ayının bitmesi ile kampanya yararları sona erecektir.

Sizlere bu yazımzda Turkcell Ramazan 1 GB parasız web kampanyası hakkında data vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir