Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

By | 3 Kasım 2020

 

TURKCELL’in kullanıcılarına sunmuş olduğu pek oldukça kampanya vardır. Malum bir kampanya ve uygulama da yaani arama motorudur. Turkcell Yaani armağan web Kampanyası pek oldukça yerde, çarpıcı sözler ve reklamlar vasıtasıyla oldukça iyi bir halde tanıtıldı. Yaani uygulaması bununla birlikte Türkiye’nin yerli Arama Motoru olma hususi durumunu de taşımaktadır. Yaani arama motoru yardımı ile internette istediğiniz herhangi bir şeyi bir tıkla istediğiniz anda kolay bir halde bulabilirsiniz. 

 

YAANİ uygulaması kendi Dilimizden Anlayan Türkiye’nin yerli Arama Motorunu sizde kolay bir halde kullanabilirsiniz. TURKCELL’in yapmış oluğu YAANİ arama motorunu kullanmak için Turkcell’li olmanıza da gerek yok. Öteki operatör kullanıcıları da bu arama motorundan istediği şekilde faydalanabilirler. Yaani Uygulaması ile Haber, Teknoloji, Müzik ya da video siteleri şeklinde siteleri kolay bir halde ziyaret etme şansına sahipsiniz. 

TURKCELL geliştirmiş olduğu uygulamalarda çeşitli kampanyalar yapmaktadır.  Öteki uygulamalarında olmuş olduğu şeklinde yaani uygulaması da yeni çıkmış olduğu için bu uygulamayı yükleyen kullanıcılarına armağan web hizmeti sunmaktadır. Fakat bu armağan interneti, yaani uygulamasını indiren tüm kullanıcılar değil yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. 

Yaani, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği bir arama motorudur. Yaani arama motoru uygulamasını tüm Android 4.1 ya da iOS 9 ve üstü işletim sistemine haiz olan akıllı telefon kullanıcıları uygulamayı yükleyip kolay bir halde kullanabilirler.

 

Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi yalnız Yaani uygulaması içindeki kullanımlarda geçerlidir. 1 GB web hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi süresince her ay yenilenecektir.

Yaani Uygulaması Nedir?

Turkcell’in geliştirmiş olduğu Yaani arama motoru, müşterilerin sanal ortamda gezinmelerini ve arama yapmalarına olanak elde eden yerli bir arama motorudur. YAANİ arama motoru mahalli içeriklere daha çok ehemmiyet vermektedir. YAANİ arama motoru kullanıcılarının gereksinimlerine bakılırsa hususi bir halde tasarlanmıştır.

Kullananların web ortamındaki tüm bilgilere erişimine ya da dört gözle beklenen tüm bilgilere ulaşmasına olanak sağlıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra; Turkcell müşterileri, YAANİ uygulamasını cep telefonlarına indirdiği vakit ve uygulamayı etken bir halde kullandığı vakit armağan web kazanma şansına da haiz olurlar.

Turkcell Yaani uygulaması ile 2 GB armağan web Iyi mi Yapılır?

Yaani uygulamasını App Store ve Play Store üstünden Yaani’yi indiren ve uygulamayı 1 kez çan tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine 1 ay süresince geçerli 1 GB parasız web verilecektir. Yaani parasız web kampanyası kapsamında uygulamayı telefondan silmedikçe her ay 1 GB parasız web otomatikman yüklenecektir.

 

Turkcell BİP uygulaması üstünden #SenYapDiye YaaniMail Kampanyası kapsamında yaanimail açan ve minimum 3 tane e-posta gönderen tüm Turkcell aboneleri ek 1 GB parasız web kazanacaklarıdr.

  • Yaani Uygulamasını App store ya da Google play’den kolaylıkla bulabilir ve parasız bir halde indirebilirsiniz.
  •  Yaani arama motorunu kullanarak yapacağınız aramalar sonucunda ulaştığınız arama neticelerini gösteren sayfa, Turkcell mobil hat kullanıcıları için parasızdır. ( Müzik ve Haritalar kısmı hariç ) Fakat arama sonucunda çıkan sayfalara giriş yaptığınız vakit internete düşer.
  • Turkcell mobil hat kullanıcıları Yaani arama motorunu cep telefonlarına ilk kez yükledikleri vakit 1 haftalık 1 GB armağan web paketi kazanırlar.
  • Kullanıcının Bu Armağan paketini kazanması için daha ilkin Turkcell web bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) yalnız birini minimum 1 kez kullanmış olması yeterlidir.

NOT: Bunların yanı sıra Turkcell mobil hat kullanıcıları, Yaani arama motorunu ayın minimum 10 günü kullanmış olup bununla birlikte da minimum 20 arama yaptıkları vakit, yedi gün geçerli olan her yerde kullanabileceği 1 GB armağan web paketi daha kazanacaktır.

NOT: Turkcell mobil hat kullanıcıları bu şekilde toplamda 2 GB armağan web kazanma şansına haiz olurlar.

Yaani arama motoru ile hem güvenli hem de gizli saklı bir halde arama yapmak oldukça kolay. Turkcell Yaani arama motoru kampanyası Turkcell mobil hat kullanıcılarını armağan web sahibi yaparak sevindirirken, bu uygulama yardımıyla hem aradığınız bilgiye kolay bir halde ulaşabilir hem de armağan internete haiz olabilirsiniz.

Yaani arama motoru şuan yalnız mobil cihazlarda iş koşturmacasındadır. Şimdilik bilgisayar üstünden arama yapma özelliği bulunuş olmasa da ilerleyen günlerde bu şekilde bir özelliğe de haiz olabilir. Yaani arama motoru muhtemelen yeni meydana getirilen bir uygulama olduğundan kısaca tecrübe etme amaçlı olduğundan yalnız mobil cihazlara hizmet vermektedir.

 

Turkcell Kısaca Parasız İnternet

App Store ve Play Store üstünden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell satın alan 1 ay süresince geçerli 1 GB parasız web kazanabilirler. Her ay süresince tekrarlanan bu kampanyada yaani uygulaması telefondan silinmedikçe her ay 1 GB web hattınıza tanımlanacaktır.

Bir tek yaani arama motoru üstünden kullanabileceğiniz parasız 1 GB uygulama silinmedikçe ve paket iptal edilmedikçe ücretsiz bir şekilde kullanıma açık olacaktır.

Turkcell Kısaca 1 GB Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Turkcell kısaca 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için App Store ve Play Store üstünden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell müşterileri otomatikman katılmış sayılacaktır. Yaani parasız web için her hangi bir SMS atmanıza gerek olmadığı şeklinde kampanya iptali işlemi de yapılmamaktadır. Eğer kampanya iştirakı iptal etmek istiyorsanız uygulamayı silmeniz yeterlidir.

 

Turkcell yaani parasız web veren uygulamalardan biridir. Hem 2 GB armağan olan bu uygulama ek olarak kullandığınız süre süresince her ay 1 GB parasız web vermektedir. Turkcell yaani hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir