Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone yapmış olduğu bir birinden güzel kampanyaları ile satın alan sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biridir. Son günlerde fazlaca fazla konuşulan kampanyalarından kabul edilen parasız 2 GB web kampanyası hakkında sizlere detaylı data vermeye çalışacağım. Hiçbir ücret ödemeden 35 tl paketi kullanarak tecrübe etme fırsatınız olacak.

 

İlk ayı tecrübe etme amaçlı olarak parasız sunulan ABONE SUPER 2GB paketi 1 ay kullanarak ay sonunda isterseniz iyi mi iptal edeceğinizi anlatmaya çalışacağım. Uzun senelerdir etken olan bu kampanya için göndereceğiniz sms dahil bir ücret ödemeyeceksiniz.

Bir fazlaca kişinin ücretsiz bir şekilde denemiş olduğu ABONE SUPER 2GB paketini denemeyenlerin kesinlikle ücretsiz bir şekilde denemesi ihtiyaç duyulan paketlerden biridir. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim mevzusu ise 1 ay tecrübe etme süresi sonunda kesinlikle iptal edilmesi ihtiyaç duyulan bu paket eğer iptal edilmez ise sizden öteki aydan itibaren ücret alınacak olmasıdır. Paketin fiyatı aylık 35 tl dir ve tecrübe etmek için ilk ay ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Vodafone Abone Süper 2 GB Iyi mi Yapılır

Vodafone tarafınca sunulan bu web paketi yurt için kullanıma uygun olarak sunulmuştur. Pakette belirtilen dakikalar ve web paketinizden düşer eğer paket aşımı gerçekleşirse kalan kullanımlar için TL nizden düşüm yapılır.

 

Bir tek faturasız hat sahiplerinin yararlanabildiği bu kampanyadan faturalı hat sahipleri yararlanmaz. Vodafone faaturasız hat parasız web kazanmak isteyenler için uygun bir kampanyadır. Eğer bu paketi daha ilkin tecrübe etmek için kullandıysanız yine tecrübe etme imkanınız olmayacaktır.

Her hangi bir yaş kısıtlaması bulunmayan bu kampanyaya tüm faturasız hat sahipleri katılar. Ücretsiz bir şekilde Abone Süper kampanyasına katılmak için telefonunuz ileti kısmından ABONE SUPER2GB yazıp 3636 ileti atmanız kafi.

Tarafımızdan bizzat denenen bu tecrübe etme kampanyası kesinlikle sizin de ücretsiz bir şekilde denemesi için tarafımdan sizler için paylaşılmıştır. Vodafone bedava internet 2020 senesinde yapmış olduğu bu kampanya dahil bir fazlaca parasız kampanyayı sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

 

Vodafone Faturasız 2 GB Parasız İnternet

İlk ay tecrübe etme amaçlı olarak parasız sunulan Abone Süper 2GB web paketi kesinlikle parasızdır ve sizden asla ücret talep edilmez. Eğer bu paketi asla denememiş biriyseniz kesinlikle denemesi ihtiyaç duyulan kampanyalardan biridir. Kısa ileti göndererek Abone Süper 2 GB web paketi ilk ay ücretsiz bir şekilde tecrübe etme olanağına haiz olabilirsiniz. Eğer tecrübe etme süresi sonunda paketi kullanmayı düşünmüyorsanız iptal etme imkanınız bulunmaktadır.

Vodafone Abone Süper 2 GB Iyi mi İptal Edilir?

Vodafone abone süper 2 gb web paketi ilk ay parasız kullandıktan sonrasında yine kullanmayı düşünmüyorsanız bu paketi iptal edebilirsiniz. Abone Süper 2GB web paketi iptal etmek için yapmanız ihtiyaç duyulan ise oldukça rahat telefonunuz ileti kısmına IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 yazıp göndermeniz kafi. İptal işlemi sonrası Vodafone yanımda uygulamasına girip paketin halen hattınıza tanımlı olup olmadığını kesinlikle denetim etmeyi ihmal etmeyin. Ek olarak paketi iptal etmek için satın alan hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda abone süper 2gb nedir ve abone süper 2 gb iyi mi iptal edilir hakkında data vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları ve abone süper 2 gb paketi hakkında düşüncelerinizi yorum ksımına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir