Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone 15 GB kazan kampanya sevdiklerinizi Vodafone çağrı ettiğinizde hem siz hemde daveti kabul eden dostunuz 15 GB parasız web kazanabilir.

 

Hem yeni müşteriler kazanmak hemde elindeki alan kişi memnun etmek için yapmış olduğu bu kampanya ile Arkadaşını Çağrı Et 15 GB web kazanmak için arkadaşınıza daveti linkini göndermeniz yeterlidir.

Eğer başka bir operatörden numarasını taşımak isteyen bir dostunuz, eşiniz yada dostunuz var ise anlaşarak numarasını taşımadan ilkin Arkadaşını Çağrı Et 15 GB kampanyasına katılarak ikinizde 15 GB parasız webin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Çağrı Et 15 GB Iyi mi Yapılır

Vodafone arkadaşını çağrı et 15 GB parasız web kazan kampanyasına arkadaşınızı çağrı ederek 3 ay süresince geçerli 15 GB kazanmanız mümkün. İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Vodafone hat sahipleri dilediği kadar bu kampanyaya katılabilir.

 

Vodafone arkadaşını çağrı et kazan kampanyası Vodafone yanımda uygulaması üstünden alacağınız davetiye linkini arkadaşınıza göndermeniz ve arkadaşınızda bu bağlantı üstünden hat taşıma talebini onaylaması gereklidir.

Bir tek faturalı hat için başvurular kabul edilmektedir. Gönderdiğiniz bağlantı üstünden faturalı hatta başvurulduğunda hat açılışı ile birlikte 15 GB web kazanılır.

Vodafone Arkadaşını Çağrı Et Iyi mi Yapılır

Vodafone arkadaşını çağrı etmek için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında üst menüde bulunan 15 GB Kazan linkine tıklamalı ve oluşturulan sayfadan Arkadaşını Çağrı Et linkine tıklayarak arzu ettiğiniz yerde linki göndermeniz yeterlidir. Linki toplumsal medaya yada Whatsapp hesaplarını gönderebilirsiniz.

 

Gönderdiğiniz bağlantı üstünden işlem meydana getiren doğrusu bağlantıya tıklayıp aktivasyon işlemini gerçekleştiren kişilerin hesaplarını onaylandıktan sonrasında hem siz hemde daveti kabul eden 15 GB kazanır.

Vodafone Arkadaşını Çağrı Et 15 GB Gelmedi

Vodafone yanımda üstünden arkadaşınızı çağrı ettikten sonrasında tüm işlemleri sırasıyla yapmış olup aktivasyon işlemini gerçekleştiren müşterilere parasız web verilmektedir. Çağrı linkine tıklamadan işlem yapılması yada çağrı linkine tıklayıp faturasız hatta geçiş yapıldığında 15 GB parasız web gelmez.

Eğer tüm işlemleri doğru şekilde yapmış olursanız parasız 15 GB web 48 saat içinde hattınıza tanımlanacaktır. Kazandığınız parasız 15 GB hattınıza gelmezse alan kişi hizmetlerini aramanız gerekir.

Vodafone 15 GB İnternet Kampanyası

Vodafone arkadaşını çağrı et 15 GB kazan kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler ise aşağıdaki şekildedir.

 • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın
 • Üst menü yer alman alan arkadaşını çağrı et butonunu tıklayın
 • Karşına çıkan sayfa üstünde tekrardan arkadaşımı çağrı et butonuna tıklayın
 • Oluşturulan sayfa üstünde çağrı edeceğiniz arkadaşınızın numarasını yazın yada whastapp, feysbuk ve Istagram hesaplarını çağrı linkini bildiri olarak yollayın
 • Arkadaşınızın gönderilen çağrı linkini tıklayıp Vodafone müşterisi olursa 15 GB parasız web hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Arkadaşını Çağrı Et 15 GB Kazan Kampanyasının Bilgileri

 • Kampanyanın geçerli olması için gönderilen bağlantı üstünden hat taaşıma yada yeni hat alım işlemi yapması gereklidir
 • Parasız verilecek web için çağrı linki üstünden işlem yapılması zorunludur
 • Çağrı eden şahıs sınırsız sayıda kişiyi çağrı edebilir
 • Şartları yerine getiren tüm kişilere 3 ay süresince geçerli 15 GB verlecektir.
 • Hem çağrı eden hemde daveti kabul eden şahıs 3 ay süresince parasız web kazanır
 • Tüm şartlar sağlanırsa 48 saat içinde web armağanları hatlara yüklenir

Vodafone arkadaşını çağrı et 15 GB kazan kampanyası hakkında merak ettiklerini yorum ksımına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir