Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hediye

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone öteki operatörler benzer biçimde kullanıcılara karşı en iyi şekilde hizmet verebilmek için pek oldukca promosyon, devada web dağıtmaktadır, en o kadar da bu promosyonları Vodafone yanımda uygulamasını kullanan kişiler için çoğu zaman eşit miktarlar da her kullanıcıya paylaştırmaktadır.

 

Vodafone kullanıcılarının çoğuna vodafone yanımda uygulamasını kullandıklarında hem parasız web hem de armağan dakikalar kazanabilirsiniz. Şimdi vodafone’nun size sunmuş olduğu kampanyaları inceleyelim.

Vodafonelulara Hususi Yanımda Uygulaması

İlk olarak Vodafone yanımda uygulaması tüm kullanıcılarını mutlu edecek ve uzun bir süre kullanabileceği kampanyalar sunmaktadır.  Vodafone yanımda uygulaması içinde bulundurduğu ‘’Çarkı felek’’ adı altında malum, keyifli bir çark çevirme oyunu bulunmaktadır. Bu oyunu telefonunuza yüklediğiniz takdir de ve telefon numaranızı yazıp sisteme giriş yaptığınız da sağ kısım da bulunan menülerin içinde en üst kısım da ‘’ Bana ne var olarak’’ adlandırılmıştır. 

Sizler de her hafta bu çark oyununu oynayarak, 5Gb benzer biçimde uzun bir süre kullanabileceğiniz büyük bir web paketini, armağan olarak parasız bir halde kullanabiliyorsunuz. Oyun başlayıp, çark çevrildiği süre otomatikman dizgesel bir döngüye giriyor ve dönmeye devam ediyor. Belirli hediyelerden hangisi denk gelirse o hediyeyi kullanmaya derhal başlayabiliyorsunuz. Aynı süre da yalnızca armağan web değil pek oldukca büyük e-ticaret mağazalarında da kullanabileceğiniz büyük seviyede indirim sağlayacak kuponlar da yer almıştır. Şansınıza çevirirken o an hangi armağan denk gelirse o hediyeyi derhal kullanmaya başlıyorsunuz, parasız web seçenekleri çark içinde öteki armağanlara bakılırsa daha çok olduğundan neredeyse her iki haftada bir web hediyesi gelmektedir.

 

Vodafone Parasız 8 GB İnternet Paketi

8 GB armağan web’e kim haiz olmak istemez ki? Sadece bu paketi kazanabilmeniz için ilk olarak belirli işlemleri daha evvel yapmamış olmanız gerekmektedir. Bu armağan hepimiz için yalnızca bir seferliğine geçerlidir. Sizde 8 GB web için, Super2GB yazarak 3636’ya kısa bildiri (sms) gönderin ve hattınıza yeni tanımlı olan web paketi yüklenecektir. Sadece ikinci ay yüklendiği süre ücret kesebilecek bulunduğunu unutmamalısınız. 

Vadofone 8GB web paketi güncenlenerek 2GB parasız web paketi vermeye devam etmektedir. Vodafone parasız 2 gb paketinizin bitmesine yakın iptal etmeniz icap ettiğini ihmal etmeyin. Bu kampanyadan 1 kez yararlanabilirsiniz.

Vodafone Parasız 8 GB Paketi İptal Etme

Vodafone parasız 8 gb paketini ücretsiz bir şekilde kullandıktan sonrasında 1 kala iptal etme işlemini yaptıktan sonrasında ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Paketi iptal etmek için size gelen mesajı cevaplayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vodafone 500 MB Armağan web

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz parasız 8 GB web paketi benzer biçimde pek oldukca armağan veren kampanyalar bulunmaktadır. 500 MB parasız web paketi de bu kampanyalardan yalnıza bir tanesidir, bu parasız interneti alabilmeniz için NET 500MB yazarak 3636 kısa bildiri gönderebilir ve hattınıza derhal tanımlanacak olan 500MB web ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir