Vodafone Bedava İnternet 2021

Bedava İnternet 2021

Birçok kişi internet olmadan telefonlarını kullanmak istemiyor. İnternet servis sağlayıcılar bu nedenle her gün yeni kampanyalar ile müşterilerin beklentilerini karşılamak istiyor. Müşteriler mevcut paketlerinde yer alan internetler bittiğinde ücretsiz ya da hediye olan internet paketlerini araştırıyorlar. Birçok internet hizmeti sağlayan firma, gerek kendi müşterileri için gerekse de yeni gelecek müşteriler için bedava internet 2021 yılına kadar geçerli veriyorlar.

Bu tür bedava internet 2021 kampanyalarından yararlanmak ve ücretsiz internet hizmeti edinebilmek için sizler de Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinin sizlere sunduğu avantajlı kampanyaları takip edebilirsiniz. Birçok insan bu sayede büyük miktarlarda internet kazanarak para ödemeden internete girebiliyor.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları gerek kendi müşterilerini ilgilendirmesi gerekse de diğer müşterileri ilgilendirmesi açısından önem taşıyor. Örneğin Turkcell müşterisi olmadığı halde hattını Turkcell operatörüne taşımak isteyen müşteriler internet ortamından başvuru yaparak bedava internet kazanabiliyorlar. Bedava internet kazanmak için dijital ortamdan başvuru yapmak şart olarak aranıyor.

Dijital ortamdan Turkcell bedava internet hizmeti almak için size uyan dijital paketi seçmeniz yeterli. Yeni hattınıza hediye internet paketleri 4 ay boyunca her ay 2 GB şeklinde oluyor. Böylelikle ücretsiz internet hakkı elde edebiliyorsunuz.

Turkcell bunun yanında kendi müşterilerinin sürpriz internet paketleri kazanmasını da mümkün kılıyor. Turkcell uygulaması olan BIP uygulamasını kullanan müşteriler bu kanal üzerinden yaptıkları aramalarda ve mesaj gönderimlerinde süre baz alınarak ücretsiz internet alabiliyorlar. Yine Turkcell üzerinden BIP uygulamasına girerek, keşfet kanalı üzerinden de ücretsiz internet kazanmak mümkün. Bu kanalda belirli lokasyonlarda giderek sürpriz internet paketleri edinmek mümkündür.

Turkcell müşterileri telefonları üzerinden Salla Kazan uygulamasını kullanarak hediye internet paketleri kazanabiliyorlar. Bu bedava internet paketleri sayesinde internete girerken ücret ödemek zorunda kalmıyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyen müşteriler ise eğer Türk Telekom kullanıyorlar ise bu durumda farklı yollar ile ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Öncelikle Türk Telekom kendi müşterilerinin paket değişimi taleplerinde ücretsiz internet veriyor. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz ve kullandığınız tarife Prime bir tarife değil ise Prime tarifelere geçerek 3 ay süreli 30 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom aynı zamanda MOR HEDİYE kapsamında da bedava internet veriyor. Cep telefonlarınız üzerinden 4545 numarasına MO HEDİYE yazarak mesaj atmanız halinde bedava internet size tanımlanabiliyor. Aynı zamanda Türk Telekom üyeleri 50 TL ve üzeri yüklemelerinde de ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Bu müşteriler 5555’e HEDIYE INTERNET yazarak mesaj attıklarında aylık 5 GB internet kazanabiliyorlar. Bu açıdan Türk Telekom bedava internet için birden fazla yol var.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone kendi müşterilerine doğaya destek olmak adına bazı fırsatlar sunuyor. Eğer vodafone üyesi iseniz ve faturalarınızı kâğıda basılı bir şekilde alıyor iseniz, bu durumda e fatura isteyerek 1 GB internet kazanabiliyorsunuz. Birçok müşteri gerek doğanın korunması gerekse de bedava internet için bu hizmete başvuruyor.

Vodafone bedava internet edinebilmek için aynı zamanda arkadaşlarınızı vodafone’a çağırabilirsiniz. Vodafone üyeleri Vodafone üyesi olmayan arkadaşlarını davet ederek ve onların da Vodafone üyesi olmalarını sağlayarak her arkadaşları için 15 GB internet kazanabiliyorlar. Üstelik bunda bir sınırda yoktur. Vodafone üyesi olan arkadaşınız kadar bedava 15 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan hediye çarkı ile de bedava internet kazanabiliyorsunuz. Her hafta yeniden başvuru hakkınız olan hediye çarkı ile haftalık internet hakkı kazanabilmeniz mümkündür.