Vodafone Bedava İnternet ( Güncel Liste )

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone parasız web; Vodafone 2020 senesinde güzel kampanyalar ile hem durağan(durgun) abonelerini korumak hemde yeni aboneler kazanmak için bir birinden güzel kampanyalar yapmaktadır. Bilhassa parasız web isteyen aboneleri kulak veren vodafone parasız web kampanyaları ve vodafone parasız web kazanma paketleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Telsimi alarak Türkiye pazarına hızlıca giren İngiliz iletiş devi Vodafone abone sayısını her geçen süratli şekilde artırmaktadır. Hali hazırda 26 Milyona yakın abonesi olan vodafone yeni müşyetiler kazanmak ve elindeki müşterileri korumak adına bir oldukça parasız web kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone yanımda parasız web, SMS ve dakika kazanmak için ne olursa olsun kullanmanız ihtiyaç duyulan uygulamalardan biridir. Uygun fiyatlı paket ve kampanyalar sunan vodafone ek olarak en oldukça parasız web dağıtan operatörlerden biridir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone parasız web kampanyaları, vodafone parasız web kazanma iyi mi yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağım. Ek olarak vodafone parasız web yapma yolları hakkında merak ettikleriniz yazımın devamında.

 

Vodafone Yanımda Parasız İnternet 2020

Vodafone yanımda uygulaması ile satmaca, konuşma detayı ve güncel borç bilgilerini öğrenebileceğiniz Vodafone parasız web 2020 kampanyalarını ve paketlerini incele şansını sağlamaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz Vodafone yanımda uygulaması ile 1 GB, 2 GB VE 5 GB parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer edinen arkadaşını çağrı et 9 GB, Sevdiklerini Vodafonlu yap 30 GB ve Vodafone bana ne var çarkını çevirerek 5 GB parasız web kazanabilirsiniz. İlk olarak vodafone uygulaması üstünden parasız web kazanma yolları ise;

Vodafone Yanımda Arkadaşını Çağrı Et

Vodafone yanımda arkadaşını çağrı ederek aylık 3 GB olmak suretiyle 9 GB parasız web kazanabilirsin. Yanımda uygulaması içinde bulunan arkadaşını çağrı et linkine tıklayarak yanımda uygulamasını telefonuna indirmesi yeterlidir. Daveti dostunuz kabul ederse hem siz hemde dostunuz toplam 9 GB parasız web kazanır.

 

6 ay süresince yanımda uygulamasını kullanmayan arkadaşına çağrı gönderdiğinizde dostunuz yanımda uygulamasını indirdikten sonrasında armağan web hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Parasız İnternet

Vodafone yanımda bana ne var çarkı ile 5 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz. Yanımda uygulamasının içinde bulunan bana ne var armağan çarkını çevirdiğinizde çarktan çıkan armağan sizin olur. Bana ne var çarkı ile armağan web kazanabileceğiniz benzer biçimde sürpriz hediyeler ve indirimler kazanırsınız.

Vodafone E-Satmaca Parasız İnternet

Vodafone kağıt israfını önlemek hemde doğaya katkı sağlamak için e- satmaca geçen abonelerine 1 Gb parasız web kazanmaktadırlar. E -faturaya geçerek satmaca bilgileriniz SMS olarak alabileceğiniz benzer biçimde parasız 1 GB web kazanmak için EFATURA boşluk e posta adresini 7000 bildiri göndermeleri yeterlidir.

Vodafone Freezone Parasız İnternet

Vodafone frezone parasız web kazanmak için hattınıza 30 TL üstü bakiye yüklemen kafi. 26 yaşlarında minik gençlere yönelik oldukça güzel meydana getiren vodafone abonesi iseniz freezone yaşamına katılarak sizlere bol miktarda parasız web kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme meydana getiren tüm freezone aboneleri aylık parasız 2 GB web kazanmaktadırlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Parasız İnternet

Vodafone seviyorum interneti testine katılarak 3 GB parasız web kazanabilirsiniz. İnternet alışkanlığı kontrol etmek için vodafone tarafınca meydana getirilen bu teste katılarak derhal sende 3 GB web sahibi olabilirsin. Vodafone seviyorum interneti testi sonunda çıkan ekrana numaranı girdikten sonrasında gelen mesajdaki kodu girdikten sonrasında hattınıza 3 GB parasız web tanımlanacaktır.

 

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Parasız İnternet

Vodafone web avcıları oyunu ile yakaladığın her BIT için parasız web kazanırsın. İnternet avıcları uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonrasında giriş yaparak çevrende uçuşan bitleri yakalaman lüzumlu. Ne kadar oldukça bit yakalarsan 4 GB kadar parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone Parasız 8 GB Parasız İnternet

Vodafone parasız web 2020 kampanyalarından kabul edilen parasız web kazanmak için yapmanız gerekenlerden anlatmak isterim. Tecrübe etme paketi olarak 1 ay kullanıma izin verilen bu paketi denedikten sonrasında kesinlikle iptal etmeniz gereklidir. Eğer paket iptal edilmezse hattınızı 1 aylık tecrübe etme sonrası paket tutarı sizden öğrenim edilecektir.

 

8 GB parasız web paketi ilk ay size parasız olarak denemeniz amacı ile verilmektedir. Daha ilkin bu paketi asla kullanmayanlar SUPER2GB YAZARAK 3636 bildiri gönderdiklerinde ilk ay ücretsiz bir şekilde bu paketi kullanırlar. Paketin yenilenmesi 1 gün kala paketi iptal ederek parasız 1 aylık web sahibi olmuş olursunuz. Paketi kullandıktan sonrasında iptal etmek için ABONE SUPER2GB yazıp 3636 bildiri göndermeniz kafi. İptal işlemi gerçekleşecek ve sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

vodafone bedava internet

Vodafone Parasız 500 MB İnternet

Hepimiz internetle tanışsın diye vodafone tarafınca verilen parasız 500 MB web paketi almak için telefonunuzun bildiri kısmınadan NET 500MB yazıp 3636 SMS göndermeniz kafi.İnternetsiz kaldığınızda yada acil internete ihtiyacınız olduğunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Parasız İnternet

Vodafone 4.5G uyumlu sim karta geçerek yada hattını 4.5g açtıranlara parasız web vermektedir. 4.5G uyumlu sim karta geçerek parasız web kazanabileceğiniz benzer biçimde 4.5G hızı ile tanışmak isteyenler de parasız web kazanabilir. Hattınız ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirerek 5 GB vodafone parasız web kazanırsınız. Hattınız 4.5G uyumlu kartla değiştirenler 4 GB hattını 4.5G açanlar ise 1 GB web kazanmak için «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndermeleri yeterlidir.

 

Pazartesi TL Yükle 2 GB Parasız İnternet

Vodafone parasız web faturasız hatlara yönelik kampanyalarda yapmaktadır.  Vodafone parasız web 2020 kampanası olan pazartesi TL yükle armağan web kazan ile sizlere Pazartesi TL yükleyerek 2 GB parasız web kazanabilirsiniz. Ayda 1 kere hattınıza Pazartesi bakiye yükleyerek anında 2 GB web hattınıza tanımlanır.

Vodafone Yükle Kazan Parasız İnternet

Vodafone parasız web faturasız 2020 kampanyasından diğeri ise yükle kazan kampanyasıdır. Hattınıza yükleme yaptıkça kazanamak için hattınız TL yükledikten sonrasında Yanımda uygulamasına giriş yaparak Bana Ne Var kısmında size hususi hediyenizi alabilirsiniz. Ek olarak hattınıza TL yükledikten sonrasında BANANEVAR yazıp 4455’e SMS gönderdiğinizde size hususi hediyenizi derhal alabilirsiniz.

Vodafone Tl Yüklemesini Vodafone Yanımda uygulaması üstünde yaptığınızda 1 GB parasız web hattınızı yüklenecektir.

Vodafone Parasız İnternet Kazanma 2020

Vodafone parasız web 2020 kampanyalarından yararlanmak için  Google Play ve Apple mağazasından vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama içinde güncel kampanyalar, paketler ve parasız web kazanma yollarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Vodafone Parasız İnternet Iyi mi Yapılır

Vodafone parasız web iyi mi yapılır sorusuna yanıt vermek gerekirse parasız web kazanma yollarını takip etmeli ve güncel kampanyaları takip etmelisiniz. Vodafone parasız web kazanmak için ek olarak sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

Vodafone Parasız İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone parasız web veren uygulamların başlangıcında Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması içinde çark çevirerek vodafone parasız web kazanabileceğiniz benzer biçimde İnternet Avcıları uygulaması ilede bol miktarda parasız web kazanmanız mümkün.

Vodafone Parasız İnternet Hilesi 2020

Genel anlamda web üstünden oldukça meydana getirilen aramalardan biri ise vodafone parasız web hilesi 2020 aramasıdır. Bu mevzuda genel anlamda kent efsanesi benzer biçimde yanlış anlaşılma mevcuttur. Vodafone parasız web hilesi yoktur yalnız parasız web kazanabileceğiniz bazı taktikler ve yöntemler bulunmaktadır. Daha detaylı data için Vodafone Bedava İnternet Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Parasız İnternet hakkında data vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir