Vodafone Bedava İnternet Hilesi

By | 2 Kasım 2020

 

Vodafone parasız web kazanm hilesi ve hileleri; Son yıllarda dağıttığı armağan parasız GB’larla adını sözettiren Vodafone şirketi, yeni aboneleri bünyesine çekmeye devam ediyor. Abonelerinin bir tek yüzünü değil, cebini de güldürmektedir. Kesintisiz yazışma elde eden Vodafone, bir tek dağıttığı parasız web paketlerinle kalmayıp, konuşma dakikaları, parasız SMS ve çeşitli firmalarda kişiye hususi indirimler yüzünden, operatör değiştirenlerin gözdesidir.

 

Yurt içi ve yurt haricinde kullanıma açık sayısız kampanyalar ve web paketleri Vodafone’u öteki operatörlerin üstünde taşımıştır. Parasız web fazlaca fazla kazandırdığından, aboneler neredeyse internete asla ücret ödememektedir. İnternet sayfasında, akıllı telefon uygulamasında ve abone merkezlerinde bu kampanyalar hakkında fazlaca açık ve mütevazi bilgiler yer verilmiştir.

Vodafone Parasız İnternet Hilesi Iyi mi Yapılır

İster faturalı olsun isterse faturasız vodafone parasız web kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

  • Hattını Vodafone Taşıyanlar Parasız İnternet Kazanıyor

Vodafone’ a şimdi gelenler parasız GB’lara kavuşuyor. Vodafone’dan faturalı yeni hat alanlar ya da başka operatörden geçiş yapanlar, her ay 5 GB olmak suretiyle, 12 süresince 60 GB parasız netin sahibi oluyor. Kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir extra SMS göndermenize gerek kalmamıştır. Hattınız etken hale ulaştıktan sonra parasız GB’lar telefonunuza gelecektir. Ek olarak kullanıma başlamanız için SMS de gönderilmektedir.

 

  • Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir 5 GB Armağan İnternet

Vodafone’nun akıllı telefon uygulaması olan, abone hizmetlerini gerçekleştirebileceğiniz, satmaca geri verebileceğiniz, kampanyalar ve tarifeler hakkında informasyon alabileceğiniz; Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirip, şifreniz ile giriş yaptığınıza, ek paketler kısmına girip 1 hafta süresince kullanacağınız parasız 5 GB web kazanabilirsiniz.

  • Yeni Abonelere Parasız İnternet

Abone merkezlerine gidip yeni hat almaya vaktiniz yok ise; Vodafone’un web sayfasını ziyaret edip, müracaat gerçekleştirebilirsiniz. Formu doldurup, tarifenizi seçtikten sonrasında, hattınız adresinize ücretsiz bir şekilde teslim edilir. Ek olarak aboneliğiniz etken hale geldikten derhal sonrasında, aylık 2 GB olmak suretiyle, 3 süresince toplamda 6 GB parasız web kazanırsınız.

  • Vodafone Şehrine Hususi Armağan İnternet

Vodafone’un şehirlere hususi tanımladığı kampanyadan yaralanmak için; İzmir, Bursa, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Manisa, Hatay, Denizli, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Şanlıurfa, Sakarya , Konya’ da ikamet etmeniz gerekmektedir. Bu illerde oturan, yeni hat alan, faturasızdan faturalıya geçiş icra eden, faturalı hatta numara taşıyan her insana seçtiği tarifeye ek olarak her ay 2 GB parasız web verilmektedir. Ek olarak bu parasız web GB’ların 1 yıl süresince hattınıza tanımlanmaya devam etmektedir.

  • Vodafone Gençlere Parasız İnternet

Vodafone’un 25 yaş altı genç abonelerine hususi grubu Freezone, parasız GB’lar dağıtıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için size uygun tarifeyi seçip, Vodafone’un akıllı telefon uygulaması olan Vodafone yanımda yada internet sayfası üstünden online işlemlere girerek; müzik, video, gamer ya da instagram paketlerinden birini, sizin en fazlaca kullanma çokluğunuza bakılırsa tercih ederek, web GB’larınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçtiğiniz tarifenin içeriğindeki GB adedine bağlıdır.

 

Özetlemek gerekirse anlatmak gerekirse; tarifenizde 3 GB satın aldığınız internetiniz var ise; 3 GB parasız web hattınıza tanımlanır. Seçilen ek paketle birlikte , her ay GB’lar aylık olarak kullanılır. Kampanya 12 ay süresince geçerlidir.

vodafone bedava internet hileleri

  • Vodafone Seviyorum İnterneti Parasız İnternet

Vodafone’nun web üstünden yapmış olduğu ‘seviyoruminterneti’ anketini dolduran her insana 1 yıl süresince geçerli olan parasız 3 GB web vermektedir. Ek olarak anketi tamamlayan her insana 1 çekiliş hakkı verip, 5 yıl süresince kullanabileceğiniz parasız 1 Terabyte ödülünü kazanabilirsiniz. Ek olarak bu anketi yapmış olup, vodafone abonesi olmayasa bile, 1 ay içinde numarasını vodafone’a taşırsa , çekiliş hakkını ve parasız 3 GB’ı alabilir. Bu durum ödülü kazanmanız halin de de geçerlidir.

  • İnternetini Paylaş Kazan 

Vodafone’lular arası en fazlaca kullanılan parasız web kazanma yöntemi ise; tarifenize ilişik, sizin kullanamadığınız web GB’larını, bir başkasıyla paylaşabilirsiniz. Bunun için Vodafone’nun akıllı telefon uygulaması olan Vodafone yanımdayı, internet adresinden online işlemleri ya da SMS’i sistemini kullanabilirsiniz.

İnternet üstünden online olarak uygulama ya da siteye girdiğinizde, şifrenizi girdikten sonrasında, armağan paylaş bölümünden, göndereceğiniz GB ya da MB miktarını belirttikten sonrasında, göndereceğiniz numarayı yazıp, tek tıkla karşı taraftaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Hemde ay sonunda silinecek olan fazla MB ve GB’larınız boşa gitmemiş olur. SMS ile GB ya da MB göndermek için, örnek olarak 500 MB 054********** yazıp 4555’i tuşlamalısınız. Dakikalar içinde karşı tarafa hediyenizin ulaşmış olduğu size gene SMS olarak bildirilecektir.

 

  • Vodafone Faturasız Hatlara Hususi Armağan İnternet

Faturasız hatlara hususi, her pazartesi hattınıza  TL yüklediğinizde , ay içinde kullanabileceğiniz parasız 2 GB interneti armağan ediyor. Bu kampanya hakkında bilmenizde fayda olacak mühim noktalar ise; 4 pazartesi üst üste, hattınıza minimum 25 TL yüklemiş olmanız gerekmektedir. Şartları yerinde getirdikten sonrasında tertipli olarak ay içinde kullanabileceğiniz parasız 2 GB internete haiz olabilirsiniz.

  • Vodafone İnternet Avcıları Armağan İnternet

Vodafone’un eğlendirirken kazandıran oyunu web avcıları, sizi adeta GB’lara boğuyor. Ilk olarak oyunu telefonunuza indirip, numaranızı ve Vodafone uygulama şifrenizi girmeniz gerekiyor. Daha sora veri paylaşımını ve lokasyon bilgilerinizi paylaşmalısınız. Oyunu başlattıktan sona, sokakta yürürken, evinizde, işyerin de önünüzde geçen bitleri yakalamalısınız. Sadece aynı yerde durarak bu bitleri yakalayamazsınız. Gezer durumda yada değişik lokasyonlarda olmanız gerekmektedir. Bitler kırmızı renktedir.

Bitleri kazanma miktarınız; tamamen sizin oyunu kullanma süreniz, tertipli satmaca ödemeniz yada TL yatırmanız, Vodafone abonelik yılınız ve birazda talih artı becerinize bağlıdır. Uygulamayı 26 yaş altı aboneler kullanabilmektedir. Bitleri oyunun mağazasında anında armağan internete yada indirimli bir pakete çevirebilirsiniz.

 

Vodafone yanımda uygulamasının içindeki çarkı felek oyunu da aynı web avcıları oyununda olduğu benzer biçimde parasız MB ve GB’lar kazandırıyor.  Uygulamaya girdikten sonrasında en üst sağda yer edinen oyunda çarkı çevirerek, haftalık 5 GB’ a kadar parasız.

Ihmal etmeyin vodafone parasız web hilesi diye bir şey yoktur bir tek web kazandıran bazı yöntemler ve uygulamalar bulunmaktadır. Parasız web kazanmak için güncel kampanyaları ve web veren şekilleri takip ederek doğru yoldan kolaylıkla web kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda vodafone parasız web hilesi ve vodafone parasız web hilesi iyi mi yapılır hakkında sizlere informasyon vermeye çalıştım. Mevzu hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir